کلنگ عملیات اجرایی فاز اول گازکشی شبکه داخل شهر بافق به زمین زده شد

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
دوشنبه - 19 دسامبر 2011

کلنگ عملیات اجرایی فاز اول گازکشی شبکه داخل شهر بافق به زمین زده شد

کلنگ آغاز عملیات اجرایی فاز اول گازکشی داخل شهری بافق با حضورکاظم فرهمند نماینده مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد، نوروزی معاون عمرانی استانداریزد، امام جمعه، فرماندار و تنی چند از مسئولین محلی و مردم شهرستان بافق به زمین زده شد.

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام سلیمانی امام جمعه بافق با گرامیداشت شهادت آیت الله دکتر مفتح و روز وحدت حوزه و دانشگاه مطالبی عنوان و سپس در خصوص گازرسانی به شهرستان بافق اظهارداشت: از سالهای دور بحث گازرسانی به شهرستان مطرح شد تا در ابتدای دولت دکتر احمدی نژاد این طرح در سفر به استان به تصویب رسید و در این زمینه پیگیریهای زیادی از سوی مسئولین استان و شهرستان ازجمله استاندار، فرماندار سابق و فعلی صورت گرفته و بنده نیز شاهد و پیگیر موضوع بوده ام.

علیرضا پیله ور مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در این مراسم با اشاره به تماسهای تلفنی مکرر استاندار یزد در خصوص گاز بافق و مکاتبات اداری صورت گرفته، اظهارداشت: جای خرسندی است که با در نظر گرفتن خط بيست وچهار اینچ برای انتقال به بافق برای تامین گاز صنایع شهرستان افق بلندمدت بیست ساله ای دیده شده. وی گفت: درحال حاضر نیزشرکت جهادنصر کرمان به عنوان پیمانکارخط انتقال انتخاب شده و درشرف عقد قرارداد است، ما نیز برای تسریع در گاز رسانی با انجام مطالعه در نهایت شبکه شهری را به دو فاز تقسیم کردیم که عملیات اجرایی فاز اول آن با اعتبارسي وپنج میلیارد ریال از امروز آغاز می شود. وی ادامه داد:حصارکشی ایستگاه تقلیل فشار(سی جی اس) نیز انجام و امیدواریم با اتمام پروژه شبکه داخل شهری، خط انتقال نیز به اتمام برسد. پیله ورتصریح کرد: فاز اول شبکه داخل شهری به طول شصت کیلومتر با يكهزاروسيصد علمک گاز برای دو هزاروصد خانوار در دستور کار قرار دارد.

حسین ندافیان فرمانداربافق نیز در این مراسم با تقدیر از کلیه دست اندرکاران گازرسانی به شهرستان بافق از جمله استاندار، مدیرعامل شرکت گاز و امام جمعه بافق، گفت: پیگیرهای زیادی از گذشته تا کنون در این خصوص صورت گرفته است که جای تقدیر و تشکر دارد.وی تصریح کرد: درآینده نزدیک نیز افتتاح دفترگمرک بافق را خواهیم داشت و در صورت آمادگی مسئولین راه آهن ایستگاه مبارکه بافق هم آماده بهره برداری است.

وی توصیه کرد: مسایل باید از مجرای قانونی دنبال شود و انجام حرکت های خاص باعث دورشدن سرمایه گذاران بخش خصوصی می شود و این در حالی است که با توجه به اصل چهل وچهار، عمده سرمایه گذاریها بایستی توسط بخش خصوصی انجام شود.فرمانداربافق ازارائه گزارش عملکرد برخی طرح ها و پروژه ها در نمازجمعه هفته های آتی خبر داد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۷
برچسب ها: