مشارکت مردم یزد در انتخابات به بالای ۸۰ درصد می‌رسد‌

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
جمعه - 29 اردیبهشت 1396

عضو هیئت نظارت بر انتخابات یزد با اشاره به اینکه حضور پرشور مردم در انتخابات بسیار مشهود است، گفت: مشارکت مردم یزد در انتخابات به بالای ۸۰ درصد می رسد.

محمدرضا صباغیان در گفت‌و‌گو با خبرنگاران اظهار داشت: بحمدالله انتخابات با شور و اشتیاق بسیار خوبی در حال انجام است.

وی با بیان اینکه انتخابات با حضور حداکثری همراه با قوانین در حال برگزاری است، گفت: امروز توفیق داشتیم از چند شهرستان و مراکز رای‌گیری بازدید داشته باشیم، از جمله بافق و مهریز و همچنین جلسه هیئت عالی نظارت استان را برگزار کردیم و خوشبختانه مشکل خاصی نیست و روند انتخابات به نحو مطلوبی در حال پیش رفتن است.

نماینده مردم بافق، بهاباد، مهریز، ابرکوه و خاتم در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: امیدواریم در ساعات پایانی هم این روند ادامه پیدا کند و این انتخابات برگ زرین دیگری بر دفتر انقلاب باشد و نتایج آن هم مردم در آینده ببینند.

صباغیان تقسیم‌بندی حوزه‌های انتخابیه یزد را به دور از عدالت دانست و افزود: حداقل انتظار است که به واسطه جمعیت و وسعت یک عدالتی در حوزه‌های انتخابیه یزد انجام شود.

عضو هیئت نظارت بر انتخابات یزد خاطرنشان کرد: الان بزرگترین حوزه انتخابیه کشور در مجلس شورای اسلام مربوط به پنج شهرستان این حوزه است ولی یک حوزه تنها یک شهرستان با جمعیت بسیار کم است، به همین دلیل طرح اصلاح حوزه‌های انتخابیه را ارائه کردیم و امیدواریم به نتیجه برسد.

نماینده مردم بهاباد، مهریز، ابرکوه و خاتم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مناظره‌ها هم آگاهی مردم را بیشتر می‌کند و هم سبب می‌شود که مردم تشویق و ترغیب نسبت به انتخابات شوند، گفت: به نظر می‌رسد که حضور مردم بسیار زیاد باشد و مردم احساس مسئولیت خاصی در این زمینه دارند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۹
برچسب ها:

You cannot copy content of this page