فرزندم را از مدرسه با سر و صورت خونی با موتور به بیمارستان بردند/از پدر ضارب و آموزش و پرورش شکایت کرده ام

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
دوشنبه - 3 مهر 1396
فرزندم را از مدرسه با سر و صورت خونی با موتور به بیمارستان بردند/از پدر ضارب و آموزش و پرورش شکایت کرده ام

صبح روز گذشته حوالی ساعت ۱۰ صبح فردی که دچار اختلال روحی و روانی بوده وارد یکی از مدارس ابتدایی بافق می شود و دانش آموز کلاس پنجم این مدرسه را مورد ضرب و شتم قرار می دهد.

IMG_20170925_204903

صبح روز گذشته حوالی ساعت ۱۰ صبح فردی که دچار اختلال روحی و روانی بوده وارد یکی از مدارس ابتدایی بافق می شود و دانش آموز کلاس پنجم این مدرسه را مورد ضرب و شتم قرار می دهد.

این خبر در راس اخبار سایت ها و خبرگزاریهای استان قرار گرفت.

خبرنگار بافق فردا به منظور بررسی و پیگیری جزییات این اتفاق به سراغ علی اکبر نقش باف پدر محمد هادی رفت.

نقش باف در پاسخ به اینکه چگونه از اتفاق روی داده مطلع شدید گفت:حوالی ساعت ۱۰ صبح از مدرسه تماس گرفتند که فرزندتان زمین خورده و به بیمارستان منتقل شده است.

وی افزود: به بنده گفتند دفترچه پزشکی او را هم بیاورید زمانی که وارد بیمارستان شدم فرزندم با سر و صورت خونی گوشه ای نشسته بود.

نقش باف عنوان کرد:معلمی که پسرم را به بیمارستان رسانده بود گفت فرزندتان پس از زمین خوردن سرش به آبسردکن اصابت کرده است.

پدر دانش آموز مضروب تصریح کرد:معلم که در حال حاضر نامش را به یاد ندارم در همان لحظات خداحافظی کرد و گفت در مدرسه کار دارم و رفت.

وی ادامه داد:پسرم پس از رفتن معلم گفت هنگامی که قصد آب خوردن داشتم متوجه شدم فردی از پشت نفت به بدنم می پاشد تا برگشتم مرا به زمین زد و سرم را به آبخوری کوبید.

وی با اشاره به اینکه بعد از پی بردن اصل موضوع با پلیس تماس گرفتم خاطر نشان کرد:برای انتقال او نیز تماسی با اورژانس گرفته نشده و باموتورسیکلت به بیمارستان منتقل شده است.

نقش باف ضمن تشکر از مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق اظهار داشت:از دیروز تاکنون به جز مدیر آموزش و پرورش کسی جویای حال فرزندم نشده است.

پدر دانش آموز مضروب در پاسخ به این سوال که آیا در این حادثه مشکل حادی هم برای پسرتان به وجود آمده است یادآور شد: بینی بر اثر ضربه در چند قسمت دچار شکستگی شده است او چند ساعتی را در اتاق عمل بسر برد.

وی در ادامه این گفتگو خطاب به مسوولان شهر عنوان کرد:فرزند مرا مانند فرزند خود بدانند اگر در بین زنگ کلاس چنین اتفاقی رخ می داد باید منتظر چه فاجعه ای بودیم؟

نقش باف همچنین با اشاره به اینکه فرزندش صبح امروز مورد عمل جراحی قرار گرفته است گفت: از مدرسه، پدر ضارب و آموزش و پرورش شهرستان شکایت شده و پرونده در دست بررسی است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۰۸۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
یکی از والدین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 4 مهر 1396 - 9:53 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

الهی بمیرم . دلم خون شد . طفلک چه گناهی کرده . چقدر مدرسه و مدیر و دست اندرکاران بی معرفت بودن که عین خیالشون نشده و بچه را با موتور به بیمارستان بردند اگر بچه خودشان بود هم همین کار رو می کردند . شرم اور است

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 7 مهر 1396 - 9:45 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اگه یکی دیگه رییس آموزش پرورش بود به خبر ۲۰:۳۰ هم میکشوندنش همین رسانه ها.اگه دانش آموز بومی بود که مجبور به استعفات میکردیم با این مقدس بازیهات رنجبر

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 20 دی 1398 - 5:34 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعا که که پیگیری نکردن و با موتور بردنش بیمارستان من بودم از تک تکشان شکایت میکردم

You cannot copy content of this page