مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق :ضارب دانش آموز بافقی تحویل مراجع قضایی شد/اولیا دانش آموزان آرامش خاطر داشته باشند

دسته: عمومی
۵ دیدگاه
دوشنبه - 3 مهر 1396
ضارب دانش آموز بافقی تحویل مراجع قضایی شد/اولیا دانش آموزان آرامش خاطر داشته باشند

مدیر آموزش و پرورش بافق در خصوص ضرب و شتم قرار گرفتن دانش آموز بافقی در مدرسه شهید حسن دهستانی توسط فردی که تعادل روحی و روانی نداشته است گفت:این فرد در یک لحظه کوتاه در موقع زنگ تفریح از دیوار این مدرسه وارد می شود.

مدیر آموزش و پرورش بافق در خصوص ضرب و شتم قرار گرفتن دانش آموز بافقی در مدرسه شهید حسن دهستانی توسط فردی که تعادل روحی و روانی نداشته است گفت:این فرد در یک لحظه کوتاه در موقع زنگ تفریح از دیوار این مدرسه وارد می شود.

اصغر رنجبر افزود:با تماس مسئولان آموزشگاه در خصوص این حادثه پلیس در اسرع وقت وارد عملیات شده و فرد خاطی دستگیر و به طبع به مراجع قضایی تحویل داده شده است.

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش،دادگاه و نیروی انتظامی در حال پیگیری این حادثه هستند تصریح کرد:با پدر این دانش آموز تماس های مکرری گرفته شده و پیگیر روند هستیم تا بهبود کامل پیدا کند و اگر مشکلی بود رفع کنیم.

مدیر آموزش و پرورش بافق بیان داشت:اولیا دانش آموزان آرامش خاطر داشته باشند و وظیفه این نهاد است که این امنیت و آرامش را برای دانش آموزان فراهم کند و عوامل مرتبط با این کار باید دقت نظر لازم را برای برقراری امنیت داشته باشند تا این گونه افراد دیگر در جامعه آزاد نباشند.

رنجبر به لزوم جمع آوری اطلاعات پیش از درج خبر اشاره و تصریح کرد:در این رابطه اخلاق رسانه رعایت نشده بود و باید قبل از درج خبر اطلاعات کامل آن از منبعی معتبر پرسیده شود تا ذهنیتی برای جامعه پیش نیاید.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۵۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
امیریان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 4 مهر 1396 - 6:54 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دوستان این اتفاق خارج از اراده هر مدیر می باشد. وحشتناکترین حوادث برای دانش آموزان کل کشور اتفاق افتاده، لطفا زیاد مانور ندید که بعضی اقایان خارج شهرستان هلاک اینجور له کردنها می باشند.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 4 مهر 1396 - 7:20 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای رنجبر، کار رسانه این نیست که هر جور که باب میل شماست خبر را رسانه ایش کنن بلکه باید واقعیت را منتشر کنن
شما یه فکری به حال اوضاع اسف بار مدارس و نوع برخورد مسئولین مدارس بکنید که زشت و زننده است.

اکبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 4 مهر 1396 - 9:45 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام جناب آقای رنجبر.
اخلاق رسانه ایی اینه که هر خبر قبل از اینکه بدست صاحبان تغیرات خبر یرسد رسانه ایی شود تا شما و امثال شما نتوانید تمام یا بخشی از خبر را سانسور و یا به نفع خود روانه بازار رسانه کنید.
اصل ماجرا درست بوده و فرد ضارب وارد مدرسه شده فقط مونده بود کبریت رو بزنه و چن تا بچه مظلوم درآتش سهل انگاری مسئولان مدرسه جزغاله بشوند که دراین صورت نه شما و نه هیچ کس دیگر توان پاسخگویی و ماست مالی قضیه رو نخواهند داشت.
اتفاقا بهترین کار تابو شکنی و انعکاس بدون اغماض این دست از اخبار هست تا اگر مدیران مدارس توانایی حفاظت از فرزندان مارا نداشته باشند والدین با استخدام بادیگارد در اطراف مدرسه بتوانند جان فرزندانشان را دربرابر تهدیدات احتمالی حفظ نمایند

ابوالفضل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 6 مهر 1396 - 11:05 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چندبار به آموزش و پرورش مراجعه کردم بابت یکی از مدارس دخترانه که توی کوچه است
گفتم وقتی زنگ مدرسه میخوره دانش آموزان میان توی کوچه می ایستند تا پدر مادر و یا سرویس جهت بردن آنها بیایند و این باعث تردد چندین دستگاه موتور سیکلت و ماشین که با تعطیلی مدارس دخترانه جز مزاحمت کار دیگری ندارند میشود و اسایش ساکنین کوچه را سلب میکند
گفتند ما کاری نمی توانیم بکنیم به نیروی انتظامی بگویید
گفتم لااقل می توانید به مدیر مدرسه بگوئید که نگذارند دانش آموزان بیرون توی کوچه تجمع کنند که البته چند روزی همین گونه شد و باز همان آش و همان کاسه
خلاصه اینکه ساکنین کوچه ارامش ندارند از بابت این مدرسه از بوقهای ممتد آژانسها گرفته تا ویراژهای موتورهای بیکار و…

قعله ای این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 7 مهر 1396 - 9:36 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ما خیالمان راحت باشه که شما هرکار میخاهید بکنی
چرا همه چیز را ماست مالی میکنید
افت شدید امار قبولی کنکور بافق را هم ماست مالی کنید لطفا

You cannot copy content of this page