رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بافق :بهسازی کتابخانه مفیدی بافق با اعتبار ۴ میلیارد ریال/ ضرورت اهدا کتاب به کتابخانه های شهرستان

دسته: کتاب
بدون دیدگاه
سه‌شنبه - 16 آبان 1396
بهسازی کتابخانه مفیدی بافق با اعتبار ۴ میلیارد ریال/ ضرورت اهدا کتاب به کتابخانه های شهرستان

رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بافق گفت: کتابخانه مفیدی با اعتبار ۴ میلیارد ریال بهسازی شد.

IMG_20171107_205723

IMG_20171107_205728

رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بافق گفت: کتابخانه مفیدی با اعتبار ۴ میلیارد ریال بهسازی شد.

الهام آقایی در نشست خبری به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی با بیان اینکه در حال حاضر کتابخانه مرکزی شهرستان دارای فضاهای مناسبی برای مطالعه است عنوان کرد: پاتوق کتاب، اتاق کودکان، سالن مطالعه ویژه آقایان و خانمها و.. از جمله موارد است.

IMG_20171107_205719

آقایی با اشاره به اینکه هفت هزار جلد کتاب در کتابخانه مفیدی موجود است اظهار داشت: ۴ هزار نفر در کتابخانه ها عضویت دارند و از خدمات ارائه شده برخوردار می شوند.

IMG_20171107_205721

وی با بیان اینکه ۲۰ الی ۲۶ آبانماه به عنوان هفته کتاب و کتابخوانی نامگذاری شده است تصریح کرد: علاقمندان می توانند در این هفته از عضویت رایگان در کتابخانه های سطح شهر بهره مند شوند.

رییس اداره کتابخانه های بافق همچنین افزود: یکی از مهمترین مشکلات کنونی کتابخانه ها کمبود کتاب است.

IMG_20171107_205710

وی از مردم خواست در صورت داشتن کتاب بلااستفاده در منزل، آنها را به کتابخانه های عمومی سطح شهر اهدا کنند تا در اختیار دوستداران کتاب قرار گیرد.

آقایی در ادامه از بازگشایی کتابخانه منتظران مهدی در روستای مبارکه و در ۲۳ آبانماه با حضور مدیر کل کتابخانه های استان خبر داد و افزود: در این راستا دهیاری و شورای اسلامی این روستا زحمات و تلاش های زیادی را متحمل شدند.

رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بافق ضمن تقدیر از تلاش های فرماندار سابق و فعلی، شهردار و همچنین مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی خاطر نشان کرد: کتابخانه ها برای تجهیز و در اختیار داشتن فضاهای مناسب تر نیازمند یاری سبز خیرین بافقی است.

وی در پایان از خبرنگاران و اصحاب رسانه خواست تا در رابطه با موضوع اهدا کتاب و اسباب بازی از سوی مردم به کتابخانه ها اطلاع رسانی لازم را انجام دهند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۳۴
برچسب ها:

You cannot copy content of this page