کاهش ۵۸ درصدی سرقت در بافق

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
دوشنبه - 22 خرداد 1396

IMG_20170612_121940

فرمانده انتظامی بافق از کاهش ۵۸ درصدی سرقت در این شهرستان خبر داد.

فرهاد بیگلری در مراسم آیین تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بافق ضمن تسلیت شهادت چند تن از هموطنان در حادثه تروریستی مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مهمترین و اساسی ترین خواسته های بحق مردم ایجاد امنیت است.

IMG_20170612_121947

IMG_20170612_121935

فرمانده انتظامی شهرستان بافق اظهار داشت : از ابتدای مسئولیتم با کمک همکاران تلاشگر به عنوان نیروی اثرگذار جامعه ایفای نقش کردیم.

وی با اشاره به اینکه یک پلیس دینی باید شاخصه های مذهبی را داشته باشد عنوان کرد: برخوردی که پلیس جمهوری اسلامی با آحاد مردم دارد سوای برخوردی است پلیس که در کشورهای پیشرفته دارد.

بیگلری با بیان اینکه از ۱۵ آبان سال ۹۲ مسئولیت خطیر فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان به بنده محول شد تصریح کرد: وقوع سرقت نسبت به چهار سال گذشته ۵۲ درصد کاهش و کشف سرقت نیز ۵۸ درصد افزایش یافته است.

فرمانده انتظامی بافق با اشاره به اینکه سارقین سطح شهرستان عمدتا سارقین خرد بوده اند خاطر نشان کرد : در شناسایی و دستگیری باندهای سرقت ۴۸ و کشف سرقت های خرد ۶۵ درصد افزایش داشته است.

وی همچنین از رشد کشف ۵۵ درصدی مواد مخدر در بافق خبر داد و گفت: با کشف بیش از ۳ تن مواد مخدر و شناسایی و دستگیری باندهای مواد مخدر این آمار نیز نسبت به گذشته ۱۰۰ درصد افزایش یافته‌است .

بیگلری در ادامه اشاره ای به کشفیات سلاح و مهمات غیرمجاز و جنگی و همچنین کشف کالای قاچاق کرد و اظهار داشت : با افزایش ۱۰۰ درصدی کشف سلاح و همچنین کشف ۶۸ درصدی کالای قاچاق در شهرستان روبرو بودیم.

وی همچنین از افزایش جمع آوری اتباع بیگانه، دستگیری مجرمین و مخلین نظم خبر داد و خاطر نشان کرد : تلاش کردیم چهره واقعی پلیس که در عملکرد مقتدر و در رفتار توام با رافت باشد را مد نظر خود قرار دهیم.

وی ضمن تشکر از شهرداری بافق در رابطه با بهسازی معابر بیان کرد: آمار فوتی و جرح با توجه به حجم گسترده خودرو و موتورسیکلت در کشور نسبت به سال های گذشته برابری می کند.

فرمانده انتظامی بافق در پایان از تلاش های تمامی مسئولین شهرستان در مدت ۴ سال مسئولیت وی در بافق تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی است: در آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان بافق که با حضور جانشین فرمانده انتظامی استان برگزار شد از زحمات سرهنگ فرهاد بیگلری تقدیر و سرهنگ محمد کمالی به عنوان فرمانده جدید معرفی شد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۶
برچسب ها:

You cannot copy content of this page