دیدار رئیس هیات کشتی بافق با رئیس اداره ورزش و جوانان

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
دوشنبه - 8 خرداد 1396

IMG_20170529_195516

رئیس و دبیر هیات کشتی شهرستان بافق با حضور در اداره ورزش و جوانان با رئیس این اداره دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق “در این دیدار حسین پاکزاد رئیس هیات کشتی شهرستان ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان و تقدیر از رئیس اداره ورزش و جوانان در خصوص تامین سالن کشتی شهرستان ،گزارشی از عملکرد هیات کشتی را ارائه نمود
در ادامه این دیدار رضا نارگانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق گفت : هیات کشتی شهرستان هم پای دیگر هیئت ها می بایست برنامه های خود را در جهت پیشبرد اهداف و توسعه ورزش شهرستان به انجام برساند.

نارگانی در ادامه افزود : برای تحقق این مهم، اتحاد و یکپارچگی در کنار نظم و برنامه ریزی دقیق بسیار مهم و ضروری می باشد.

وی با تاکید بر لزوم تعامل بیشتر بین اعضای هیات ، کمیته ها ، مربیان و ورزشکاران گفت: سیاست های اداره ورزش و جوانان در جهت رشد و پیشرفت این حوزه در شهرستان است و همسو شدن هیات با این سیاست ها مسیر رسیدن به اهداف را تسهیل و تسریع می کند.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق با تاکید بر اینکه آموزش باید در اولویت برنامه های هیات قرار گیرد خواستار راه اندازی مدرسه کشتی در شهرستان بافق شد .

در ادامه علی اکبر رسولی دبیر هیات کشتی شهرستان به ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداخت و گفت : زمینه راه اندازی مدرسه کشتی در شهرستان فراهم شده است و انشالله در چند هفته آینده مدرسه کشتی شهرستان راه اندازی می گردد که امیدواریم با راه اندازی این مدرسه زمینه ظهور نسل جدید کشتی در شهرستان فراهم گردد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۵۱
برچسب ها:

You cannot copy content of this page