برگزاری آیین گرامیداشت یوم الله نهم دی در بافق

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
شنبه - 11 دی 1395

photo_2016-12-31_10-15-17

آیین گرامیداشت یوم الله نه دی و سالروز سفر تاریخی مقام معظم رهبری به استان یزد در امام زاده عبدالله بافق برگزار شد .
امام جمعه موقت یزد در مراسم گرامیداشت حماسه ی نهم دیماه که در امامزاده عبدالله بافق برگزار شد با اشاره به فتنه ی 88 گفت: عده ای قصد داشتند نظام اسلامی را برهم بزنندکه با درایت رهبری و وپیروی مردم از ولی امر خود باسرکوب این فتنه حماسه 9 دی را به وجود آوردند.
حجت الاسلام سید جواد ایت اللهی تصریح کرد: حماسه نهم دی نشان داد بصیرت مردم از برخی مسئولان بیشتر است .
امام جمعه موقت یزد گفت: در 9دی مردم نشان داده اند که ر پیرو ولایت هستند و و با حضور خود بساط فتنه را جمع کردند.
وی ادامه داد: فتنه گران در سال 88 به قرآن وامام حسین و ولایت فقیه توهین کردند و مردم با بصیرت کامل و حضور میلیونی این عمل قبیح را محکوم کردند.
آیت اللهی در بخش دیگری از سخنان خود به حق ولایت بر مردم اشاره کرد و گفت:خداوند بر همه ی مردم ولایت دارد و پس از او پیامبر(ص) و امامین معصوم(ص)در همه ی امورات ولایت دارندو مردم باید تابع امر آنان باشند.
امام جمعه موقت یزد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به موضوع برجام و اطاعت از رهنمودهای مقام معظم رهبری در این زمینه بیان داشت: هرزمان مردم ومسئولان از فرامین ولایت فقیه اطاعت کردند ثمره آن را دیدند وهرگاه فاصله گرفتند متضرر شدند.
وی با بیان اینکه نمونه بی توجهی به فرامین مقام معظم رهبری در برجام آشکار است افزود: هرگز به دشمن به ویژه استکبار جهانی نمی توان اعتماد کرد چرا دشمن همواره عهد شکن است .
امام جمعه موقت یزد گفت: بعضی از مسئولان به رهنمودهای مقام معظم رهبری بی توجهی کردند و نتیجه آن را دیدند.
امام جمعه موقت یزد در این مراسم با گرامیداشت هفته بصیرت به تبیین ابعاد ولایت فقیه و جایگاه آن در جامعه پرداخت و گفت:دین و دنیای انسان با پیروی از ولایت فقیه تضمین می شود.
حجت الاسلام آیت اللهی همچنین با بیان اینکه امروز دشمنان دین و ولایت فقیه را نشانه گرفتنه اند افزود:در حماسه نهم دی هم مردم ثابت کردند که با بصیرت و ولایت فقیه می توان توطئه های دشمنان نظام را خنثی کرد


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۱
برچسب ها:

You cannot copy content of this page