بافق چشم انتظار بافقي است

دسته: عمومی
7 دیدگاه
پنج‌شنبه - 20 سپتامبر 2012


مدتيست در شهر صداي آهسته ي قدمهاي پيشرفت مي آيد. شوكي به شهر و مردم وارد مي شود و فرماندار بومي شهر بازنشست مي شود! فرمانداري كه با اتكال به پشتوانه مردمي به سركار آمد (اگر به پشتوانه مردمي و ياري دلسوزان شهر اعتقاد داشت شايد ….)  ولي با اين حال  لااقل توانست در همين مدت كوتاه به اندازه چندين برابر دو فرماندار قبلي كار كند و  نشان دهد كه هرگاه رابطه حذف شده و ضابطه جاي آن را بگيرد موفقيت دست يافتني مي شود  البته انشاء الله شهر حركت خود به سوي پيشرفت و تعالي ادامه خواهد داد.

جمعه گذشته امام جمعه محترم در خطبه هاي نمازجمعه از انتظار مردم براي حضور يك فرماندار بومي لايق سخن گفتند.و با تذكر به موقع خود به مسئولين استان نشان دادند كه بخوبي از دغدغه ها و انتظارات مردم خبر دارند. ما تصميم مسئولان استان را رصد مي كنيم و به خود اطمينان  خاطر مي دهيم كه ايشان مطمئنا نظر مردم شهر و البته امام جمعه محترم را هرگز بي مقدار و كم اهميت نخواهند كرد. در شهر نيروهاي فعال و باسواد و با تجربه كه بتوانند چنين پستهايي را اداره كنند كم نيستند و اميدواريم هرچه سريعتر شخص لايق و مقبول مردم به دور از هرگونه مسائل حاشيه اي  كه ظن و شائبه سياسي و فاميلي بدهد  اداره امور شهرستان را در دست گيرد .

عباس يزداني


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
مصطفی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 20 سپتامبر 2012 - 10:09 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای یزدانی
تشکر بابت این این پست زیبا

حمید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 20 سپتامبر 2012 - 1:08 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
به امید انتصاب فرمانداری قدر وبومی که بتواند حق ضایع شده شهر را به خوبی بستاند.از زحمات آقای ندافیان نیزکمال تشکر را نیز داریم.

تعمیرات این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 20 سپتامبر 2012 - 1:13 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
ما کارمندان تعمیرات لکوموتیوبافق با تشکراززحمات آقای ندافیان برای داشتن فرمانداری قوی وراسخ امیدداریم.وانتظارداریم که مسئولین شهرنیزبه تعمیرات لکوموتیو توجه بیشتری نموده وزحمات مجموعه مدیریت وپرسنل رابه خوبی مد نظر داشته باشندوتمام وقت خود را بر روی سنگ آهن متمرکز ننمایند.باکمال تشکر از مجموعه مدیریت کارخانجات

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 20 سپتامبر 2012 - 1:18 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

در چندین سال گذشته فرمانداران بومی نشان دادند که بسیار عالی عمل می کنند که در راس آنان ندافیان قرار دارد. امیدواریم که مسئولان استان در این مدت که به پایان دولت دهم مانده به دغدغه مردم در اتباط با فرماندار بومی توجه کنند.

علی رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 20 سپتامبر 2012 - 5:55 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تشکر ویژه از شما
واقعا حرف دل مردم را زدید

alimohammadr این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 20 سپتامبر 2012 - 6:29 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

besiar khoob bood

amir این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 1 اکتبر 2012 - 2:53 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر ميخواهيد واقعا به شهرتان شوك وارد شود و تغيير و تحول اساسي را مشاهد كنيد و به چشم پيشرفت روز به روز شهرتان را ببينيد:گرينه ارشد حجي محمد تشكري.