مسئولینی که صورتجلسه 93/6/9 را امضا کردند موظف به پاسخگویی هستند

دسته: اخبار ویژه
۱۱ دیدگاه
جمعه - 6 اسفند 1395

photo_2017-02-24_09-16-45

photo_2017-02-24_09-16-49

photo_2017-02-24_09-16-38

نماینده مردم بافق، بهاباد، مهریز، خاتم و ابرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: به مسئولینی که صورتجلسه 93/6/9 را امضا کرده اند تذکر می دهم باید پاسخگو و پیگیر مفاد آن باشند.

محمد رضا صباغیان بافقی در سیزدهمین جلسه گزارش دهی کارگروه مطالبات مردمی و کارگران شرکت سنگ آهن مرکزی ضمن تقدیر از حضور مردم و اعضای شورای اسلامی و همچنین فرماندار اظهار داشت: مسئولینی که اسامی و امضای آنان در ذیل صورتجلسه است باید در جلسه گزارش دهی حضور داشته باشند.

نماینده مردم حوزه انتخابیه مهریز با بیان اینکه عدم حضور مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ثبت یک نمره منفی در کارنامه اش را به همراه دارد عنوان کرد:عدم حضور یک ضعف است گزارش دهی نیامدن در جلسه یعنی دیر پرداخت شدن حقوق کارگر یعنی تعطیلی گندله و فولاد.

وی افزود: آقای مدیر عامل شما حمایت شدید به عنوان نماینده مردم به تمامی کسانی که پای صورتجلسه را امضا کرده اند تذکر می دهم در زمانی که روابط جای ضوابط را گرفته است اگر صورتجلسه و مطالبات مردمی پیگیری نشود مانند گذشته هیچ اتفاقی رخ نخواهد داد.

صباغیان با اشاره به اینکه از شورا و فرماندار نیز توقع است که از مسئولین بخواهند تا در این جلسه حضور داشته باشند بیان کرد: مسیولین استانی نیز امضا و تعهد دادند و باید پاسخگو باشند.

نماینده مردم بافق عدم حضور مردم را در جلسه گزارش دهی نبود گندله و فولاد و دیگر صنایع جوار معدنی دانست و خاطر نشان کرد:چنانچه کارگروه و پیگیری و جلسه گزارش دهی نباشد گندله ای که لنگان لنگان می رود وجود نخواهد داشت.

این مقام مسئول همچنین در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه اکنون نماینده شما پاسخگو به مسائل و مشکلات است گفت : بیش از نه ماه از حضور بنده در مجلس شورای اسلامی می گذرد سعی کرده ام پیگیر حل مشکلات و کارها باشم .

وی با بیان اینکه نمایندگان اذعان دارند پرداختن به مسائل فرعی ظلم به حق مردم است تصریح کرد:نماینده باید در کنار انجام دو وظیفه اصلی به مسائل دیگر نیز توجه کند و به سمتی حرکت نماید که دو وظیفه را نیز به طور کامل و جامع انجام دهد.

صباغیان با اشاره به برگزاری جلسه های متعدد با اقشار مردم و مسئولین شهرستانی، استانی و کشوری به بیان گزارشی از عملکرد نه ماهه خود نمود و بیان کرد:۵۵ بازدید از شهرستان های حوزه انتخابیه، تشکیل مجمع نمایندگان همراه در استان، برگزاری ۶۵ جلسه با استاندار و مدیران کل استان،برگزاری ۱۷ جلسه در سطح کشور با وزرا، گرفتن ۱۹ دستور وزیر راه و شهرسازی ، ۱۵ دستور از وزیر بهداشت، ۵ دستور از وزیر کشور، ۱۴ دستور از رییس کمیته امداد، اخذ دستور وزیر بهداشت برای تامین آمبولانس، پیگیری افزایش محدوده قانونی بافق، پیگیری اراضی مسکونی کارگران سنگ آهن، طرح اصلاح تفصیلی شهرستان،پیگیری تهمیدات لازم واگذاری زمین مسکن کارکنان سنگ آهن، پیگیری مشکلات پروژه مسکن مهر، چگونگی تامین متخصص راه و شهرسازی، دستور ۱هزار تن قیر به شهرداری، تامین اعتبار دو بانده شدن بافق- بهاباد و بافق- یزد ، تخصیص اعتبار جهت ساخت ۴ واحد مسکونی برای پزشکان متخصص، تخصیص ۹۰ میلیارد تومان برای پروژه بیمارستان، دو دستور برای محور بافق – یزد از نوبخت و تخصیص صددرصد ، پیگیری گازرسانی ،کارخانه جوار ریلی و….بوده است.

وی همچنین به عملکرد خود در سطح ملی نیز اشاره ای کرد و گفت: ارايه دو طرح به مجلس شورای اسلامی یکی در رابطه با حوزه انتخابیه و دیگری پاسخگوی وزرا و رییس جمهور به نمایندگان همراه با تذکر، طرح سوال و استیضاح از دیگر اقدامات انجام است.

صباغیان با بیان اینکه نماینده ای که در مجلس حرف نزند اعتباری ندارد گفت: ۱۱۸ پیشنهاد از بنده برای بودجه قانون ششم به مجلس ارائه شد که مصوبات تصویب شده در مجلس ششم اعم از همسان سازی حقوق بازنشستگان با حداقل ۱۰ درصد تفاوت، همسان سازی حقوق بازنشستگان با شاغلین، افزایش دریافتی افراد تحت پوشش کمیته و بهزیستی، افزایش سطح معافیت مالیاتی، تخصیص ۳ هزار میلیارد تومان تسهیلات به کمیته امداد و بهزیستی، اختصاص ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان بودجه برای سازمان تربیت بدنی، راه اندازی سامانه حقوق، تهیه نظام رتبه بندی برای معلمان، افزایش سهم دانشگاه فنی و حرفه ای، معافیت مساجد، مصلی و مدارس از پرداخت حق انشعاب اب، برق و گاز، تخصیص یک درصد عوارض معدن به مناطق معدنی غیر از دو درصد و… می باشد.

نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور به عملکرد خود در بعد نظارتی نیز اشاره ای داشت و خاطر نشان کرد: طی نامه ای به استاندار خواسته شد تا سهم تخصیص اعتبارات برای هر شهرستان مشخص شود.

وی همچنین افزود: سعی کرده ام ورود به دستگاه اجرایی نداشته باشم و کار خود را انجام دهم اما چنانچه مسئولی ضعیف باشد حتما تذکر داده می شود و برای پیگیری آمادگی کامل را دارم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۹۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 6 اسفند 1395 - 9:47 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

درود بر صباغیان حالا نمیخواستی چند تا از مسئولین را نام ببری و بهمردم معرفی کنی؟

نا صر دهقانزاده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 6 اسفند 1395 - 8:06 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام درود بر صباغیان خوشم آمد که هیچ حوزه ای را فرق نگذاشته آید چون همه شهرها با هم برادرم

بچه مهریز مهمان بافق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 7 اسفند 1395 - 12:05 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

به نظر من صباغیان خوب کاری کرد اسم کسی را نبر ولی خودش قطعا برخورد میکنه اگر به صحبت کردن او گوش کرده باشید گفت من با هیچ کس رودر وارسی ندارم درود بر این جور مردی که نماینده شهر هستند خدا قوت قبولت داریم

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 7 اسفند 1395 - 7:32 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

گزارش خوبه ولی آقای صباغیان کاش به اثرات اقداماتتان نیز اشاره میگردید ، اینکه وزیری را استیضا کنی بعد شروع به تمجید وتعریف از اون کنی هنر نیست ، صادق بودن بهترین هنر یه مرده، با مردم صادق باشید وبه جای گزارش ، به اثرات و به حل مشکلاتی که عملیاتی شده اشاره نمایید .مردم به گزارش نیاز ندارند مردم میخوان مشکلات شهرشون حل بشه ،

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 7 اسفند 1395 - 6:41 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

یکی از امضاء کنندگان امام جمعه محترم شهر است , ای کاش هم خودشان حضور پیدا میکردن و هم در نماز جمعه مطرح میشد و دادی هم سر مسؤولان میزدن چون فکر کنم کسانی که امضاکردن و عمل نکردن آبروی نظام و انقلاب و امام و رهبر را خدشه دار میکنن و اینجاست که ایشان باید در دفاع از انقلاب و رهبر وارد میدان بشه و تذکر بده نه به خاطر کتیبه

محمد نوری شادکام این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 8 اسفند 1395 - 12:13 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دوست عزیز صباغیان که گفت اگر بخوام تبلیغ کنم که چه کار کردم میگویند داره سو استفاده میکنه گفت اگر بخواهیم از شهرها زیاد بازدید کنیم نمیتوانی م در مجلس پیگیری مشکلات مردم باشیم پس بهتر هست یک نماینده در مجلس پیگیری کار مردم باشد

محمود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 10 اسفند 1395 - 11:02 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دوستان اقای صباغیان باهیچ کس احدواخوت نبسته است ووامدارهیچ حزب وگروهی نیست.9ماه ازعمراین مجلس میگذراستان 3تادیگرنماینده داشته خصوصاتابش اصلاحاتی این جورنماینده هایی که جرات دفاع ازحق وحقوق مردم ندارندوفقط بارابطه بازی کارمیکند.این نماینده نیست.زیرایکجادیگرحقوق دیگران راتضییع می کند.درودبرشرف وانسانیت اقای صباغیان.وانهایی که اعتراض دارندچرانماینده وزیررااستیضاح میکند.یک جاتعریف درست نیست.بایدبگویم ابزارقانونی نماینده سوال واستیضاح است.ودرست نیست اگروزیرمحاسنی داشته نادیده گرفت.بهترین روش همین اقتداراقای صباغیان است.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 11 اسفند 1395 - 7:05 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

برادر مهدی ازقدیم گفتن ادم خواب میشه بیدار کرد ولی کسی که خودش به خواب زده را ……خدمات وزحمات امام جمعه محترم ایت الله سلیمانی برهیچ کس پوشیده نیست

    یوم تبلی السرائر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 30 فروردین 1396 - 5:17 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

    بهشت را به بها می دهند نه به بهانه … کار برای خدا دلسردی ندارد و نیاز به تبلیغ نداره آنچه از دل برآید بر دل نشیند..سرانجام اسم هر انسانی روی سنگ حک میشه مهم عمل انسانه و حق الناس … درود بر غیرت صباغیان

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 11 اسفند 1395 - 3:12 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای صباغیان بعنوان نماینده کارگران سنگ اهن چه کاری برای بافق وکارگران انجام داده.اعلام کند

هنوز در خم پیچ زلف تو مانده ام این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 5 خرداد 1396 - 9:36 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

س.یادمان هست که این همه شور و اشتیاق.یادمان هست این همه هیاهو.یادمان هست این همه خوشحالی و ویراژ دادن موتر و ماشین تا نصفه های شب پیروزی اقای صباغیان؟؟؟؟؟ واما چه شد؟؟؟ هنوز نگاه ها به سمت توست.کجا رفت انهمه هیجانات کاذبت اقای صباغیان. چه شد؟؟ پاسخ ندادی.. چرا؟؟

You cannot copy content of this page