فیروز کریمی : میرزاپورواقعا حق معلم و شاگردی را به جا آوردی

دسته: ورزشی
2 دیدگاه
پنج‌شنبه - 30 آگوست 2012

سایت باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن بافق منتشر کرد:

در پی مصاحبه تند واغراق آمیز ابراهیم میرزاپور دروازه بان سابق تیم ملی در سایتهای محلی وکشوری در مورد سرمربی نام آشنا ومحبوب تیم سنگ آهن بافق نظر فیروز کریمی را در این رابطه جویا شدیم وی در گفتگویی اختصاصی به خبرنگار ما گفت: همانطوریکه که قبلا هم گفتم، ازرسانه ملی گله کردم که چرابدون اینکه با من مصاحبه ای کرده باشد با مراجعه به آرشیو سیما صحبتهایی رااز جانب من نقل قول کرده است .من در مصاحبه خود از خصوصیات اخلاقی وخدمات ارزنده ابراهیم میرزاپور که برای فوتبال کشور انجام داده به نیکی یاد کردم .
وی افزود: من به ابراهیم گفتم بدلیل اعتقاد و علاقه ای که بنده به شما دارم حاضرم 20% اضافی درخواستی شما رااز قراردادخودم بپردازم.حتی دلیلی برای آماده بودن ابراهیم در تمرینات ندیدم و در مصاحبه هایم اعلام کردم به خاطر دوستی که با ابراهیم دارم با او تماس گرفتم واز اودرخواست کردم در تیم ما باشد. من او را به مربی دروازه بانها سپردم ، تاقبل از مصاحبه اش با پانا علت عدم حضورش در تیم را نمیدانستم ، این موضوع باعث شد مربی دوازه بانها را مواخذه کنم، ساعی خود جواب سئوالات میرزاپور را خواهد داد.من بدلیل اعتقاد وعلاقه ام از وی دعوت به همکاری کردم اما او بدون خداحافظی تمرینات تیم را ترک کرد .میرزاپور عزیز برای اطلاع شما وروشن شدن اذهان عمومی بالاخص مردم شریف بافق باید بگویم که باشگاه سنگ آهن یک ریال به حساب شخصی بنده یا فرددیگری واریز نکرده، تمام قراداد هاهم به لحاظ مدت قرارداد وهم به لحاظ مبلغ آن توسط هئیت مدیره وخود بازیکن بسته می شودوربطی به من نداردو نخواهد داشت. گواه من صورتجلسه همه بازیکنان است.
کریمی افزود: در مورد آقای میر قربانی و هاشم زاده هم باید عرض کنم از عدم حضورشان گله کردم وهنوز چشم به راهشان هستم وانتظار حضورشان را می کشم. سرمربی سنگ آهن گفت: من بارها اعلام کردم الان نیز اعلام می کنم اگر بازیکنی در طول این سالها و حتی تحت عنوان روز معلم یک مداد به من داده در روزنامه ها اعلام کند من یک ماشین به او جایزه خواهم داد. کریمی چه بازیکنانی که به لیگ تقدیم کرده وچه بازیکنانی که به تیم ملی فرستاده. آقای میرزاپور شما 3جلسه در تمرینات شرکت کرده ای از مانع 3متری پریدی؟از مسائل پشت پرده سردرآوردی؟ مگر چه بدی به کریمی کرده ای که قصد تخریب تو را داشته باشم؟ اگر شما در تمرینات صدمه خوردی چه کسی پاسخگو بود ؟ مگر شما در تمرینات تیم ملی صدمه نخوردی؟ آیا وجدانا من پشت تورا خالی کردم؟ در تیم سنگ آهن ابوالفضل قربانی صدمه خورداحتمالا آسیب دیدگی رباط را پزشک تیم اعلام کرده من اولین قراداد را با او امضاء کردم، به خاطر حمایت استاد از شاگرد تمامی بازیکناننم چه در سنگ آهن وچه در تمام سالهای مربی گری ام ،آنها قراداد سفید امضاء می کنند وروی میز می گذارند. یک بازیکن به من نشان بده که من به صداقت واعتماد آن جفا کرده باشم. سرمربی تیم سنگ آهن در پایان افزود: من آنقدر تمرکز روی فوتبال داشته ام که به فضل خدا بیش از چند صد فوتبالیست به تیمهای لیگ ودهها فوتبالیست به تیم ملی تقدیم کرده ام. کریمی دین خود را اداء کرده . شما در مصاحبه خود دلیل ناآماده بودنت را دوری از فوتبال عنوان کردی چگونه من تورا ناآماده تشخیص دادم .نمیدانم این همه فرافکنی برای چیست؟ واقعا حق شاگردی ومعلمی را به جا آوردی.
کریمی در پایان عنوان کرد تیم سنگ آهن با تمام قوا وبا محبت ودوستی بین بازیکنان در حال تمرین است باید به قولی که به مردم فهیم شهرستان بافق داده عمل کند لذا خواهشمندیم که با این موضوعات حواشی تیم را درگیر نکنید…


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
ابراهیم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 31 آگوست 2012 - 6:05 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
بهتر بود ریز هزینه های باشگاه را اعلام کنید تا شفاف سازی شود