تیم های ورزشی حمایت می شوند

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
سه‌شنبه - 10 اسفند 1395

سرپرست فرمانداری بافق گفت: به اندازه توان شهرستان، تیم های ورزشی را مورد حمایت قرار می دهیم.

محمد زاده رحمانی در حاشیه برگزاری جلسه ورزش اظهار داشت: در حال حاضر رایزنی با یکی از شرکت های معدنی در رابطه با مساعدت مالی و حمایت از آنان انجام شده است.

وی در پاسخ به اینکه چرا شرکت های خصوصی که در سطح شهر در حال فعالیت هستند الزام نمی شوند تا سالیانه مبلغی را به حساب شورای ورزش واریز کنند تا بگونه ای از مشکلات تیم ها و هیئت ها کاسته شود عنوان کرد: شورای ورزش حساب متمرکز ندارد و نمی توان شرکت های خصوصی را ملزم به کمک کرد بلکه باید درخواست کرد به اندازه توانایی خود کمک و مساعدت می کنند.

سرپرست فرمانداری بافق در پاسخ به این سوال که باشگاههای خصوصی در سطح شهرستان از طریق شورای ورزش حمایت نمی شود تصریح کرد: باشگاهها تشویق و به صورت موردي حمايت مالي می شوند؛ شورای ورزش بودجه ای ندارد که بخواهد حمایت كند.

وی همچنین در پاسخ به اینکه چه برنامه و مصوبه ای می توان در جلسه شورای ورزش مصوب کرد تا شرکت های خصوصی که در زمینه ورزش همکاری دارند از پرداخت مالیات معاف شوند خاطر نشان کرد: پیشنهاد من این است که اين موضوع از طریق قانونگذاری حل شود.

فرماندار بافق با اشاره به اینکه بنگاههای اقتصادی که هزینه برای آموزش و ورزش پرداخت می کردند به همان میزان از پرداخت مالیات معاف بودند گفت: در حال حاضر تا یک چهارم از درآمد مالیاتی معاف می شود.

وی ادامه داد: این قانون نیاز به اصلاح کلی دارد تا دست بنگاه هاي اقتصادي براي كمك به توسعه آموزش و ورزش باز شود.

زاده رحمانی در بخشی دیگر از سخنان خود از پیگیری حراست اداره کل ورزش و جوانان در رابطه با عدم راهیابی سمانه رمضانپور به تیم ملی خبر داد و افزود: هیئت تیراندازی با کمان استان نیز به جد در حال پیگیری این موضوع است.

فرماندار بافق در پایان این گفتگو در پاسخ به این سوال که آیا نمی توان تدبیری اندیشید تا مجموعه تختی همانند پارکها و خیابان ها از پرداخت قبض برق معاف شوند یادآور شد: امکان چنین خواسته ای وجود ندارد هزینه روشنایی پارک ها و خیابانها نیز از طریق قبوضی که برای مردم ارسال می شود و در پارامتر روشنايي معابر دریافت می گردد.

وی گفت: می توان بهره وری و کاهش مصرف را سرلوحه کار قرار داد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
ورزشکار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 10 اسفند 1395 - 5:18 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

درود بر شرف زاده رحمانی
بخدا دیگه خسته شدیم از بس رفتیم دنبال اسپانسر و نتیجه نگرفتیم
مهندس زاده رحمانی خدا خیر و برکت به زندگیت و خانوادت عنایت کنه

ورزشکار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 11 اسفند 1395 - 7:22 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

درودبرشرفت مهندس رحمانی .البته اگربانظارت خودتون باشه ونزاریدبعضی مدیران دست بگیرندچون تبعیض قائل میشن

You cannot copy content of this page