مراسم ازدواج در مزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی بافق

دسته: عمومی
3 دیدگاه
پنج‌شنبه - 20 سپتامبر 2012
به گزارش بافق نیوز:مراسم ازدواج زوج جوان بافقی، در جوار مزار سه تن از شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس در دانشگاه آزاد شهرستان با شکوه معنوی و مزین به ذکر صلوات برگزار شد.
به گزارش بافق نیوز، زوج جوان بافقی مراسم عقد خود را در گلزار شهدای دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان بافق در حضور خانواده ها و چند تن از آشنایان خود برگزار  کردند.
آقا داماد به برپایی مراسم ازدواج خود در جوار شهدای گمنام بافق اشاره کرد و گفت: شهدا در همه جا شاهد و ناظر بر اعمال هستند و بر این اساس بود این نقطه را برای نخستین روز زندگی مشترک انتخاب کردیم.
وی افزود: برگزاری مراسم‌های ساده و بدون گناه موجب می شود که دعای شهدا و امام زمان (عج) پشت سر همه زوج های جوان باشد.
وی اضافه کرد: انتخاب گلزار شهدای گمنام  به جای سفره‌های مجلل عقد، با این هدف برگزارشد که رشادت‌های رزمندگان اسلام را در طول زندگی فراموش نکنیم و همگان بدانند که هنوز نسل جوان و سوم انقلاب امروز جامعه آرامش امروز و فردایمان را مدیون خون شهدا هستند.
تازه داماد بیان نمود: همه ما مدیون خون شهدا هستیم و برگزاری این مراسم با توافق و موافقت کامل هر دوطرف خانواده بوده و موجب رضایت آنان شده بود.
عروس خانم دراین رابطه گفت: همه زندگی خود را مدیون شهدا هستیم و این امر موجب ترویج فرهنگ جهاد و شهادت بین جوانان خواهد شد و امیدوارم، سایرجوانانی که درآستانه ازدواج قرار دارند، به دور از تشریفات وهزینه های اضافی به فکر اصل سنت ازدواج باشند.
وی افزود: دوست داشتم مراسم آغاز زندگی در جوار شهدای گمنام برگزارشود و به همه اعلام کنیم که در کنارشهدا هم می توان شادی کرد و فرهنگ شهادت را در کنار آنان زمزمه کرد.

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
همشهری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 20 سپتامبر 2012 - 9:46 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقایی که خبر نوشتی که کنار مزار شهدا برگزار شد, چرا از مهریه آقای داماد ننوشتی که چندتاسکه بی ارزش بوده.متاسفانه !

حسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 20 سپتامبر 2012 - 1:24 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای همشهری از فرهنگ جه می دانی

مهسا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 21 سپتامبر 2012 - 9:23 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

این کار چون ما و جامعه ما را حتی برای لحظه ای به فکر شهدای عزیزمان انداخته ارزشمند است