سمپوزیوم سرداران شهید و مفاخر بافق در سطح جهانی مطرح شد

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
دوشنبه - 11 اردیبهشت 1396

IMG_20170501_190711
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد گفت: یکی از اقدامات ارزنده و مثبت شهرداری بافق در توسعه صنعت گردشگری برگزاری سمپوزیوم سرداران شهید و مفاخر شهرستان بود.

فاطمه دانش یزدی صبح امروز در مراسم افتتاحیه هتل علمدار بافق اظهار داشت : بافق چند سالی است که در حوزه گردشگری با ایجاد کمپ ها و هتل ها روند رو به رشدی را سپری می کند.

وی با بیان اینکه شهرستان بافق در نوروز ۹۶ با برگزاری یکسری برنامه ها در حوزه گردشگری درخشش خوبی داشته است تصریح کرد: اولین اقدام برگزاری سمپوزیوم سرداران شهید و مفاخر بافق بود که توانست پیشرفت جهانی داشته باشد.

دانش یزدی با اشاره به اینکه برگزاری سمپوزیوم با تبلیغات جهانی روبرو شد خاطر نشان کرد : با برگزاری چنین برنامه هایی ماندگاری گردشگردی در شهرستان بافق تضمین می شود.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان با بیان اینکه بافق از پتانسیل و ظرفیت بسیار خوبی در حوزه گردشگری برخوردار است عنوان کرد: بافق با توجه وجود به روستاهای هدف گردشگری، آثار تاریخی، وجود آستان مقدس امامزاده عبدالله (ع) و همچنین وجود کمپ های شنی می تواند در اکثر حوزه های گردشگری حرف برای گفتن داشته باشد.

وی بر ایجاد تقویم تاریخی برای رویدادها و جشنواره در حوزه شهرستان تاکید کرد.

دانش یزدی همچنین به برگزاری جشنواره های یادمان وحشی بافقی، محمد مستوفی بافقی مورخ دوران صفوی و دیگر مفاخر شهرستان نیز اشاره ای کرد.

شایان ذکر است دومین جشنواره نوروزی شهردرای بافق و اولین سمپوزیوم ساخت سردیس سرداران شهید و مفاخر شهرستان بافق در نوروز سال جاری از سوی شهرداری بافق برگزار شد و مورد استقبال بی نظیر مردم و گردشگران قرار گرفت.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 11 اردیبهشت 1396 - 11:25 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حرفهاتون خیلی قشنگه , از توجهتون به بافق ممنونم , لطفا همت کنید و گنبد امامزاده را که در حال تخریب میباشد فکری به حالش بکنید

مرحبا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 13 اردیبهشت 1396 - 7:56 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

همین که تو این مدت کوتاه مدیر کل جدید اومده بافق معلومه داره توجه میشه.ولی تخریب محدوده خونه پنج و بافت تاریخی و…هم مد نظر قرار بگیره بد نیست ضمنا گفته بودید اردیبهشت نمایندگی اداره میشه اردیبهشت کدوم سال؟!

You cannot copy content of this page