معرفی عباس حاجی حسنی به عنوان رییس جدید تامین اجتماعی بافق

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
چهارشنبه - 7 تیر 1396

IMG_4213.JPG-1

IMG_4189.JPG-1

در مراسمی با حضور معاون فرماندار و معاون امور بیمه ای سازمان تامین اجتماعی استان یزد رییس جدید اداره تامین اجتماعی شهرستان بافق معرفی شد.

معاون فرماندار در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات رییس سابق این اداره گفت:مدیریت سالم‌ و تامین زیر ساخت در این سازمان رضایتمندی صدرصدی مردم و کارگران را در برداشته است.

محمد علی طالعی با اشاره به ارائه خدمات بصورت الکترونیکی و حذف دفترچه های کاغذی اظهار داشت: با این روند انجام کارها سرعت بیشتری می گیرد و از سوی نیز تخلفات کمتری رخ خواهد داد‌.

وی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی بزرگترین نهاد غیر دولتی است تصریح کرد: ۵۰ درصد مردم کشور تحت پوشش این بیمه قرار گرفته اند و بعبارتی بالغ بر ۴۰ میلیون از خدمات این سازمان بهره مند می شوند.

طالعی سازمان تامین اجتماعی را به یک سه ضلعی تشبیه کرد و یادآور شد:ارایه خدمات به مردم،سازمان تامین اجتماعی و کارفرما در هر یک از این ضلع ها قرار گرفته اند و تاکنون با تعامل بسیار خوب گامهایی موثری در زمینه رضایت مندی مردم برداشته اند.

معاون فرماندار بافق همچنین با اشاره به سیاست دولت تدبیر و امید در خصوص تحت پوشش قرار دادن افراد به بیمه تامین اجتماعی خاطر نشان کرد: امروز مردم می توانند تحت بیمه های مختلف از ارائه خدمات استفاده کنند.

وی همچنین از عملکرد مثبت تامین اجتماعی در ساخت پیش از موعد پلی کلینیک شهرستان تقدیر و بر تامین نیروی متخصص آن تاکید کرد.

گفتنی است در پایان این مراسم از خدمات “محمد سلامتی” قدردانی و “عباس حاجی حسنی” به عنوان رئیس شعبه تامین اجتماعی بافق منصوب شد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۶۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
خلیلی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 7 تیر 1396 - 10:12 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مبارک باشه برادر عزیز و بزرگوار جناب آقای حاجی حسنی موفق و مؤید باشین

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 8 تیر 1396 - 11:09 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای حاجی حسنی سمت جدید را به شما تبریک میگویم موفق و مؤید

جعفری -کیمیاداران کویر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 8 تیر 1396 - 7:11 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام بدینوسیله انتصاب بجاوشایسته جنابعالی را بعنوان رئیس شعبه سازمان تامین اجتماعی شهرستان بافق که بیانگر تعهد ،کارآمدی ،لیاقت وشایستگی های برجسته شما درصحنه های خدمت صادقانه به نظام ومیهن اسلامی تبریک عرض نموده موفقیت وسربلندی شمارا ازدرگاه خداوند منان مسئلت دارم

You cannot copy content of this page