فرمانده ستاد انتظامی شهرستان بافق پاسخ دهد

دسته: ورزشی
۱۴ دیدگاه
شنبه - 13 آبان 1396
فرمانده ستاد انتظامی شهرستان بافق پاسخ دهد

مدیر عامل باشگاه پردیس بافق از عدم تامین نیروی انتظامی برای برگزاری مسابقات لیگ برتر استان در این شهرستان گلایه کرد.

مدیر عامل باشگاه پردیس بافق از عدم تامین نیروی انتظامی برای برگزاری مسابقات لیگ برتر استان در این شهرستان گلایه کرد.

ماشاالله خواجه زاده گفت: دیروز جمعه ۱۲ آبانماه تیم فوتسال پردیس بافق با نماینده ابرکوه دیدار کرد.

وی افزود:این دیدار با میزبانی بافق برگزار شد که یکی از مهمترین بازیهای نماینده این شهرستان به حساب میرفت.

خواجه زاده با اشاره به حق میزبانی این شهرستان برای برگزاری این دوره از مسابقات بیان کرد: یک بازی کم درد سر برای گرفتن سه امتیار بازی و رسیدن به جمع مدعیان و یا سکو قهرمانی بود.

مدیر عامل باشگاه پردیس ادامه داد:همانطور که مستحضرید تیم پردیس بافق یک تیم مردمی است و اکثر هزینه ها را از طریق اعضای کادر باشگاه و یا اینکه خیرین ورزشی تامین می گردد.

خواجه زاده با بیان اینکه نباید زحمات رییس اداره ورزش ، مدیرعامل باشگاه آهن و رییس هیات فوتبال شهرستان را نادیده گرفت عنوان کرد: الحق و و الانصاف اگر این مسوولان ما را حمایت نمی کردند قطعا نمی توانستیم در کشور نائب قهرمان شده و به لیگ برتر کشور برسیم.

وی همچنین اشاره ای به زحمات رییس مرکز فوریت های پزشکی کرد و افزود: بنده به عنوان مدیرعامل باشگاه پردیس یک گلایه از ریاست انتظامی و همچنین ” عبادی ” و دیگر مسئولین انتظامی بافق دادم.

خواجه زاده یادآور شد: جریان از این قرار بود که بنده از سه شنبه هفته پیش(۱۳۹۶/۰۸/۹) برای اخذ سرباز بارها و بارها به ستاد انتظامی رجوع کردم و این عزیزان قبول کردند که برای ما سرباز بفرستند ، روز پنجشنبه روز قبل از بازی باز هم برای اطمینان رفتیم باز هم قرار بود سرباز در محل برگزاری مسابقه حضور داشته باشد.

مدیر عامل باشگاه پردیس با اشاره به اینکه برای بار سوم یعنی نیم ساعت قبل از بازی طی گفتگویی تلفنی با “عبادی” از آمدن سرباز اطمینان پیدا کردیم.

وی اظهار داشت:اما سرباز در محل بازی حاضر نشد و بازی به راحتی سه صفر شد.

خواجه زاده اضافه کرد: هزینه و وقت زیادی صرف تمرین کردن می شود تا بتوان پرچم بافق را بالا نگاه داریم اما نیروی انتظامی با کمال بی احترامی به باشگاه ما نیرو ارسال نکرد و ما بازنده اعلام شدیم.

خواجه زاده همچنین بیان کرد:بنده از فرمانده ستاد انتظامی بافق یک توضیح می خوام یعنی فرستادن یک سرباز برای تنها نماینده شهرستان که الان در کشور توانسته خودی نشان بدهد برای شما اینقدر مشکل بود.

وی تصریح کرد:ای کاش از همان سه شنبه و یا حتی دو ساعت قبل از بازی به ما اعلام می کردید تا سرباز از یزد و یا بهاباد بگیریم.

وی افزود:جناب سرهنگ کمالی اگر این مطلب را می خوانید فقط یه جواب بدهد چرا اینقدر با تیم پردیس مشکل دارید مگر غیر از این بوده که ما برای شهرستان افتخار کسب می کنیم.

خواجه زاده بیان کرد:اگر دلتان برای بافق و بافقی نمیسوزد حداقل برای جوانان شهر دلسوزی کنید که اینجوری دلسرد نشوند.
جناب سرهنگ ما دیروز باشگاه پردیس را تشکیل ندادیم و یکباره به اینجا نرسیدیم.
نتیجه سالها عرق ریختن و زحمت کشیدن است که شما با نفرستادن یک سرباز اینگونه تمام برنامه های ما را به باد فنا دادید.

مدیر عامل باشگاه پردیس عنوان کرد:دیروز خیلی برایمان گران تمام شد و واقعا برای خودمان متاسف شدیم که در شهرستان بافق هستیم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۴۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 13 آبان 1396 - 10:42 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام و ادب کمالی هستم کسی در رابطه با بازی فوتسال در روز جمعه با من صحبت نکرده بود فقط سه موضوع در دستور کار بود یکی مسابقه هند بال و دیگری تشیع جنازه شهید قنبری و راهپیمائی روز ۱۳ آبان در روز شنبه که انجام شد. برابر ضوابط برای تأمین امنیت بازی باید باشگاه مربوطه یا تربیت بدنی به صورت رسمی درخواست نیرو داشته باشند و پس از تنظیم قرار داد نیرو ارسال شود که در مورد بازی روز جمعه هیچ کدام از موارد یاد شده انجام نشده است. ضمنا تیم برگزار کننده بازی برابر ظوابط مختار است از هرکجا که صلاح بدانند نیروی لازم را تأمین نمایند . و من با هیچ تیمی مشکل ندارم و ازدوسال گذشته تا کنون تمام بازی ها را که رسما درخواست تآمین امنیت شده است را پشتیبا نی نموده ام. و جناب خواجه زاده نیز مسئول اظهارت خود در خبر بالا باید باشند.

  صادق رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 20 آبان 1396 - 12:50 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

  سلام جناب سرهنگ کمالی
  خسته نباشید
  خود شما هم خبر دارید که سال گذشته هیچ نامه ای از طرف تربیت بدنی بهتون راجع به تامین نیروی انتظامی جهت برگزاری مسابقه نیامده و خوشبختانه تامین نیروهای شما به تعداد انگشتان دست هم نمیرسد اما توقعی که داشتیم در صورتیکه قرار نبود نیرویی بفرستید همان روز سه شنبه که حاجی آقای خواجه زاده اومدن کلانتری میگفتید نه ، نه اینکه آقای عبادی و آقای محمودی گفتن آقای کمالی دستور دادن نیرو برای باشگاه پردیس نفرستیم.
  ما خیلی دوست داشتیم مرد و مردونه حرف بزنید اما از شما خیلی بعید بود
  ای کاش تمام این حرفا بدون هیچ رودروایسی انجام میشد تا تکلیف مشخص شود
  ما دقیقا میتونیم بگیم که شما با تیم پردیس مشکلی ندارید و چون نمیخواستید نیرو بفرستید ، نیرو نفرستادین ولی ما بیشتر از یه چیز ناراحت شدیم که
  اگه نمیخواستین نیرو بدین چرا آقای عبادی و محمودی قبول کردن که نیرو بفرستن و بعد نفرستادن ، واقعا مردانگی این نیست که ساعت ۱۶:۳۰ آقای عبادی بگن نیرو داره میاد سالن و بعد دیگه جواب تلفن ندن
  اینا همش درده به خدا

بافقي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 14 آبان 1396 - 8:16 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام و خسته نباشید .افرین برشما که برای شهر افتخار افرینی می کنید . ولی اگر نیروی انتظامی سرباز می فرستاد شما می بردید .چرا باختتان را تقصیر اونها می اندازید .جای تعجب داره …………..

  صادق رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 20 آبان 1396 - 12:54 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

  آقای محترم
  اول اینکه شما باید خودتون رو معرفی کنید تا بشه حرفا رو بی پرده زد
  اما
  باید آیین نامه مسابقات را بهتون گفت که در زمان مسابقات چه استانی و چه کشوری باید نیروی انتظامی ، آمبولانس و پزشکیار داخل سالن و یا هر رشته ورزشی دیگه(احتمالا تمام رشته ها) باشه تا بازی برگزار بشه و در صورتیکه یکی از این عوامل حضور نداشته باشند بازی سه بر صفر خواهد شد

ورزشی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 14 آبان 1396 - 8:35 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

حتما این هم باید مثل دی ۱۹ وچادرملو بشه چون ف ن ا از سرزمین …..هسته

مطلع این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 14 آبان 1396 - 11:30 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب خواجه زاده نیروی انتظامی مسئول تامین امنیت یک شهر است شما در طول سالیان متمادی از ما سرباز و درجه دار خواستید دادیم ولی یه چیز رو مد نظر داشته باشید امنیت جان و مال و ناموس یک شهر بیشتر از یک تیم ورزشی اهمیت دارد شاید ما به عنوان مسئول امنیت شهر نتوانیم همه چیز رو در گروه مجازی و سایتها مطرح کنیم

مطلع این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 14 آبان 1396 - 11:31 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

در ضمن تامین امنیت یک مسابقه ورزشی نیاز به یک سیکل اداری داره شما که مدعی هستید یک باشگاه خصوصی هستید نه حاضرید یک قرارداد با نیروی انتظامی ببندید و نه نامه ای از طرف اداره ورزش و جوانان ارائه دادید

  صادق رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 20 آبان 1396 - 12:56 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

  سلام
  ای کاش در رابطه با قرارداد جناب سرهنگ کمالی صحبتی میکردند تا من جواب میدادم
  جواب شما رو نمیدم چون آقای کمالی هیچ صحبتی نکردن
  و قطعا صحبتهایی در رابطه با قرارداد هست که اینجا از گفتنش خودداری میکنم
  اما اگر مجبور بشم حتما میگم

bafghi این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 14 آبان 1396 - 1:03 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب خواجه زاده عزیز اینکه فوتبال بافق با همت و غیرت شما و دیگر عزیز باشگاه پردیس به این افتخار بزرگ (راهیابی به لیگ برتر)نائل شده موجب مسرت و شادی قلبی تمام مردم بافق و بافقی هاست
شما قبل از برگزاری چنین برنامه هایی با مسولان امر و دخیل در امر ورزش بافق و اورژانس و بهداشت و نیروی انتظامی جلسه بزارید و صورت جلسه و امضائ آنها رو بگیرید که در صورت قصور در چنین مواردی برگ برنده دستتان باشد وگرنه اونا اظهار بی اطلاعی میکنن.هرچند صورتجلسات امضا شده را هم منکر میشن .اعلام نتیجه سه بر صفر به نفع حریف بخاطر کوتاهی یک نهاد غیرقابل اغماض میباشد که بایستی اونایی که داد ورزش بافق را میزنن جوابگو باشند.

  صادق رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 20 آبان 1396 - 1:02 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

  سلام
  ممنونم از لطف شما
  اما در زمان فرماندار قبلی (جناب آقای طلایی مقدم) و در جلسه شورای ورزش صحبتهایی در این زمینه شده بود و مثل اینکه قرار بر این بود تمامی بازیهای استانی و کشوری را پوشش دهند اما دقیقا نمیدونم چی شدش

حقگو این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 16 آبان 1396 - 5:09 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

یعنی وجود سرباز تو بازی برای برد و باخت اینقدر اهمیت داشت.شما بازیتونو میکردید که ببرید. ناسلامتی میزبان بودید و امنیت کامل برقرار بود.تقصیر رو گردن نیروی انتطامی نندازین. خدا قوت

  بافق... این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 18 آبان 1396 - 3:22 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

  بازی نیمه تموم مونده و سه هیچ به نفع حریف

شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 23 آبان 1396 - 7:45 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای خواجه زاده جالب نبود این موضوع را رسانه ای کنید بهتربود بین خودتان حل و فصل میشد.به هرحال نیرو انتظامی شبانه روز جهت تامین امنیت شهر تلاش میکنند و بی دلیل نیست که بافق یکی از امن ترین شهرهای ایران هست .نباید زحمات این عزیزان را نادیده گرفت…

هيچكس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 17 آذر 1396 - 6:27 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

نیروانتظامی کم کاری کردنبایدبگه که حفظ جان مردم ازفوتبال بیشتره این جدا چرابرای اشتباهی که کردیدبهانه می اورید

You cannot copy content of this page