جوابیه هیأت اسکیت استان یزد به خبر بافق فردا

دسته: عمومی
۷ دیدگاه
سه‌شنبه - 10 اسفند 1395

پس از درج خبری در «بافق فردا» با عنوان«بازپس گرفتن مدال برنز از ورزشکار بافقی» هیات اسکیت استان جوابیه ای ارسال نموده که برای تنویر افکار عمومی عینا درج می گردد.

جناب آقای مراددشتی
مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی بافق فردا
باسلام
خواهشمند است پس خبر اخیر پایگاه خبری بافق فردا نسبت به درج جوابیه هیأت اسکیت استان یزد اقدامات مقتضی انجام گردد .
با تشکر

متن جوابیه :

با سلام
هیأت اسکیت استان یزد ضمن آرزوی موفقیت و سربلندی برای ورزشکاران خون گرم و عزیز شهرستان بافق و با تشکر از تیم برگزارکننده و داوری مسابقات المپیاد ورزشی دارالعباده در رشته اسکیت ؛ پس از پیگیریهای لازم موارد ذیل را در اصلاح و توضیح خبر پایگاه خبری بافق فردا اعلام میدارد :

۱ ) در جریان محاسبات رکوردها هیچ اشتباه محاسباتی در مورد بازیکن بافق صورت نگرفته و رکورد ایشان صحیح محاسبه و اعلام شده است . متاسفانه جمع رکورد بازیکن اردکان اشتباه محاسبه و اعلام شده بود که باعث سقوط وی به پایین جدول و اهداء مدال سوم به نفر چهارم ( بافق ) شده بود .

۲) مربی اردکان بدون حاشیه سازی و خیلی محترمانه به تیم داوری اشتباه جمع رکورد بازیکن اردکان را اعلام کرد و هیچگونه اعمال نفوذ و… رخ نداده است .
لازم به ذکر است حضور سه داور از سه شهرستان مختلف و ثبت زمان هر بازیکن توسط هر سه نفر و ثبت میانگین رکوردها امکان هرگونه شبهه را مرتفع مینماید و قطعا مراعات اصول اخلاق و قوانین از اهداف اولیه ورزش می باشد .

۳) این اتفاق اواخر مراسم اختتامیه افتاد و خوشبختانه تیم برگزاری زود و قبل از خروج تیمها و مربی ها متوجه شد و لیست مدال آوران پس از اعلام موضوع به تمامی مربیان تیمها اصلاح گردید و مدال صحیح به مدال آوران داده شد و سپس تیمها برای استراحت و ناهار از سالن خارج شدند .

۴) مربی بافق نسبت به مدال و ثبت رکورد بازیکن بافق اعتراضی نکردند چراکه تمامی مربیان در جریان ثبت و اصلاح اشتباه صورت گرفته حضور داشتند و ایشان فقط درمورد یکی از قوانین داوری با سرداور صحبت کردند که نهایتا مربی بافق بعد از پایان مسابقات با رفتار حرفه ای مناسب و تماس با فدراسیون به درست بودن نظر تیم داوری پی بردند .

۵) با توجه به اختلاف زیاد بین زمان بازیکن مقام سوم ( اردکان ) و مقام چهارم (بافق) امکان اهداء مقام سوم مشترک نیز نبود .

۶) حکم و مدال برای حفظ احترام ورزشکار پس از اعلام به مربی ایشان ، توسط مربی تیم بافق از بازیکن گرفته شده و تیم داوری ، مربی بافق و تیم برگزار کننده هیچ مواجهه ای با بازیکن بافق نداشتند .

۷) درپایان هیأت اسکیت استان یزد ضمن دلجوئی از ورزشکار عزیزمان خانم مینا علیزاده و تبریک به ایشان برای کسب مقام چهارم آرزومند موفقیت و سربلندی ایشان در رقابتهای آتی می باشد که قطعاً با وجود مربی مجرب، باتجربه و اخلاق مدار ایشان سرکارخانم اکبری و برادر بزرگوار جناب آقای امیدوار رئیس پرتلاش هیات اسکیت آن شهرستان، آینده ای روشن برای این عزیز و ورزشکاران پرتوان و با انگیزه بافق متصور میباشد .
موفقیت روزافزون ایشان و سایر ورزشکاران را از خداوند منان خواهانیم .

با تشکر

محمد صادق طهماسبی رئیس اسکیت استان یزد
فاطمه شمسایی ، نائب رئیس هیأت اسکیت استان یزد
محمدرضا امیدوار ، رئیس هیئت اسکیت شهرستان بافق
اکرم اکبری ، مربی تیم شهرستان بافق


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۰۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
زهرا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 10 اسفند 1395 - 6:40 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام اولا داوری که نتونه محاسبات درست جمع بزنه باید اول بفرستن کلاس ریاضی که بعد از دادن مدال به اشتباه خود پی میبره تا داور بگذارن بعدم هیچ دلجویی از سوی تیم اسکیت یزد از مینا علیزاده نشده همش دروغ هست متنی که با دروغه باشه همش دروغه

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 10 اسفند 1395 - 7:49 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر واقعا دلجویی شده بود بحث به اینجا نمیکشد بحث مدال نیست این کار غیر اخلاقیه

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 10 اسفند 1395 - 8:00 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

نمیخاد هیت اسکیت یزد با جوابیه هنوز به فکر محرض کردن اشتباه داور باشه فقط میتونست با دلجویی از مینا علیزاده احساسات بچه رو خدشه دار نکنه با گریه بفرستد شهرستان

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 10 اسفند 1395 - 9:27 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خیلی ممنون. باتوجه به اظهارات وعدم اعتراض سرپرست ومربیان و….. بافق معلوم میشه که واقعآاشتباه شده است.

محمدتقی خان بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 11 اسفند 1395 - 8:54 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

گیرم که حرفهای شما درست باشد
یک سوال دارم اگر همین اتفاق درست برعکس برای بازیکن بافقی افتاده بود و بازیکن اردکان سوم اعلام کرده و جایزه را به او داده بودید ان وقت همین برخورد را انجام می دادید یا نه …
بدعهدی مسئولان یزدی برای بار نخست نیست که شامل حال بافقیها می شود بازیکنان فوتبال چند سالی هست که مزد تلاش در مسابقه را با بی کفایتی برخی مسئولین و با سنگ و چوب و چماق گرفته اند و سر از بیمارستان در اورده اند نمونه بارز همین چند روز پیش اتفاق افتاد برای ان چه پاسخی دارید
بهتر نیست کینه ها را کنار بگذارید و به عدالت رفتار کنید
اه مظلوم ویران کند کاخ ستمگری را

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 12 اسفند 1395 - 8:09 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

برادر ان وخواهران عزیز همشهری
سلام
چرا ما به جای تلاش ،تمرین وهمدلی برای تقویت وکسب نتایج بهتر فکر میکنیم همه با ما دشمنن ، اگر به فرض محال اینگونه هم باشه که قطعاً نیست به جای گل آلودکردن آب ودیدن نیمه خالی لیوان بیایم نیمه پر لیوان راببینیم ، ضمن احترام وعرض ادب به سرکار خانم علیزاده وخانواده محترم ایشان ، نامبرده چندین ساله تو مسابقات اسکیت شرکت میکنه ولی توان فنی ایشان در همین حد ماننده ومقام ایشان تا جایی که اطلاع دارم چهارم تا ششم بوده خوب تمام ورزشگاران بجای آسمان وریسمان کردن با تمرین وتلاش حقشون را بگیرند ( هرچند در نوع رفتار هئیت برگزار کننده مسابقات شاید جای حرف باشد )یادم علی پروین اسطوره فوتبال ایران همیشه میگفت اینقدر قوی عمل نمایید وهمیشه دو گل جلو باشید تا داور هم نتونه کاری بکنه . به امید موفقیت های بیشتر سرکار خانم علیزاده فرزند پرتوان بافق

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 13 اسفند 1395 - 7:26 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ببخشید مینا تازه وارد مسابقات اسکیت شده برای بار اول شرکت کرده نه چندین ساله چیزی که نمیدانید نظر ندهید ممنون

You cannot copy content of this page