لزوم پیشرفت هئیت های ورزشی بافق خروج از تک محوری بودن است

دسته: عمومی
۵ دیدگاه
جمعه - 5 خرداد 1396

۲۰۱۷۰۵۲۶_۱۱۳۸۱۵

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق لزوم پیشرفت هیئت های ورزشی را خروج از تک محوری بودن دانست.

رضا نارگانی ظهر امروز در حاشیه جلسه بررسی مشکلات هیئت ورزشی تنیس روی میز شهرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ذیل خبرهای ورزشی مندرج در سایت” بافق فردا” نظراتی مبنی بر بکارگیری روسای غیر متخصص در هیئت های ورزشی درج شده است که لزوما باید به آن پاسخ داد.

وی افزود: رئیس هئیت ورزشی طبق اساسنامه می تواند فردی غیر متخصص باشد و امروز به دلیل کمبود بودجه هیئت ورزشی نیازمند مدیری توانمند برای جذب منابع مالی است .

20170526_113825_001

نارگانی با اشاره به اینکه در حال حاضر اداره ورزش و جوانان با کمبود بودجه روبرو است بیان کرد: چنانچه قهرمان یک رشته ورزشی بعنوان رئیس هئیت انتخاب شود و نتواند در جهت جذب منابع مالی گام بردارد آن رشته پیشرفت چندانی نخواهد داشت.

رئیس اداره ورزش و جوانان بافق ادامه داد: در کنار مدیران توانمند استفاده از دبیران متخصص ورزشی می تواند راهگشایی برای حل مشکلات هییت ها باشد.

وی همچنین با بیان اینکه اولویت اداره ورزش و جوانان بافق تربیت مربیان و داوران توانمند است تصریح کرد: آموزش در هیئت های ورزشی رو به فراموشی رفته است .
خوشبختانه در حال حاضر در برخی از رشته های ورزشی با برگزاری کلاس های آموزشی داوری و مربیگری شاهد روی کار آمدن مربیان زیادی هستیم.

نارگانی گفت: نارگانی برای حذف کردن نیامده؛ ورزش جایی است که همه افراد با هر توانایی می توانند در آن به فعالیت و کار مشغول شوند.

وی با بیان اینکه از دی ماه سال گذشته تاکنون ۷ پروژه ورزشی آماده افتتاح است عنوان کرد:بهره برداری از سایت اختصاصی تیراندازی با کمان، پیست شمشیر بازی، ساخت سالن سونا و جکوزی، پارکت سالن ۱۲۰۰ نفره ورزشگاه تختی و….. از جمله این موارد است.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود در پاسخ به اینکه برای ساماندهی ورزش های تیمی از جمله فوتبال چه تدبیری اندیشیده است یادآور شد: در وهله اول می بایست مشکل ساختار و تشکیلات هیئت رفع شود تا بتوان با اقتدار در راستای پیشرفت این رشته ورزشی گام برداشت.

نارگانی افزود: با هماهنگی بعمل آمده با رئیس هئیت فوتبال شهرستان مقرر شد مربیان و سرپرستان تمامی کمیته های تشکیل شده در تیم های باشگاه سمتی نداشته باشند.

وی همچنین با بیان اینکه قانون به هیچ وجه به اداره ورزش و هیئت فوتبال اجازه تیمداری نمی دهد گفت: اداره و هیئت باید به سمت توجه به رده های سنی پایه و برگزاری لیگ شهرستان پیش برود.

نارگانی در پاسخ به اینکه چرا در بین رشته ورزشی هنوز به کاراته توجه خاصی نشده است خاطر نشان کرد :تاکنون هئیت کاراته استان در حال تغییر و تحولات مدیریتی بوده و بزودی رئیس این هیئت برای بررسی مشکلات این رشته ورزشی به شهرستان سفر می کند.

رییس اداره ورزش و جوانان بافق رئیس هییت کاراته شهرستان را فردی توانمند و خوش فکر دانست و اظهار داشت: وی نیاز به حمایت اداره ورزش و جوانان شهرستان و هیئت استان دارد تا بتواند بر مسائل و مشکلات بوجود آمده فائق آید.

نارگانی در پایان از هییت های ورزشی اسکیت، تنیس روی میز، نجات غریق، هندبال که در برگزاری کلاس های آموزشی پیشقدم شدند تقدیر و تشکر کرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 5 خرداد 1396 - 2:41 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

فعلا برای آقای نارگانی پول و ورزشگاه مهم است نه ورزشکار.

محمد رضافتوحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 5 خرداد 1396 - 3:19 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

از اقای نارگانی ممنون و سپاسگذاریم به خاطر تمامی رحماتشان

ورزشکار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 6 خرداد 1396 - 3:52 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام
جناب آقای نارگانی دیده شده که درهیئتهایی هم نه ریئس نه دبیرتخصصی دارندایناچی میگید

حامی ورزش این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 6 خرداد 1396 - 4:03 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا خیرت بده اقای ورزشکار
باید نارگانی پولی پیدا بکنه ورزشگاهی در شان ورزش بافق درست بکنه تا تو ورزشکار بتونی با ارامش ورزش کنی …با این حرفها این بنده خدا را هم فراریش بدین ببینم چی نصیبتون میشه…

منتقد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 6 خرداد 1396 - 4:06 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دربعضی هیئت هامشاهده شده که فقط رابطه داره کارمیکنه واصلابه فکرورزشکارنیستندومسئولین آن ازافرادغیرتخصص استفاده شده ومشاهده میشه که بااطلاعات غلط کارمیکنندوزحمت چندین ساله رابه هدرمیدندایکاش رییس اداره یه ذره به هیئتهانظارت می داشتند

You cannot copy content of this page