تا پایان سال ۵۰۰ نفر از نیروهای شرکت سنگ آهن مرکزی بافق روز مزد دائم می شوند

دسته: عمومی
۸ دیدگاه
دوشنبه - 2 اسفند 1395

خدمات ۴۰ سال قبل را با ۴ سال مدیریت عسکری مقایسه کنید

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در نسشت خبری خود در پاسخ به اینکه اگر به سال ۹۰ بازگردید آیا تمایل دارید باز هم سمت مدیر عاملی شرکت را برعهده بگیرید و اینکه آیا از روند کاری خود رضایت دارید گفت: از 90/12/25 که حکم مدیر عاملی اینجانب اعلام شد با توجه به اهداف تبیین شده کار پیش رفت و من نمی توانم در رابطه با عملکرد خود قضاوت کنم این موضوع توسط آیندگان مشخص می شود و شما و مردم باید بگویند.
محمد جواد عسکری همچنین با بیان اینکه مشت نشانه خروار است اظهار داشت: تمامی اهداف اثرگذار بوده و در توسعه طرح ها نیز گام های بلندی برداشته شده است و از طرفی اشتغال ۲ هزار نفر نیرو همراه با خدمات جانبی به شهر و مردم انجام شده است.
وی افزود:خواهشا خدمات ۴۰ سال قبل را با ۴ سال مدیریت عسکری مقایسه کنید.

شرکت سنگ آهن تاکنون ۱۱ میلیارد تومان به بخش بهداشت شهرستان کمک کرده است
مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی در ادامه در پاسخ به این سوال که میزان کمک شرکت به بخش بهداشت و درمان شهرستان چقدر بوده است بیان کرد: برای جذب سرمایه گذار باید مواردی چون آموزش، مبلمان شهری و بهداشت مد نظر قرار گیرد شرکت سنگ آهن تاکنون ۱۱ میلیارد تومان به بخش بهداشت شهرستان کمک کرده است.
وی با بیان اینکه به ازای هر ریال کمک دانشگاه شهید صدوقی دو برابر حمایت توسط شرکت صورت گرفته است عنوان کرد:برای سرویس ایاب و ذهاب و محل استراحت پزشکان متخصص تصمیم گیری شد چهار سوییت واقع در شهرک آهنشهر در اختیار آنان قرار گرفت تا در شهر بمانند.
عسکری با اشاره به صحبت رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی تصریح کرد: روزی در فرودگاه با وی ملاقات کردم و از نبود متخصص در بیمارستان بافق گلایه کردم به او گفتم که شما بر خلاف آنچه قول داده بودید عمل کردید و چرا متخصص حاضر نیست تا در بافق به معالجه بیماران بپردازد وی در پاسخ گفت جناب مدیر وقتی در رسانه ها و هفته نامه های شما جاده بافق را به جاده مرگ تشبیه می کنند چگونه انتظار دارید پزشک متخصص در این مسیر تردد کند.

کمک ۱۵ میلیارد تومانی در قالب میلگرد به محور بافق یزد
مدیر عامل شرکت سنگ آهن بافق همچنین از کمک ۱۵ میلیارد تومانی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در قالب میلگرد به محور بافق یزد – خبر داد و خاطر نشان کرد:  فلاح زاده خواست که خاکریزی ۵ کیلومتر توسط شرکت سنگ آهن انجام شود و ما نیز کار را آغاز کردیم در سال 93 سید حسینی معاون عمرانی استانداری نیز مبلغ ۱۵ میلیارد میلگرد برای ساخت پل ها در زمان خدمت مدیر عامل سابق اداره راه و شهرسازی استان و فرماندار سابق درخواست کرد به وی عرض کردم اجازه دهید پس از ارايه صورت وضعیت کمک انجام شود که آنها این را نپذیرفتند.
این مقام مسئول در پاسخ به اینکه آیا درست است که ۷ میلیارد از این 15 میلیارد در مکان دیگری خرج شده است اظهار داشت: بی اطلاع هستم .
عسکری با اشاره به اینکه جاده در آن زمان با مبلغ ۶ میلیارد تومان دیگر به اتمام می رسید گفت: وظیفه من نیست که پیگیر اتمام این محور باشم و مسئولین شهری بجای اینکه مردم را وسط جاده و خیابان بکشانند بهتر است مدیریت درست داشته باشند تا از این طریق کار پیش رود اعتراض و حواشی درست کردن جز صدمه زدن به شهر چیزی دیگر را در بر نخواهد داشت.

در قبال حواله 80 میلیارد تومانی فولاد سمنان، سند ملک و چک دریافت شده و کار از طریق مراجع قضایی در دست اقدام است
این مقام مسئول در بخشی دیگر از سخنان خود در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در ارتباط با حواله آهن ۸۰ میلیارد تومانی به فولاد سمنان اظهار داشت: در قبال آن سند ملک و چک دریافت شده و کار از طریق مراجع قضایی در دست اقدام است به گونه ای با توجه به نظر کارشناسی زمین ارائه شده ۵۷ میلیارد تومان قیمت خورده و در اختیار شرکت می باشد همچنین اینکه اموال خریدار مصادره و تا وصول بدهی وی ممنوع الخروج است.

تا پایان سال ۵۰۰ نفر از نیروها روز مزد دائم می شوند
مدیر شرکت سنگ آهن مرکزی همچنین در رابطه با کندی روند روزمزد دائم شدن کارگران این شرکت گفت: تا پایان سال ۵۰۰ نفر از نیروها روز مزد دائم می شوند و این امر با گذراندن از عوامل چهارگانه محقق می شود.
وی با بیان اینکه نیروی انسانی سالم سرمایه شرکت است ادامه داد: یک طب کار وجود دارد از صبح کار گزینش ۲۲ نفر بیشتر انجام نمی شود.

ادامه دارد…


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۹۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
حسن غصه خور این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 2 اسفند 1395 - 11:47 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعا در حق دیگر کارگران قرارداد معین ظلم می کنی> مگر مدیر عامل در نشست خبری نگفت این موضوع را بازش نکید.. که بالادستی ها خبردار شوند جلوی این کارگرفته میشود.. کو اخلاق رسانه یتان؛ چرا حق دیگر پرسنل را ضایع می کنید….

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 2 اسفند 1395 - 11:54 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خوب بود

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 3 اسفند 1395 - 7:56 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای عسکری پارسال برج 9 یا10 بود در مسجد جامع در حضور یکی از اعضای هیئت مدیره شرکت که از تهرون اومده بود گفت من تا پایان سال 500 نفر را روز مزد دائم میکنم بازهم همین حرف را دوباره میزنه ….اقای عسکری در سال 93 و84 هر سال بیش از هزار میلیارد تومن فروش داشتند وتو این دو سال نزدیک به 500 میلیارد تومن فقط به صندوق بازنشستگی دادن حالا یک شکلات هم به بافق دادن خوب روش میشه در برابر پول های که به صندوق وبه بیرون از بافق وفولاد سمنان وپارسان پوشش و … دادن بگن انقدر به بافق کمک کردن به نظر من نمره اقای عسکری اگر خدا وپیامبری تصحیح کنیم زیر صفر میشه

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 3 اسفند 1395 - 8:27 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

محمد جان شماره 3 اگه آقای عسکری اینکار ها را نکنه؛ سرگذشتش میشه مثل دکتر یاراحمدی. حالا یکی فقط پستش را میچسبه و یکی بفکر مردم و شهرش هم هست. آقای عسکری شاید نمیدونه اگه کمکهایی به شهر شده ,از وظایف سنگ آهن و ایشونه. شنیده ها حاکی است به ارگانهایی در یزد هم کمک شده.

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 3 اسفند 1395 - 1:51 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای محمد میشه بگی شما زمان مدیر عاملی احمدیه کجا بودی؟؟؟فقط بلدی برای خودی بد بگی

باسابقه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 3 اسفند 1395 - 11:22 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای مدیر شما که نظارتی روی این روز مزد دائم نداشتید.خیلی افراد که انتخاب شدند باسابقه حدود هفت سال شاید هم کمتر ولی مثل من وامثال من زیاد هستند با سابقه پانزده به بالا وبا مدرک لیسانس ولی انتخاب نشدند.سوال کردم گفتند چون تا خیر وغیبت داشتی برای همین انتخاب نشدی من اگر تاخیر یاغیبت داشتم تاوان ان را دادم حقوقم کم شده کارانه ام کم شده از شایستگیم کم شده بیمه ام خراب شده.پس نباید بخاطر یک سال چهارده سال قبل او را.زیر سوال برد بدون دلیل.افرادی که انتخاب شدند بعضی از انها باور کنید .کلوخ را از سنگ اهن تشخیص نمیدهند .

عادل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 4 اسفند 1395 - 7:12 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام تاکنون هیچ یک از وعده های اقای عسکری عملی نشده و فقط امیدوارم خدا به داد این مردم برسه.

احمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 4 اسفند 1395 - 12:18 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بافق اقای مهندس دهستانی را داشت ومتاسفانه با دست برخی ازمسولین ازکار برکنار شد او مدیری لایق و توانا بود وهیچگاه ایشان از زهن مردم بافق پاک نخواهد شدوانچه را که امروز بافق به ان افتخار می کند از فعالیت های ایشان بود ایشان در زمان خودش با انکه افراد بی شماری در سراسر ایران بیکار بودنداما اوتوانست در ان موقعیت بیش از 600 نفر نیرو را با عناوین مختلف بکار بگیرد ایشان طرح توسعه چغارت را اندازی کرد سه چاهون .لکه سیاه و دوبانده شدن مسیر بافق به معدن وبسیاری از کارهای دیگر از کارهای ارزشمند او بود ایشان در شبانه روز 20 ساعت کار می کرد ایشان افتخاری بزر گ برای بافق واستان یزدبود حرف هایش دلنشین وکاری بود ما این گوهر ارزشمند را از دست د ادیم متاسفانه نه اقای یار احمدی و نه اقای عسگری هیچکدام نمی توانند حتی باندازه نصف خدمات ایشان کار نکر ده اند وفقط قول می دهند واقای عسگری شرکت را خصوصی کرد بدون انکه امتیازی بگیرد روح وروان مهندس دهستانی شاد و قرین رحمت الهی باد امید انکه دلسوزان بافقی ارزش ایشان را بیش از پیش بدانند

You cannot copy content of this page