حامل پرچم شهدا گفت:انشاءالله جزء شهدای مدافع حرم باشم

دسته: اجتماعی , ورزشی
بدون دیدگاه
دوشنبه - 26 تیر 1396
انشاءالله جزء شهدای مدافع حرم باشم

به گزارش خبرگزاری بسیج از بافق؛ حامل پرچم شهدا بصیری نیا درجمع پایوران وبسیجیان ناحیه بافق گفت: بنده به کمک سپاه ناحیه شهریار این کار فرهنگی ورزشی را شروع کردم.

IMG_20170717_180659

وی هدف از انجام این کار را تجلیل از خانواده شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم ،حمایت از انتفاضه مردم فلسطین حماس و پیامی برای منتظرین ظهور به نیت تعجیل در فرج امام زمان (عج) عنوان کرد.

IMG_20170717_180701

بصیری نیا افزود: این کار فرهنگی ورزشی را از اربعین سال گذشته شروع کردم و الان درحال برگشت به کربلا هستم برای روز اربعین ،حدود ۹ماه است در سفرم و بیش از ۱۶استان کشور و حدودا ۶۷۰ازشهرهای کشور رو با دوچرخه رکاب زدم.

این سفر معنوی حداقل ۱۸ماه طول خواهد کشید در این پرچم تصاویربرخی از شهدای مدافع حرم طراحی شده که در پرچم جدید عکس تمام شهدای مدافع حرم طراحی خواهد شد.

بصیری نیا در ادامه خاطره ی از پرچمی که مزین شده به تصاویر شهدای مدافع حرم بیان داشت و گفت: این پرچم رو پرچم شهدا نامگذاری کردم اینقدر عظمت وابهت پیدا کرده که درطول روز ۵تا ۶اداره رو سرمیزنم ومسئولین ادارت میان خود را متبرک می کنند.

و حداقل از فضای کاری برای دقایقی خارج شده بیادشهدا و رشادت آنها میفتند وقدرجایی که الان نشستن را خوب میدونند چرا که برای آرامش وتداوم اسلام خون های زیادی ریخته شده و انشالله جزو شهدای مدافع حرم باشم و در پایان پایوران وبسیجیان ناحیه بافق خود رابه پرچم شهدا متبرک کردند.

گزارش: محمد رضا رضایی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۰۳
برچسب ها:

You cannot copy content of this page