جلسه هماهنگی جهت برگزاری مجمع هم اندیشی برگزار شد

دسته: اجتماعی , عمومی
۳ دیدگاه
شنبه - 10 تیر 1396

IMG_20170701_074452

شامگاه امشب جلسه هماهنگی با حضور مسئولان شهرستان و فعالين گردشگری و میراث فرهنگی در دفتر كار فرماندار بافق برگزار شد.

در این جلسه، فرماندار بافق با اشاره به برگزاری مجمع هم اندیشی در اول فرودین سالجاری و ساليان گذشته گفت: در این نشست ها مسائل و مشکلات شهر به خوبی مطرح و پیشنهادات سازنده نیز ارائه می گردید ولي چون مديران تصميم گير استاني در جلسه حضور نداشته اند، لذا مباحث ابتر مي مانده و بازدهي خوبي، آن طور كه بايد و شايد، نداشته است و لذا حضور مسئولان تصمیم گیر در مجمع هم اندیشی به وضوح احساس شد.

IMG_20170701_074724

وی با اشاره به اینکه مجمع یکی از مجموعه هایی است که زیر نظر شورای اسلامی مدیریت می شود عنوان کرد: با همفكري رئيس و اعضاي شوراي اسلامي شهر، مقرر گردید زمان جلسه در وقت اداری باشد تا بتوان از مسئولان استانی نیز برای حضور دعوت کرد.

فرماندار بافق با اشاره به عنوان این دوره از مجمع هم اندیشی شهرستان تصریح کرد: در جلسه فردا مشکلات و موضوعات گردشگری مورد بحث و بررسی قرار می گیرد لذا لازم است افرادی که در این زمینه خاک و آفتاب گردشگری را در شهرستان خورده اند حضور داشته باشند و مشكلات خود را بيان كنند.

زاده رحمانی همچنین از حضور مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و معاون گردشگری وی، مدیر کل دفتر روستایی و شوراهای استانداری، معاون مدیر کل محیط زیست استان ، معاون مدير كل منابع طبیعی، رییس راهنمایان گردشگری، رییس جامعه هتلداران، معاون مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و احتمالا معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعي استاندار در اين مجمع هم انديشي خبر داد كه در نوع خود، حضور اين مسئولين و مقامات در يك جلسه و نشست شهرستاني، بي سابقه است و اميدوارم خروجي خيلي خوبي داشته باشد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۹۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 10 تیر 1396 - 6:51 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جلسات هم اندیشی عالی بوده و هست ولی خروجیش قابل لمس نبوده یا درست اطلاع رسانی نشده.در جلسه بایستی حتما صورتجلسه ای تنظیم و به امضائ حاضرین بویژه مسولین برسد و مسولین به امضائ خود پایبند باشن وگرنه تا دلت بخواد جلسه بی نتیجه داریم

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 10 تیر 1396 - 7:48 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

درود بر فرماندار پر تلاش و مردمی

امیرعلی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 10 تیر 1396 - 10:56 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام.یکی از خروجی های بیش از بیست جلسه این مجمع را نام ببرید

You cannot copy content of this page