پذیرش دانشجوی بدون آزمون در بیش از ۲۴رشته تحصیلی دانشگاه آزاد بافق

دسته: دانشگاه
بدون دیدگاه
دوشنبه - 30 مرداد 1396

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق برای سال تحصیلی ۹۷-۹۶ در ۲۴ رشته کاردانی و کارشناسی بدون آزمون، دانشجو می پذیرد.

دکتر حسینعلی لازمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق با اعلام این مطلب افزود: واحد بافق با برخورداری از امکانات و پتانسیل‌های بالا و وجود رشته‌های متعدد در گروه‌های، فنی و مهندسی و علوم انسانی آمادگی پاسخ به جوانان طالب ورود به عرصه آموزش عالی را دارد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق با بیان اینکه این واحد دانشگاهی در ۲۴ رشته تحصیلی آماده پذیرش داوطلبان بدون آزمون است، خاطرنشان کرد:رشته‌های کاربردی در این دانشگاه فعال است که داوطلبان علاقه‌مند می‌توانند در این رشته‌ها ثبت نام و ادامه تحصیل دهند.

لازمی، از داوطلبان درخواست کرد که با مراجعه به سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی به نشانیwww.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

این مسئول یادآور شد: «دانشگاه آزاد اسلامی بافق دارای مراکز آموزشی و فرهنگی شامل: مرکز رشد، مرکز آموزش نیروی انسانی، مرکز IT، دفتر شرکتهای دانش بنیان، کتابخانه و مسجد است.

وی گفت: این واحد، دارای کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های مجهز بوده و در مقاطع کاردانی، کار‌شناسی، کار‌شناسی ارشد و دکتری دانشجو می پذیرد و با داشتن، سالن ورزشی، بیش از ۴۰ هزار جلد کتاب، سالن غذاخوری، اقدام به تربیت بیش از ۸ هزار دانش آموخته نموده و به سهم خویش نقش موثری در پیشبرد اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی و تقویت بنیان توسعه پایدار شهرستان بافق داشته است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۸۶
برچسب ها:

You cannot copy content of this page