شناخت بزرگان و مشاهیر هر منطقه شناسنامه زرین آن جامعه است

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
دوشنبه - 14 فروردین 1396

نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور در حاشیه بازدید از سمپوزیوم ساخت مجسمه بزرگان و سرداران شهید شهرستان بافق گفت: شناخت مشاهیر و بزرگان هر منطقه می تواند شناسنامه زرین آن جامعه باشد‌.

محمد رضا صباغیان بافقی ضمن تقدیر از زحمات شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بافق اظهار داشت : ساخت مجسمه بزرگان و شهدای والامقام کاری بس ارزنده و نیکو است.

نماینده مردم حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این کار می تواند در معرفی شخصیت های نام آور شهرستان مثمر ثمر باشد عنوان کرد: پیشنهاد می شود زندگینامه و وصیت نامه شهدا همانند مجسمه آنان در معرض دید جوانان و افراد جامعه قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه ساخت مجسمه بزرگان و شهدا انگیزه ای برای برداشتن گام های سازنده و بزرگ است تصریح کرد: شهرداری بافق کار فرهنگی بزرگی را آغاز نموده است.

صباغیان همچنین افزود: با ساخت مجموعه تفرجگاهی پارک آبشار زیر ساخت لازم فراهم شده و می توان برنامه های و طرح های جدید را در آن پیاده کرد.

نماینده مردم بافق ضمن تشکر از زحمات تمامی مسیولین شهرستان خاطر نشان کرد : استقبال مردم بافق و دیگر نقاط کشور از مجموعه تفرجگاهی پارک آبشار نقطه قوت این شهرستان است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۷۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
قلی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 14 فروردین 1396 - 12:23 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باید ازآقایان مهندس تفکری وعبدالرضا دهستانی شهرداران سابق که چنین ایده خوبی را داده ونسبت به ساخت این پارک اقدام کردند تشکر نمود.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 14 فروردین 1396 - 2:44 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ای کاش بعضی اقایان ازپارک بازدید می کردن وشادی مردم رامی دیدن هر جایی رابرای کارخودش قرار می دادن فرق پارک با حسینه خیلی زیاده

مجتبی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 15 فروردین 1396 - 11:57 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باید از همه عزیزان و تلاشگران شهرمون بافق تشکر کنند . اکثر مدیران بومی خدمتگزار شهر بوده اند و باید فکری به حال بعضی از مدیران غیربومی کرد. اونهایی که نه فکر و نه ایده ای برای شهر دارند

You cannot copy content of this page