گروه هنری عرفان و دو شب بیاد ماندنی در آبشار بافق

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
جمعه - 11 فروردین 1396

گروه هنری عرفان دو شب بیاد ماندنی را در ذهنِ میهمانان نوروزی و همشهری های عزیزمان به یادگار جای گذاشت …!

به همت شهرداری شهرستان بافق جشنی در پارک آبشار بافق که با در نظر گرفتنه مکانی مخصوص برای این امر و دعوت از دو گروه هنری عرفان و فانوس شب جهتِ اجرای ِ برنامه هایی شاد، جشنی پرشور در دوشب ِ اول (شب هایِ هفتم و هشتم) برگزار شد..!

گروه هنری عرفان با اجراهایی قابل قبول و عالی دو شبه بیاد ماندنی را برایِ حضار و تماشاگرانِ حاضر در تفرجگاه آبشار بافق به یادگار گذاشتند.
این گروه هنری توانست با برنامه هایی شامل نمایشنامه طنز و خوانندگی ساعتی خوش را برای حضار رقم بزند.

مسابقه طنز کوچولوها که با هنرمندیِ هنرمندانِ توانمند و جوانِ این گروه، دقایقی سراسر خنده را به همراه داشت، گوشه ای از خلاقیت هایِ جوانان بافقی میباشد و نشان دهنده استعداد هایِ هنری در بینِ جوانان بافقی است که این استعداد ها در چنین جشن هایِ بزرگی خودنمایی میکنند..!
نمایشنامه طنزِ، ورود عاقلان ممنوع، که با قهقهه ها و خنده هایی از دل و جانِ تماشاگران همراه بود و برایِ دقایقی غم ها و غصه ها را از دل ها زدوده بود نیز گوشه ای از اجرای ِ زیبایِ این هنرمندان بود که به عشقِ مردم از دل و جان مایه گذاشتند و شبی خوش را برایشان آفریدند.
اجرای خوانندگی زنده نیز یکی دیگر از برنامه هایِ پسندیده گروه هنری عرفان بود که باعثه شور و حالی به یاد ماندنی شده بود..
شهرداری شهرستان بافق که پایه ریزِ این جشن بود و هست با دعوت از گروه های هنریِ بافق گامی موثر در پیشبرد و موفقیتِ استعداد هایِ توانمندِ جوانان بافقی خواهد شد و باعثه دلگرمیه گروه هایِ هنریِ بافق و هنرمندان شده است که جایِ بسی تشکر و قدردانی را از دست اندرکارانِ این برنامه را دارد..!

شب هایِ هفتم و هشتم که پایانِ اجرای ِ گروه هنری عرفان بود، رضایتِ صد در صدیِ حضار را به همراه داشت و پاسخی قابله قبول برایِ اعتمادِ شهرداری به گروه های هنریِ درونی و بومی ِ شهر بود و موجبات اعتمادِ دیگر مراکز و ارگان هایِ شهرستان به توانمندی هایه داخلیه شهرستان را فراهم نمود..

یکی دیگر از گروه هایِ بسیار عالی و توانمند شهرستان بافق. گروه های هنریِ فانوس شب، رسالت و آرین هستند که این سه گروه نیز کارنامه خوبی از خود به جای گذاشته اند..
شهرداری شهرستان بافق شب هایِ نهم و دهم را اختصاص داده است به گروه هنریِ فانوس شب تا این گروه هنری در این دو شب برنامه های خود را به نمایش بگذارد و شب هایی خاطره انگیز را در اذهان به یادگار بگذارد..

در اینجا لازم است از تمام کسانی که موجبات شادیه شهروندان و میهمانان نوروزی را فراهم نمودند (شهردار و روابط عمومی شهرداری، کارگردانان گروه های هنری، هنرمندان، گروه صوت و تصویر و نور و انتظامات پارک) تقدیر و تشکر و قدردانی کرده و به همگی خسته نباشید عرض نمود.
به امید موفقیت و سربلندیِ شهرستان بافق

شاد باشید
با تشکر: م-ع


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۹۵
برچسب ها:

You cannot copy content of this page