به نظر می رسد که سوال مطرح شده به قصد سوء نیت و تخریب اینجانب از فرماندارمحترم مطرح گردیده

دسته: عمومی
۱۱ دیدگاه
شنبه - 23 اردیبهشت 1396

سلام وعرض ادب خدمت شما عزیزان وبزرگوارن.
اللَّهُمَّ إِنّى‏ أَعُوذُ بِکَ مِنْ أَنْ تَحْسُنَ فى‏ لامِعَهِ الْعُیُونِ عَلانِیَتى‏، وَ تَقْبَحُ فِیما أُبْطِنُ لَکَ سَریرَتى(نهج البلاغه حکمت ۲۷۶)
خداوندا! به تو پناه مى‏برم از این که ظاهرم در دیده مردم نیکو جلوه کند و درونم در آنچه از تو پنهان مى‏کنم زشت نماید. مردم فهیم و ارزشی شهرستان بافق .. اینجانب به رسم ادب واحترام به شما عزیزان فرهیخته صرفا جهت آگاهی و استحضار در رابطه با مصاحبه فرماندار محترم مبنی بر مطلب «فرد قدر در تامین بودجه به کمک ما بیاید» توضیحاتی را به عرض می رسانم ودر آغاز خودم را به رعایت تقوای الهی و گفتن حقایق با توجه به اینکه عالم محضرخداست سفارش کرده و رجاء واثق دارم محاکمه افراد در دادگاه الهی بسیار دقیق وسخت خواهد بود وعلاوه بر آن باید در برابر قانون نیز اثبات ادعا کرد. ولذا توضیحاتی را به شرح ذیل به استحضار می رسانم:
۱- خبرنگار عزیز،در رابطه با سوال شما از فرماندار محترم باید بگویم دنیا محل گذر است و نباید آخرتمان را به خاطر امیال شخصی برخی از افراد خواسته یا ناخواسته بفروشیم و تا از صحت وسقم یک خبر اطلاع کافی نداریم لااقل جهت بالا بردن سطح آگاهی خود تلاش کنیم تا خدایی نکرده مدیون نباشیم و از سیره و سرشت خبرنگاری که همان امانتداری و بیان حقایق است غافل نمانیم که اطمینان دارم خبری اشتباه و جهت دار به اطلاع رسیده است.
۲-اینجانب هرگز ادعا نکردم که اختصاص بودجه مورد نظر فقط با پیگیری بنده عملی گردیده و نماینده محترم و توانمند و ارزشی شهرمان نقشی نداشته، بلکه همواره ایشان نیز پیگیری مجدانه داشته اند که بر خود لازم میدانم به عنوان یک شهروند از ایشان تقدیر و تشکر نمایم.
ضمن اینکه نقش دیگر عزیزان اعم از فرمانداری محترم، شورای اسلامی شهر و بویژه امام جمعه معزز و دیگر عزیزان هم در این باره بسیار اثر گذار بوده و قطعأ اگر نبود حمایتها وپشتوانه ی این عزیزان چنین امری امکان پذیر نبود که در اینجا از این عزیزان هم سپاسگزاری می نمایم .
۳-با توجه به موارد فوق هدف نتیجه کار بوده که بحمدالله محقق گردیده واعتبار جاده تأمین، که ان شاالله بزودی با تلاش وکوشش عزیزان به اتمام خواهد رسید .
۴-و اما در مورد نقش حقیر هم با توجه به شجاعت و راستگویی نماینده توانمند شهرمان که در جریان موضوع بودند و مراتب به استحضار ایشان رسیده پیگیری بفرمایید. ضمن اینکه اینجانب مدارکی در دست دارم که بیانگر صدق گفتاربنده می باشد و با اعتقاد به قاعده البیه علی المدعی {هرکس ادعایی می کند باید اثبات ادعا کند } در صورت لزوم تقدیم خواهم نمود و لذا به نظر می رسد که سوال مطرح شده به قصد سوء نیت و تخریب اینجانب از فرماندارمحترم مطرح گردیده و صراحتا عنوان می کنم که کذب محض می باشد و هرگز اینجانب چنین مطلبی را بیان ننموده ام.
با تشکر حسن محمدی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
فتاحی قلعه ای این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 23 اردیبهشت 1396 - 12:03 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

برادر عزیز در طی چندین جلسه خونگی صراحتا فرمودید مسولین در خواب بودند و بنده بودجه جاده بافق را گرفتم. حالا می زنی زیر اون و قسم می خوری. به عنوان مثال در کارخانه جات چه فرمودید.

    انتخابی آگاهانه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 24 اردیبهشت 1396 - 8:32 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    بهتر است بجای تخریب،اندکی تحقیق وتفحص کنید.وقتی بعضی از دوستان کم لطفی می کنند و زحمات یک شهروند عادی که وظیفه خود دانسته و از نفوذ و برش سیاسی خود در راستای همکاری و پیشرفت شهر خود استفاده کند را در نظر نمی گیرند نمی شود انتظار توسعه و شهری آباد را داشت.ایشان با کمک همین مسئولین همت کرده اند و نامه بودجه جاده بافق یزد را گرفته اند ومدارکی دال بر صحت حرف خود دارند.مطمئناً یک کارشناس ارشد حقوق خبره هرگز بدون مدرک حرفی نمیزند….

محمد رضا برزگری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 23 اردیبهشت 1396 - 12:45 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

عجب حکایتیه داره این جاده مرگ- جاده سیاسی- جاده پیگیری – جاده قول و وعده ها – جاده شعارهای انتخاباتی -خخخ خخخ

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 23 اردیبهشت 1396 - 1:22 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

احسنت.

همشهری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 23 اردیبهشت 1396 - 1:44 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بنده از طرف دوستانم عرض میکنم که از هر کسی که برای شهرم زحمت کشیده قدردانی
مطمئنا کسی که پستی نداره ولی با نفوذش وبه هر واسطه ای تونسته چنین فعالیتی بکند لیاقت بیشتری برای شورای شهرمون داره

عباسی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 23 اردیبهشت 1396 - 1:58 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام بنده به عنوان یک شهروند بافقی از عزیز بزرگوار که بدون داشتن هیچ پستی ووظیفه ای چنین اقدام بزرگ وخیر خواهانه ای را انجام داده تشکر می کنم .حتی اگر کمترین حرکتی کرده باشد .حاج حسن خدا خیرت دهد

رویا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 23 اردیبهشت 1396 - 5:25 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای محمدی شما واقعا اگه نفوذ داشتی چرا خودت را به تب و تاب انداختی که با ورود در شورای شهر به خلق الله خدمت کنی از همین نفوذت استفاده میکردی و در پست های دولتی وارد میشدی و به مردم شهر خدمت میکردی

    ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 24 اردیبهشت 1396 - 10:15 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    دوست عزیز تا بحال پست های زیادی به آقای محمدب پیشنهاد شده وبا توجه به اینکه ایشان سابقه جبهه وجانبازی هم دارند می توانستند به راحتی با توجه به نفوذی که دارند بهترین پست ها را برای خود برگزینند ولی ماندند و در خفا زحمات زیادی برای بافق خود انجام دادند و الان هم که به میدان أمده اند برای آبادانی و توسعه شهر خود آمده اند به قصد قربت و به نیت خدمت..

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 24 اردیبهشت 1396 - 7:03 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای محمدی شما یا هر کس دیگری که باعث تسریع در احداث جاده بافق یزد شده اید خدا اجر و پاداش بهتون بده

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 24 اردیبهشت 1396 - 8:55 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بعضی ها کلا خیلی زود وعده هاو حرفهاشون یادشون میره ومیگن من کی گفتم. . . .

حمید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 24 اردیبهشت 1396 - 7:41 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام من دریکی ازجلسات اقای محمدی حضور داشتم ایشان گفتند که درکنار تلاش تمامی مسئولان از نماینده مجلس فرماندار امام جمعه وشورای شهر بالاخص اقای رنجبر من هم باتوجه به رابطه خانوادگی با اقای…..طی حضور در دفترشان وپیگیری موفق شدیم مبلغ پانصد میلیون رابه پانزده میلیاردافزایش دهیم

You cannot copy content of this page