جاده بافق-یزد روی غلتک پایانی افتاد

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
دوشنبه - 18 اردیبهشت 1396

۲۰۱۷۰۵۰۸_۱۱۴۲۱۴۲۰۱۷۰۵۰۸_۱۱۳۳۰۱۲۰۱۷۰۵۰۸_۱۰۵۵۰۱20170508_110956_001
فرماندار شهرستان بافق از پیگیری مجدانه و افزایش سرعت کار در جاده بافق یزد خبر داد.

محمد زاده رحمانی صبح امروز در حاشیه بازدید از محور بافق به یزد که در معیت امام جمعه شهرستان انجام شد با اعلام این خبر اظهار داشت: این محور یکی از محورهای پرتردد استان یزد است و به طور میانگین روزانه هزار و نهصد و شصت دستگاه وسایل نقلیه سبک و سنگين در این محور تردد دارد.

فرماندار بافق با بیان اینکه۶۰ درصد از ترددها متعلق به وسایل نقلیه سنگین است عنوان کرد: به همین علت نیاز است تا روکش آسفالت قدیم جاده بافق – یزد انجام و براي اولين بار از الياف ژئوگريد در آن استفاده شود.

وی با اشاره به اینکه روکش محور بافق به یزد تا مسجد ابوالفضل (ع) با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان آغاز شده است تصریح کرد: مسافت این طول مسیر ۳۰ کیلومتر است .

وی همچنین با بیان اینکه با همت اداره راهداری و حمل و نقل جاده اي، روكش نيمه دوم بلوار خروجي بافق و ميدان غدير انجام گردیده است خاطر نشان کرد : استفاده از الیاف” ژئوگرید” در اين محور باعث می شود تا بتوان ماندگاری ۴۰ درصد آسفالت را تضمین کرد.

زاده رحمانی گفت: برای اولین بار از این تکنولوژی جهت افزایش طول عمر مسیر و بالا بردن این طرح انجام می گیرد

فرماندار همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه از مجموع ۴۳ کیلومتر باقیمانده ۱۷ کیلومتر از محور در ایام الله دهه فجر زیر بار ترافیک رفته‌است یادآور شد : از ۲۶ کیلومتر باقیمانده ۶ کیلومتر تحویل سازمان همياري شهرداري ها است که در یک ماه آینده روکش آن شروع و آسفالت ۴ کیلومتر ديگر مسير تثبيت شده از سمت بافق نيز آغاز شده است.

فرماندار بافق با بیان اینکه کار عمده خاکریزی و پرکردن طرفين پل ها با سرعت در پیچ رجب و پا اسدی انجام می شود عنوان کرد: قرارداد پل رودخانه شور با اعتبار ۸۰۰ میلیون تومان منعقد و پیمانکار نیز تجهیز کارگاه کرده و دو هفته است كه کار ساخت آن شروع شده است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۰۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 18 اردیبهشت 1396 - 11:23 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ضمن تشکرپیگیراتمام جاده بافق نوق ازنماینده رفسنجان واداره راه رفسنجان باشید. روکش آسفالت جاده بافق نوق درحوزه بافق هم که درآخردوره خدمت فرماندارقبلی شروع شده بودمتآسفانه تعطیل شده لطفآپیگیری کنید

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 19 اردیبهشت 1396 - 7:53 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

کیک آماده شده همهاومدن سهمشان را ببرند؟؟

You cannot copy content of this page