مدیرعامل شرکت سنگ‌آهن مرکزی بیان کرد:سرمایه گذاری ۵ هزار میلیاردی در بافق

دسته: صنعت و معدن
۵ دیدگاه
پنج‌شنبه - 12 مرداد 1396
سرمایه گذاری ۵ هزار میلیاردی در بافق

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی گفت: تاکنون ۵ هزار میلیارد در شهر بافق از سوی شرکت سنگ آهن سرمایه گذاری شده است.

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی گفت: تاکنون ۵ هزار میلیارد در شهر بافق از سوی شرکت سنگ آهن سرمایه گذاری شده است.

محمد جواد عسکری در سیزدهمین جلسه کارگروه پیگیری مطالبات مردمی و کارگران شرکت سنگ آهن مرکزی با اشاره به اینکه قول های سال ۹۱ محقق شده است اظهار داشت: بافق در کنار معدن باید یک شهر صنعتی تبدیل شده است.

وی با بیان اینکه خوشبختانه امروز شاهد یک مجموعه معدنی و صنعتی در شهر هستیم تصریح کرد : زیرساخت در حال تامین شدن است و برای داشتن یک شهر صنعتی روی بحث‎های فرهنگی، آموزشی، بهداشتی، مبلمان و سرمایه‌گذاری بعمل آمده است.

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی همچنین افزود: شرکت سنگ‌آهن یکسری هدف‌ها را برای خود تعیین کرده و در حال حاضر ۵ هزار میلیارد سرمایه‌گذاری در بافق انجام‌شده است.

عسکری خاطر نشان کرد: امروز سنگ‌آهن تمام اهدافی را که در سال ۹۱ تعریف‌ کرده بود تقریباً به سرانجام رسانده است

وی با اشاره به نزول قیمت سنگ‌ در سال‌های ۹۳ یادآور شد: با تمام شرایط سخت یک نیرو تعدیل نشد و همچنین اینکه طرح های بزرگ سنگ‌آهن نیز روال خود را طی کرد.

این مقام مسئول بحرانی‌ترین دوره معادن کشور سال ۹۴ اعلام و اظهار داشت: بسیاری از معادن در کشور نیروهای خود را تعدیل کردند ولی سنگ‌آهن نه‌تنها نیرویی را تعدیل نکرد بلکه سرمایه‌گذاری‌هایی را نیز انجام داد.

وی با بیان اینکه مسئولیت اجتماعی که در شهر بافق طی این ۵ سال انجام شد فراتر از ۴۰ سال سنگ‌آهن است افزود:در زمینهٔ بهداشت و درمان و آموزش کارکنان به ‌عنوان مسئول اجتماعی وارد میدان شد و امروز اگر تغییر و تحولی عظیم در شهر روی داده است.

عسکری توسعه شهر را مدیون همدلی و همراهی بین مسئولان شهری و مجموعه سنگ‌آهن مرکزی بیان کرد.

وی با اشاره به اینکه شرکت سنگ آهن در ۵ سال آینده منابع روباز آن به اتمام می رسد عنوان کرد: برای جلوگیری از مشکلات آینده شرکت باید هزینه معادن زیرزمینی که بیشتر از معادن روباز است مدیریت شود.

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی گفت:سال آینده نسبت آهن یک به یک می شود و با برداشت باطله های معدن اهداف سال ۹۷ چنانچه شرایط فنی و اقتصادی معدن زیرزمینی تا یک ماه آینده تضمین می شود.

عسکری هدف از سفرش به آفریقای جنوبی را بازدید از معادن زیرزمینی آن کشور بیان و تصریح کرد:در آینده شرکت سنگ آهن مرکزی همزمان با معدن روباز برداشت معدن زیرزمینی نیز انجام می شود.

وی اشاره به برگزاری جلسه با حضور صباغیان در رابطه با فرودگاه بافق کرد و گفت: شرکت سنگ آهن مرکزی در این زمینه نیز ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار تخصیص خواهد داد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۹۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 12 مرداد 1396 - 7:55 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

پس چرا ما چیزی حس نمیکنیم ؟!؟!!

حجت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 12 مرداد 1396 - 8:18 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

شما بگو یکصد هزار میلیارد وقتی فرقی یه حال ما نمیکنه چه فایده ؟!؟

rsh66166 این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 13 مرداد 1396 - 12:32 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

هر مسولی تو بافق بیشتر زحمت کشید و خون دل خورد صد لیتر دیگه هم مردم خون تو حلقش کردند بعدش هم که میره براش بلوار درست میکنن و غصه کردهاشون رو میخورن
به جرات میشه گفت کارهایی که عسکری برای بافق کرد دولت خدمتگزار تو این سی سال که نکرد هیچ بلکه جلوی خیلی از کارهای ایشون رو گرفت یادم نمیره سه تا از بچه های خواهرم رو با آزانس و ماشین کرایه ای یزد بدنیا اومدند پدرشون تو تعمییرات نمیتونست مرخصی بگیره اونهم معدن چادرملو من دانشجو بردمشون یزد سه سال هم یکیشون مریض همین دکتر شکیبا بود که حالا از خارج مریض براش میاد پیر این یزد رفتن شدیم
حالا صبح از خواب بیدار میشی یه نوبت تو بیمارستان میگیری میری پیش متخصص بعدش بر میگردی سر راه یکم گرمات میشه فحش عسکری میدی چرا تو خیابون کولر برات نزاشتن
مریضت رو تو جاده با هلی کوپتر میبرن یزد یا بافق پدر مصدوم هنوز خبر نداره مریضش تو بیمارستان منتظر رضایت عملش هستن
هنوز یادم نمیره خاله ام برای کلیه هاش هفته ای سه بار با وانت شوهرش میرفت یزد دکتر
هنوز شاید کاستیهای زیادی تو شهر باشه ولی یادتون باشه اگر مدیر عامل سنگ آهن بخواهد قانونی کارش رو انجام بده باید هرچی تو شهر هست رو بکشه ببره سنگ آهن نه اینکه براتون صدتا دستور خلاف بده تا پول سنگ آهن توی شهر خرج بشه
برید پیشرفت کنین کسی بشین برای شهرتون اگر یه روز عسکری خواست کاری بکنه صدتا قویتر و بزرگتر از اون تو ایران داشته باشین تا شهرهای دیگه غبطه به حالتون بخورن نه اینکه مسخره امون کنن

بیکار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 13 مرداد 1396 - 12:48 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

شما جیب ما را نزن سرمایه گذاریت پیش کش .با این مدیریت ضعیف با سیستم باج بده و سرکار بمان تمام سنگ آهن را مفت از بافق خارج کردید حتی پول ورزش را میخورید و یک آب هم روش با این مدیریت ضعیف کل ورزش بافق را نابود کردید حتی یک استخر شنا را هم نمی توانید اداره کنید ،سالی یازده ماه تعطیله بعد سرتون مثل کبک کردید زیر برف فکر می کنید مردم از هیچ چیز خبر ندارند خدا بهتون رحم کنه که پروندتون خیلی خرابه؟؟!!

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 14 مرداد 1396 - 8:05 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بافق فردا من میدونم کامنت مرا نمی ذاری ولی مینویسم چون واقعیت تلخ را میگم ولی اقای قاسم زاده عزیز کمنت مرا بنویس که بدونن که کسانی هم هستن که واقعیت ها رو خوب میدونن ولی از ترسشون که له نشن فعلا سکوت کردن
واقعا تون این جلسه یک نفر نبود که حالیش بشه که این حرفها همش دروغه !!! یا حالیش میشد وبه خاطر منافع شخصی هیچی نگفت !!!
اقای عسکری گندله سال ۸۸ استارت خورده پیشرفت واقعیش هنوز به سی درصد هم نمی رسه قرار بود سه ساله راه اندازی بشه ، باین این روند تا معدن هم تمام بشه راه نمیفته من فکر میکنم یه سی سال دیگه را میفته ! راستی جه خبرد از کوره بلندی که دوسال پیش تومسجد جامع میگفتد پیشرفت فیزیکیش ده درصده ، ظاهرا پشت آهوی نره !!! از خط دوم کنسانتره که معاون وزیر واستاندار اومدن کلنگ زدن چه خبر ؟ اصلا در شرکت کسی یادشه قرار بود خط دوم کنسانتره هم زده بشه ؟از فاضلاب شهری چه خبر که قرار بود سه ساله را بیفته ، پیشرفتیش خیلی خیلی خوشبینانه به سی درصد میرسه ؟ اخه من موندم چطوری گفتی ۵۰۰۰ میلیارد تومن ؟ اخه پنج هزار میلیارد تومن خیلی صفر داره !!! من موندم چطور تونستی دروغ به این بزرگی بگی ؟ وجالبه که ” هشکی هم هشتو نشد “

You cannot copy content of this page