رییس هیات انجمن های ورزشی شهرستان بافق گفت:برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی مادران و دختران کویر

دسته: ورزشی
بدون دیدگاه
یکشنبه - 22 مرداد 1396
برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی مادران و دختران کویر

رئیس هیات انجمن های ورزشی شهرستان بافق از برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی مادران و دختران کویر خبر داد.

IMG_1575

رئیس هیات انجمن های ورزشی شهرستان بافق از برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی مادران و دختران کویر خبر داد.

نصرالله عبداللهی با اشاره به اینکه مادران و دختران رده سنی ۷ تا ۷۰ سال می توانند در جشنواره فرهنگی ورزشی شرکت کنند اظهار داشت:این جشنواره به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا (س) و همچنین آغاز هفته دولت برگزار می شود .

IMG_1580

وی با اشاره زمان برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی عنوان کرد: جشنواره روز پنجم شهریور ماه به مدت یکروز از ساعت ۸ صبح با برگزاری مراسم افتتاحیه آغار می شود.

عبداللهی همچنین افزود: خروس جنگی، لنگ لنگ (خانه بازی)، فوتبال دستی، دارت، گونی بازی از جمله رشته های ورزشی است که شرکت کنندگان با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

IMG_1579
رئیس هیات انجمن های ورزشی بافق با بیان اینکه در حاشیه این مسابقات مادران و دختران بافقی به بافت بادبزن، کلاه، حصیر و… می پردازند خاطر نشان کرد: این کار به معرفی صنایع دستی شهرستان و ترغیب نسل جوان برای یادگیری کمک خواهد کرد.

وی همچنین از برنامه مولودی خوانی و دف زنی در اختتامیه این جشنواره خبر داد و یادآور شد:به نفرات برگزیده هر رشته ورزشی جوایز نقدی و غیر نقدی اهدا خواهد شد.

عبداللهی ضمن تقدیر از عوامل اجرایی این جشنواره گفت: این کار با همکاری باشگاه فرهنگی ورزشی شهرستان و اداره ورزش و جوانان انجام می شود.

وی ابراز امیدواری کرد با برگزاری این جشنواره روزی شاد و سرشار از انرژی برای بانوان بافقی رقم خورد.

عبداللهی همچنین تصریح کرد: بانوان بافقی می توانند برای ثبت نام در این جشنواره با شماره تلفن های۰۹۱۳۴۵۲۰۲۸۲ رستگار یا ۰۹۱۳۹۷۰۰۹۱۵ بیگی تماس حاصل نمایند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۹۱
برچسب ها:

You cannot copy content of this page