عزم جدی برای میزبانی مسابقات آسیایی موتور کراس

دسته: عمومی
یک دیدگاه
سه‌شنبه - 28 دی 1395

رییس هیات موتوسواری و اتومبیلرانی شهرستان بافق از درخواست فدراسیون موتورسواری به منظور برگزاری تمرینات تیم ملی در پیست بافق خبر داد.

سید علی نوروززاده با بیان اینکه فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی به منظور برگزاری تمرینات تیم ملی به هیات موتور سواری و اتومبیلرانی بافق درخواست ارسال کرده است گفت: مایه مباهات است که به همت شهرداری و شورای شهر و سایر علاقمندان این مجموعه راه اندازی شده است.

وی با تقدیر از همه کسانی که در ساخت پیست موتورسواری آبشار بافق کمک کرده اند از جمله شخص مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق اظهار کرد: پروژه پیست موتورسواری و اتومبیلرانی به غیر از موانع و مسیر خاکی شامل موارد پرهزینه ای مانند فنس کشی استاندارد و درب های فلزی متعدد کل محوطه ، خطوط استارت و پایان ، جاده دسترسی ، جایگاه ویژه ، سرویسهای بهداشتی ، پارکینگ عمومی و ملزومات فلزی و تبلیغات بود که از سوی شهرداری بافق انجام و صرفا در بخش عملیات خاکی این پیست که کمتر از ۲۰ درصد کل هزینه ها بود با همکاری شرکت سنگ آهن مرکزی انجام شدکه جای تقدیر دارد.

نوروززاده با بیان اینکه به گفته کارشناسان ، پیست موتور سواری بافق یکی از بهترین پیست های کشور است عنوان کرد: کار اجرایی شدن پیست شهرستان یک کار جهادی بود و کارکنان شهرداری و دیگر علاقه مندان در ظرف مدت بسیار کوتاهی تمامی موارد از جمله جاده دسترسی، فنس کشی، انتقال برق،ساخت جایگاه ویژه و خط استارت و… را اجرایی کردند.

وی همچنین از پیگیری برگزاری مسابقات آسیایی موتورسواری و اتومبیلرانی در این پیست خبر داد و ابراز امیدواری کرد برگزاری این مسابقات به پیشرفت و معرفی شهر کمک کند.

رییس هیئت موتور سواری و اتومبیلرانی شهرستان بافق با اشاره به اینکه چند نفر از اعضای هیئت موتورسواری شهرستان در تیم ملی حضور دارند تصریح کرد: امیدواریم با توسعه این ورزش گامی موثر در راستای امنیت و سلامتی جوانان علاقمند به این رشته ورزشی برداریم.
وی همچنین از بازگشایی دفتر هیات و ثبت نام علاقمندان این رشته خبر داد و افزود از ابتدای بهمن ماه جاری تمرینات و کلاسهای آموزشی در پیست زیر نظر مربی برگزار می شود.
شهردار بافق همچنین گفت: آموزش و آگاهی یکنفر و جلوگیری از یک اتفاق ترافیکی، بسیاری از هزینه های غیر قابل برگشت را جبران می کند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
شهروند بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 28 دی 1395 - 12:04 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام خدمت شهردار محترم
خواهشمند است ابتدا زیرساختهای آن را محیا کنید بعد مهمان دعوت کنید ….

You cannot copy content of this page