نشست فرماندار شهرستان بافق و هیئت همراه با مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد در محل این اداره کل

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
چهارشنبه - 15 دی 1395

به گزارش روابط عمومي اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان يزد، محمد زاده رحمانی فرماندار شهرستان بافق به همراه بخشدار بخش مرکزی، مدیر حراست فرمانداری و تنی چند از مدیران سنگ آهن مرکزی بافق با حضور در این اداره کل در نشستی با مدیر کل و رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان بافق مسائل و مشکلات منابع طبیعی را مورد بحث و بررسی قرار دادند

در ابتدای این دیدار محمد رضا آخوندی ضمن خیر مقدم به حاضرین و تشکر از قبول زحمت ایشان  به فعالیت های اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری در چند سال گذشته در شهرستان بافق بخصوص اجرای طرح بیابانزدایی در منطقه کانون بحرانی گود گوار در سطح 1400 هکتار اشاره نمود .

مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری در ادامه با قدردانی از زحمات کمال کریمی رییس و پرسنل خدوم این اداره ، منابع طبیعی شهرستان بافق را از ادارات پیشرو و موفق در بین ادارات استان برشمرد .

سپس  زاده رحمانی ، فرماندار شهرستان بافق نیز با تقدیر  از زحمات و فعالیت های اداره منابع طبیعی و آبخیزداری از برگزاری مراسم روز درختکاری در هفته منابع طبیعی در این شهرستان استقبال نمود .

در ادامه جلسه حاضرین در رابطه با مسائل مبتلا به شهرستان در زمینه منابع طبیعی ، راهکارها ی رفع مشکلات و بهبود وضع مطالبی ارائه نمودند

1-1


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
رائی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 16 دی 1395 - 11:07 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اخ چفدر جلسه بدون خروجی

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 19 دی 1395 - 7:19 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

عکس چرا اینقدر کوچیک و بی کیفیته!!!؟

You cannot copy content of this page