مهدی هاشمی به محض ورود بازداشت شود

دسته: اخبار ایران
بدون دیدگاه
شنبه - 1 مهر 1391

مهدی هاشمی به محض ورود بازداشت شود
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه مهدی هاشمی به دلیل اقدامات ضدامنیتی در فتنه ۸۸ تحت پیگرد است، گفت:وی باید به محض ورود و در کوتاه‌ترین زمان ممکن دستگیرش شود.

 

فارس: اسماعیل کوثری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به اخبار منتشر شده درباره ورود مهدی هاشمی به کشور اظهار داشت: با توجه به نقشی که مهدی هاشمی در فتنه ۸۸ داشت قطعا مجرم است.

وی افزود: مهدی هاشمی تحت پیگرد قانونی قوه قضاییه بود، لذا با ورودش به کشور باید دستگیر شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس ادامه داد: مهدی هاشمی نقش مخرب بسیار مهمی چه قبل، چه در حین و چه بعد از انتخابات ۸۸ ایفا کرد لذا دستگاه قضایی باید با جدیت و قاطعیت به اتهاماتش رسیدگی کند.

کوثری تصریح کرد: مهدی هاشمی در جهت ساماندهی برای مدلی که برایشان مشخص کرده بودند، اقدامات بسیاری کرد و باید نسبت به همه آنها جوابگو باشد.

وی در عین حال خاطر نشان کرد: البته مهدی هاشمی هیچ پاسخی ندارد چرا که اقدامات او در جهت براندازی بوده و وی نمی‌تواند پاسخی برای این مسائل داشته باشد.

کوثری با تاکید بر اینکه مهدی هاشمی قطعاً محکوم است اضافه کرد: قوه‌قضائیه باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن مهدی هاشمی را دستگیر و محاکمه کند


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۴
برچسب ها:

You cannot copy content of this page