پیام تسلیت دهیار مبارکه در پی درگذشت پرستار جوان و متعهد شهرستان بافق

دسته: عمومی
یک دیدگاه
دوشنبه - 27 دی 1395

نام پرستار، زیبنده انسان های فرشته صفتی است که ایمان ، دانش ، تلاش و محبت شان آرام بخش جسم و جان خسته بیماران است.
کار در این حرفه که به رنگ عشق مزین شده ، عاشقانی را می طلبد که نجات جان انسان ها سخن اول و آخرشان باشد، در این مسیر اما گاه وقوع اتفاقی ، غمی جانکاه بر روح یکایک ما می نشاند.
حادثه ای که موجب شد فرشته ای از خیل سپیدپوشان عرصه سلامت ، پرستار جوان و متعهد دیارمان سمیه تفکری دعوت حق را لبیک بگوید کسی که عمر پربرکت و کوتاه خود در راه تسکین آلام مردمان سرزمین مان گذراند و جان به جان آفرین تسلیم نمود .
و بار دیگر اقدام خداپسندانه اهدای عضو تکرار شد ، اقدامی که حکایت یک بام است و دو هوا که یک سرش غم است و غصه از دست دادن و سر دیگرش هم حال خوش زندگی بخشیدن
این غم و شادی ها در هم می‌آمیزند و اشک‌ها و لبخندها ، لحظه لحظه حماسه می‌آفرینند و آنجاست که معنی “بخشیدن” و “عشق” خود را نمایان می‌کند و خانواده‌هایی را می‌بینی که جان فرزندشان را بخشیده، چند زندگی را نجات داده و اکنون راضی‌اند به رضای خدا وآن عضوی از بدن عزیزشان که بعد از مرگ به خاک می پیوست اکنون در کالبد انسانی دیگر به زندگی ادامه می دهد و پیوند آنها را با حیات حفظ می کند.
این خانواده نیکان بخشنده در غم از دست دادن عزیزشان رنج بسیار کشیدند، اما نخواستند خانواده بیمار نیازمندی درد عظیم آنها را تجربه کند.
خاموش شدن این شمع نورانی را خدمت خانواده محترمشان، جامعه بزرگ پرستاری تسلیت عرض می کنم و طلب مغفرت و آمرزش برای مرحومه و صبر جزیل برای بستگان وی را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.
*(روحش شاد و یادش گرامی باد)*
محسن حیدری –دهیار مبارکه


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۰۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 27 دی 1395 - 9:54 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ان شاءلله روحش قرين رحمت و آرامش…خداوند به بازماندگانش صبر عنايت فرمايد

You cannot copy content of this page