رئیس بیمارستان ولیعصر (عج) بافق:هیچ گونه قصوری در رابطه با درمان خانم غلامزاده صورت نگرفته است

دسته: اجتماعی
۱۸ دیدگاه
سه‌شنبه - 24 مرداد 1396
هیچ گونه قصوری در رابطه با درمان خانم غلامزاده صورت نگرفته است

رئیس بیمارستان ولیعصر(عج) بافق گفت:عملکرد کادر پزشکی، مامایی و پرستاری در رابطه با درمان خانم غلامزاده قابل تقدیر است.

رئیس بیمارستان ولیعصر(عج) بافق گفت:عملکرد کادر پزشکی، مامایی و پرستاری در رابطه با درمان خانم غلامزاده قابل تقدیر است.

افشاری اظهار داشت: بانوی ۲۹ ساله بافقی که در دوران آخر بارداری بسر می برده با شکایت سردرد و فشار خون راس ساعت چهار و بیست دقیقه صبح به بیمارستان ولیعصر (عج)مراجعه می کند.

وی با بیان اینکه این خانم بلافاصله به بخش زنان منتقل می شود عنوان کرد: پس از معاینات اولیه توسط ماما به دلیل فشار بالا و درد بالای شکم آزمایشات ضروری انجام می شود.

افشاری با اشاره به اینکه پروتئین در ادرار وجود داشته و همچنین آنزیم کبد بالا بوده است بیان کرد: علائم نشان از مسمومیت شدید بارداری بوده و درمان با تجویز داروی سولفات منیزیم شروع شده است .

رئیس بیمارستان ولیعصر (عج) بافق با بیان اینکه اولین اقدام برای درمان مسمومیت بارداری قطع حاملگی و تولد نوزاد است تصریح کرد : بعضا در فضاهای مجازی شنیده می شود که به این خانم آمپول فشار تزریق شده است امکان ندارد با وضعیت فشار بالای وی چنین کاری انجام شود.

افشاری افزود: بلافاصله با اتاق عمل تماس گرفته می شود و از زمان ورود بیمار تا انجام عمل سزارین چهل دقیقه بیشتر به طول نمی انجامد.

وی با بیان اینکه نوزاد در ساعت پنج و هشت دقیقه به دنیا می آید خاطر نشان کرد : زمان معاینه،حضور متخصص، اقدامات اولیه، درمان، کنترل تشنج و مهیا کردن اتاق عمل و همچنین انجام عمل سزارین ۴۰ دقیقه شده است.

رئیس بیمارستان ولیعصر (عج) در پاسخ به اینکه شنیده شده است خانواده متوفی درخواست آمبولانس و انتقال بیمار به مرکز استان را داشته اند و آمبولانس از سوی بیمارستان تامین نشده است گفت: امکان چنین چیزی وجود نداشته انتقال در شرایط بحرانی باعث مرگ مادر و فرزند می شود.

افشاری با بیان اینکه مادر و فرزند پس از انجام عمل سزارین مشکل خاصی نداشته اند یادآور شد: نوزاد سالم به دنیا آمده و مادر نیز با هوشیاری کامل فرزند خود را می بیند با اطرافیان صحبت می کند و همچنین از مکان و زمانی که در آن قرار گرفته اطلاع داشته است.

وی ادامه داد: به دلیل نوسانات فشار خون بیمار برای ادامه درمان به مرکز استان منتقل می شود و در آنجا متاسفانه مجدد تشنج نموده و فوت می کند.

این مقام مسئول در پاسخ به این سوال که آیا امکانات و تجهیزات کافی برای درمان خانم غلامزاده در بیمارستان بافق وجود داشته است متذکر شد: به هیچ وجه کوچکترین کوتاهی و کم کاری صورت نگرفته و عملکرد همکاران قابل تقدیر است.

وی با اشاره به اینکه مراقبت قبل از بارداری خانم غلامزاده در مرکز استان توسط متخصص انجام می شده است خاطر نشان کرد: در کارت درمان هیچ مشکل خاصی درج نشده است البته اینکه وی یک سقط جنین (دومین بارداری) و اولین زایمان را پشت سر گذاشته است.

وی ضمن تقدیر و تشکر از سرعت عمل همکارانش گفت: این سوال را از مردم دارم چرا از چیزی که آگاهی ندارند بیان می کنند مگر نه آنکه در قرآن آمده است” ای کسانی که ایمان آورده اید چرا چیزی را که نمی دانید بیان می کنید.”

افشاری بیمارستان بافق را متعلق به مردم شهرستان دانست و تصریح کرد: بروز شایعات باعث کاهش اعتماد می شود اما با قاطعیت می گویم خدمات ارائه شده همتراز با بیمارستان های درجه یک است.

وی گفت: ارزیابان خبره و متبحر کشوری که با کسی هم آشنایی ندارند بیمارستان بافق را جز بیمارستان های درجه یک استان معرفی کردند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۰۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 24 مرداد 1396 - 11:16 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای دکتر افشاری هیچ گاه نمی توان با این قطعیت در مورد بیماراظهار نظر نمودتا برسد به شما که پزشک عمومی هستین در ضمن برایتان مدرکی ارسال خواهم نمود از آزمایشگاهتان که ظرف مدت ۴ساعت جواب یک آزمایش ۱۰۰۰برابر شده یعنی از بافق تا یزد از ۸۰ به ۸۰۰۰۰ می رسد

    بنده خدا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 24 مرداد 1396 - 8:51 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

    منم اینجا ازمایش گرفتم باید دارو میخوردم رفتم یزد ازمایش دادم دکتر متخصص یزد که اصلا ازمایش بافق را قبول نداشت بعد از ازمایش یزد معلوم شد که بنده هیچ مشکلی نداشتم و نیاز به تجویز دارو ندارم وای به حالم میشد اگر به ازمایش بافق اکتفا میکردم باید چقدر دارو میخوردم

محبوب این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 24 مرداد 1396 - 11:12 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای افشاری متاسفم براتون، بیمار بیهوش اوردیم تو بیمارستان میگیم به دادمون برسین ، پرسنل شما خیلی خونسرد نشستن یا دارن تلویزیون تماشا میکنن یا روزنامه میخونن انگار کسرشون میکنه به داد بیمار برسن یا همکارا با هم مشکل دارن
داریم داد میزنیم مریضمون از دست رفت اصلا اهمیت نمیدن ، بارها شاهد این قضیه بودم خودم ، بعد شما میای از آیه قرآن استدلال و توجیه میاری ، کمی بلند شو سری به پرسنل وظیفه شناس بزن متوجه میشی چی میگم

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 25 مرداد 1396 - 7:00 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام ، بارها شده همین آزمایشاتی که شما می گوئید را به فاصله ۲۴ ساعت در یزد انجام داده ام که نتیجه آن با آزمایشگاه بیمارستان بسیار مغایرت دارد . بله گفته های شما مصداق این ضرب المثل است که هیچ کاسب کاری نمی گوید ماست من ترش است. بهتر است از اتاق کارتان بیرون بیایید تا واقعیتها را بهتر بببینید.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 25 مرداد 1396 - 7:04 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام ، آقای دکتر افشاری پیشنهاد می کنم کمی واقع بین باشید و عینک تظاهر خود را بردارید. اینقدر بر اساس شنیده های اطرافیانتان تصمیم نگیرید.

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 25 مرداد 1396 - 7:44 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

از گفته های آقای دکتر چنین استنباط میشود که مشکلات بیمار به نحوی بوده است که حتی در بیمارستان های دیگر هم بیمار فوت می نموده است واین جای تعجب است

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 25 مرداد 1396 - 8:03 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بیمارستان بافق همش مشکله ، نمیدونم کی میخواد این بیمارستان درست بشه . البته با همچین مدیریتی انتظار بیشتری نمیشه داشت

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 25 مرداد 1396 - 12:31 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

متاسفم برای بافق و بیمارستانش با حضور اقای افشاری . توی بیمارستان بافق مریضا به جای اینکه خوب بشن مریض تر میشن .

طاهره این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 25 مرداد 1396 - 12:45 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

من خودم بافق زایمان کردم موقع زایمانم همه ماماهاتون به جای اینکه کمک کنند موبایل دستشون بود اون هم داخل اتاق زایمان از کجا معلوم که عکس و فیلم نگیرند

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 25 مرداد 1396 - 3:14 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام. واقعا ک چند نفر دیگه باید جونشون تو این بیمارستان از دست بدن چرا رسیدگی نمیکنید این …..هیچی سرش نمیشه وسواس ذهنی داره بسه دیگه بره بقیه مدرکشو. ی جای دیگه بگیره ما شدیم موش ازمایشگاهی دست این ادم

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 25 مرداد 1396 - 4:12 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

درست پارسال همین موقع ها بود که خانمی به اسم سریانی شب با دل درد و استفراغ تو بخش بستری شد بعد از یک روز که وضعیت بنده خدا بد شد که به کما رفت اعزام یزد کردید هر چه قدر هم خانم غلامزاده وضعیتشون خوب نبود ولی بیمارستانه شما هم انچنان خبریش نیست و اینقدر از خودتون تعریف نکنید

    شاپرک این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 28 مرداد 1396 - 12:18 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    احسنت
    کادر بخش زنان و زایمان سرعت عمل و دلسوزی لازمو نداشته و ندارند. حالت آماده باش این بخش خیلی مهمه. ولی متاسفانه آماده نیستن. هنگام مراجعه بیمار خیلی خونسرد عمل می کنن. با وجود شرایط اورژانسی مریض ، تعامل لازم را با بیمار برقرار نمی کنند و خیلی کند عمل می کنند. من دوبار متاسفانه نیمه شب به این بخش مراجعه داشته ام. از عملکردشون راضی نبودم.

بنده خدا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 25 مرداد 1396 - 7:36 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

فقط اون دنیا معلوم میشه مقصر کی بوده،پرسنل بیمارستان بافق،پرسنل بیمارستان یزد،یا ……اخر قاتل باید مشخص بشه من که فکر نکنم این بیماری که میگین مسمومیت حاملگی اینقدرها مهم باشه که جون یه نفر را بگیره

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 26 مرداد 1396 - 12:23 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام آقای دکتر کادر شما هم بی عیب نیستند که چنین چاقو از رو بسته ای وای به حال مردم بافق با چنین بیمارستانی به پرسنلتون بگید اول تو خونه پیام بازی شونوبکنن بعد بیان سر کار که یه موقعی سوزنه مریضه رو با تخت کناری اشتباه نزنن

شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 26 مرداد 1396 - 8:12 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

نمی توان این شکلی قضاوت کرد که نتیجه کدام آزمایش درسته و یا در کدام بیمارستان کار بهتری انجام میشه، من خودم یک مورد تست تیروئید داشتم که در بیمارستان بافق انجام دادم و نتیجه بالا بود برای اطمینان به یکی از آزمایشگاههای یزد رفتم اونجا نتیجه نرمال بود بعد که پیش پزشکم رفتم و معاینه کرد گفت به نظر من نتیجه بافق درسته مجدد درخواست آزمایش داد که در یکی دیگه آزمایشگاه انجام دادم نتیجه بالا بود و با آزمایشگاه بافق مطابقت داشت. آزمایشگاه بیمارستانها تحت نظر ازمایشگاه رفرانس کشوری هستند و هر مدت یه بار یه نمونه از اونجا براشون میاد که باید انجام بدن و نتیجش را به ازمایشگاه رفرانس اعلام کنن، خود آزمایشگاه رفرانس نیز اون نمونه را آزمایش میکنه و نتیجه هر دو باید مطابقت داشته باشه وگرنه به آزمایشگاه بیمارستان اجازه کار نمیدن.

علی باقری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 27 مرداد 1396 - 11:34 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام ضمن تشکر از پرستاران زحمتکش
آقای دکتر وقتی سرانه کارانه را بین تعدادی خاص تقسیم میشه موقع اعزام مریض باید چند ساعت منتظر پرستار باشی یا آمبولانس دولتی تا اخر بخش خصوصی آمبولانس بفرسته خود من آپاندیس داشتم ومایع اینترلوپ آزاد کرده بود ولی باسه ساعت تاخیر بعلت نبودن امبولانس ونبودن پرستار اعزام شدم بعدبا سرپرستار صحبت کردم که برای نفر بعد این اتفاق نیفتد که ظاهرا ازکارانه بگیران بیمارستان بودندو…..اگر خواسته باشید وحراست قوی داشته باشید مشکلات زود بهتون میرسه .پیگیری میخواهد تا سلب اعتماد نشه نابرده رنج گنج میسر نمیشود آقای دکتر

شاپرک این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 27 مرداد 1396 - 1:06 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام
جهت اطلاع باید عرض کنم بنابر نظر مادر این مرحومه ایشون ساعت یک ربع به سه نیمه شب در بخش زنان بوده اند. نه چهار و نیم

دلسوخته این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 28 مرداد 1396 - 11:23 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اینکه شب مراجعه خانم غلامزاده چه اتفاقی افتاده رو خدا میداند و بس ….
اما بیمارستان بافق اینطور که اقای دکتر تعریف میکنند همچین بی عیب و نقص هم نیست!!!
متاسفانه پرستاران بیمارستان رفتار خیلی خوبی با بیمار ندارن! ما همیشه تعریف از پرستار میشنویم و اینکه دلسوزن ولی خدایی تو بیمارستان بافق دلسوزی و احساس مسولیتی ندیدیم!
پرستاران محترم چنان به خودشون میبالند و دربرابر بیمار رژه میروند که انگار ملوک السلطنه هستند!!! خوب این عزیزان دربیمارستانهای به نام کار نمیکنند وگرنه اصلا به بیمار محل هم نمیگذاشتند !
همه مشکل ما از ضعف مدیریتی است اگر مدیر لایقی رییس این بیمارستان قطعا اوضاع بهتر ازاین بود!
رییسی که ساعت ورود بیمار به بیمارستان را با یک ساعت تاخیر اعلام میکند و فقط از پرسنلش تعریف میکند مسلما دردی از ما دوا نخواهد کرد !!!
خدا به داد سایر شهرستانها برس وقتی بیمارستان ما بین همه نمونه است !!!

You cannot copy content of this page