نماز شیعیان، نماز با ولایت است

دسته: عمومی
یک دیدگاه
دوشنبه - 11 اردیبهشت 1396

فرمانده انتظامی شهرستان بافق در نشست “طرح منزلت نماز” ضمن تاکید بر اقامه نماز اول وقت، گفت: نماز ما شیعیان نماز با ولایت است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ فرهاد بیگلری در نشستی که با موضوع ” طرح منزلت نماز” در دفتر کارشان برگزار شد ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و اشاره به اهمیت و جایگاه نماز بیان داشت: دشمنان سعی کرده اند با برنامه ریزیهای لازم، شیعه و اسلام را به نابودی بکشانند.

وی با اشاره به شهدای مدافع حرم افزود: اعتقاد و ایمان قوی، به عمر انسانی برکت می دهد و زمانی که نماز روح پیدا کرد این نماز باعث عزت انسان می شود و هیچ چیز بالاتر از عزت نیست و این عزت را خداوند به انسان ها عطا کرده است.

وی با اشاره به اینکه همه کشورهای اسلامی به دنبال عزت هستند، ادامه داد: همه اینها به برکت نماز است و ما خود را مقید به این واجب الهی می دانیم که بر گردن انسان ها گذاشته شده است.

سرهنگ بیگلری با اشاره به “طرح امام رضا” و “طرح بصیرت خانواده”، تصریح کرد: ما باید بر روح و غنای این مراسمات بیافزاییم تا نتیجه ای را که می خواهیم به زندگی و خانواده ما بگذارد و به نماز اول وقت که مورد تاکید مقام معظم رهبری نیز می باشد جامه عمل بپوشانیم.

حجت الاسلام “محمد حسنی” رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی شهرستان بافق نیز در این نشست ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: جایگاه نماز در دین ما جایگاه رفیعی است و احادیث زیادی درباره اهمیت نماز داریم و آنقدر نماز مهم است که پیامبر اکرم (ص) فرمودند: اگر کسی عمدا نماز را ترک کند کافر است.

وی با اشاره به اینکه اولین چیزی که در قیامت از آن سوال می شود نماز است، ادامه داد: اگر نماز ما مورد مقبول درگاه احدیت قرار گیرد بقیه اعمال نیز مقبول می شود.

حجت الاسلام حسنی تصریح کرد: ما به عنوان مسئولین مجموعه نیروی انتظامی باید زمینه انجام فرایض به خصوص فریضه نماز اول وقت را فراهم کنیم و از کسانی باشیم که اقامه کننده نماز اول وقت هستند.

وی همچنین با اشاره به “طرح امام رضا” گفت: این طرح جهت تقویت روحیه و شادابی کارکنان است و باید به جسم و روح خود اهمیت دهیم چرا که روح سالم در بدن سالم است.

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی شهرستان بافق در پایان به برگزاری “طرح نهضت روشنگری” در روز ولادت حضرت علی اکبر و روز جوان و همچنین طرح “بصیرت خانواده ها” اشاره کرد و افزود: این دو طرح در هفته آینده برگزار می شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۱۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 25 آذر 1398 - 7:20 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

نماز با ولایت

You cannot copy content of this page