در زمینه واگذاری 15% سهام شرکت سنگ آهن مرکزی از هیچ کمکی دریغ نمی کنیم

دسته: عمومی
۱۲ دیدگاه
یکشنبه - 12 دی 1395

img_20170101_190258

img_20170101_190300

این مطلب را مهندس -سید حمید کلانتری –قائم مقام وزیر تعاون،کار و رفاه در دیدار با فرماندار و تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر بافق مطرح کرد.

با عنایت به درخواست وقت ملاقات، زاده رحمانی فرماندار بافق و چهار تن از اعضای شورای اسلامی شهر بافق عصر شنبه در محل وزارت تعاون با کلانتری دیدار و گفت و گو نمودند.

بنا به گفته محمد عباسی، سخنگوی شورای اسلامی شهر بافق، پس از دیدار چند ماه قبل با «فیروزآبادی» ، یکی دیگر از معاونین وزارتخانه ، و قول مساعد وی در خصوص تمهید مقدمات و همکاری های اولیه در زمینه عملیاتی شدن قول ها ، با تلاش فرماندار، توانستیم در معیت وی با مهندس کلانتری در خصوص پاره ای از مسائل و مشکلات از جمله گلایه در خصوص روند اجرا وعدم پایبندی برخی مسوولین مربوط نسبت به عملی شدن مفاد صورتجلسه 8/6/93، 9/6/ 93و نیز نامه 16 بندی وزیر تعاون مواردی مطرح گردد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر بافق افزود: از آنجا که یکی از اصول مهم و مورد مطالعه جدی مردم و شورای اسلامی شهر تحقق تخصیص 15% سهام به منظور جبران عقب ماندگی در توسعه شهر می باشد و این مهم مشروط به «تا حصول نتیجه» به صراحت در صورتجلسه 9/6/93 نیز ذکر شده است مواردی مطرح و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت که در این خصوص مهندس کلانتری گفت: همه مسوولین از جمله استاندار، نماینده مجلس و وزارت تعاون و… باید همکاری نمایند .
ما نیز در این خصوص از هیچگونه مساعدتی دریغ نخواهیم نمود البته در این زمینه راهکارهایی نیز مطرح شد که مقرر گردید مورد پیگیری قرار گیرد.

محمد عباسی تصریح کرد: از دیگر موارد مهم نیز وقفه و رکودی است که در اجرای فولاد کوره بلند ایجاد شده است که این موضوع نیز مطرح و مقرر شد توصیه و همکاری های لازم از جانب وزارتخانه به عمل آید.

وی بیان کرد: با عنایت به این که در سفر دکتر ربیعی به بافق ، وی در جلسه فرمانداری، به صراحت قسم یاد کرده بود که بیش از 15 درصد هم به بافق کمک می کنیم ولی متاسفانه حتی برخی از بندهای اصلی نامه 16 گانه نیز معطل مانده است در این خصوص نیز با قائم مقام وزیرمسائلی را مطرح نمودیم که وی گفت با توجه به اینکه خود من هم در آن جلسه حضور داشتم، آنچه را که شخص وزیر اخلاقا قول داده است باید عملی شود .
در خصوص معطل ماندن برخی از بندهای نامه مذکور نیز بنده با وزیر مذاکره می نمایم تا پیگیری لازم صورت پذیرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 12 دی 1395 - 7:31 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

واگذاری به کی
این مهمه

حاجی میرزا اقا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 12 دی 1395 - 10:17 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ایکاش سالی دوبار انتخابات شورا بود شاید یک کمی اینا به خودشون می امدند

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 13 دی 1395 - 6:45 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

فکر نکنم اینها همش قول سر خرمنه

محمد رضا برزگری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 13 دی 1395 - 10:26 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای حاجی میرزا آقا: این شورا مخصوصاً چند نفر از اعضای آن مکرراً برای تحقق وعدهها به صورت عملی پیگیر هستند و به نظر بنده بهترین شورای دوران گذشته بافق یا حتی استان هستند. بیخودی جو سازی نکن مردم بهتر ین پاسخ دهنده و فهمیده ترینها هستند و به موقع پاسخ هر کسی را می دهند.

حاجی یدالله این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 13 دی 1395 - 10:44 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بی زحمت چندتاازعملکردهای شورارانام ببریدماهم بدونیم یکی شامن میگم نقاشی کشیدن روی دیوارهای شهر

همشهری بانو این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 13 دی 1395 - 10:53 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام وعرض ادب خدمت تمامی همشهریان عزیز. چرا اینقدر شما بهونه گیری می کنین .خداییش شورای شهر نه فامیلم هستند نه رفت وآمدی باهاشون دارم اما وجدانتو نو در نظربگیرین و منصفانه قضاوت کنین . خداییش خیلی زحمت می کشند. چرا اینقدر حرفهای دلسرد می زنین . کاری نمیتونین کمک کنین لااقل خدا قوت و دلگرمی بدین . همیشه دارین بدی از این مسوول و آن مسوول می گین بابا خدا رو هم درنظر بگیرین . چقدر بی انصافید . من بعنوان یک شهروند بانو از تمامی مسوولین و اعضای محترم شورا بخاطر پیگیریها و رفع مشکلات که اینقدر زحمت می کشند قدردانی کرده آرزوی موفقیت از درگاه باریتعالی را برای تمامی اعضا خواهانم . خسته نباشید دلیر مردان

یه چیز بگم و برم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 13 دی 1395 - 11:36 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اره شوراهای ما واقعا فعاله اما شورا کار خاصی نمی تونه انجام بده وقتی نماینده مجلس و هر کس دیگه نمیتونه قدمی برداره بازهم خدا خیر به شورا بده که گاهی وقتها یه حرفهایی میزنن دلمون خش شه…

فتاحی قلعه ای این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 13 دی 1395 - 12:55 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

انایی که توگود نیستند و نمی دانند چه خبره خواهشا نظر ندن سنگسنتره. دست بچه های شورای فعال درد نکنه

سیدمحمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 13 دی 1395 - 1:24 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بعضی خیلی بی انصاف هستندکارهایی که تو این چند سال اخیر شد ه قابل قیاس با سالهای گذشته نیست واقعا زحمت می کشند خدا خیرشان بده

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 13 دی 1395 - 1:48 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بافق نسبت به چندسال پیش ازنظرپیشرفت وترقی قابل مقایسه نیست.خیلی بدبین نباشیم.چندین سال پیش ما ی خیابون وحشی رو تافلکه مخابرات و ی خیابون به هم درهم مهدیه وشیخ محمدتقی بافقی ومسجدجامع رو داشتیم که با الان قابل قیاس نیست

mohsen این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 14 دی 1395 - 1:14 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
واقعا یکی از بهترین شورای شهری در تاریخ شورراها ی بافق که توانسته با تمام وجود حتی در بعضی موارد فراتر از توان شورا پیگر مسائل مختلف شهر باشداین شورا بوده که واقعا جای تقدیر وتشکردارد.شاید دوستان در برخی مسائل اعضای شورا نتوانستند به آن نتیجه مورد نظر برای شهرمان که پیگیر بودند دست یابند ولی مطمئن باشید که در این راه سخت زحمات زیادی کشیده اند که بتوانند به آن دست یابندکه جای خدا قوت دارد.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 14 دی 1395 - 12:20 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دوباره انتخابات شوراها تو راه هست و باز دم آخری شورا به تکاپو افتاده

You cannot copy content of this page