در دیدار با خانواده شهدا مطرح شد:خانواده شهدا مایه خیر و برکت کشور هستند

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
چهارشنبه - 1 آذر 1396
خانواده شهدا مایه خیر و برکت کشور هستند

خواهران بسیجی پایگاه‌های کوثر و ساجده حوزه شهدای خواهر بافق در سومین روز از هفته بسیج که "بسیج، اعتلای فرهنگی و اجتماعی" نامگذاری شده است باخانواده شهیدان حبیب الله فلاح و محمد بابایی دیدار کردند.

IMG_20171122_212800

خواهران بسیجی پایگاه‌های کوثر و ساجده حوزه شهدای خواهر بافق در سومین روز از هفته بسیج که “بسیج، اعتلای فرهنگی و اجتماعی” نامگذاری شده است باخانواده شهیدان حبیب الله فلاح و محمد بابایی دیدار کردند.

IMG_20171122_212802

به گزارش خبرگزاری بسیج از بافق؛ خواهران بسیجی پایگاه‌های کوثر و ساجده حوزه شهدای خواهر در سومین روز از هفته بسیج که “بسیج، اعتلای فرهنگی و اجتماعی” نامگذاری شده است باخانواده شهیدان حبیب الله فلاح و محمد بابایی دیدار کردند.

IMG_20171122_212759

مقام معظم رهبری فرمودند:” شهادت، بالاترین پاداش و مزد جهاد در راه سبیل الله است. ” شهدا و خانواده آن‌ها مایه خیر و برکت کشور هستند و اجر و پاداش این صبوری و از خودگذشتی در نزد خداوندبسیار گران قیمت و باارزش است و یاد شهدا ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است. همچنین شهدا و خانواده هایشان هیچگاه سنگر را خالی نکردند و انقلاب و رهبری را تنها نگذاشتند. خانواده‌های معظم شهدا الگو‌های صبر و مقاومت و پشتوانه گرانسنگ انقلاب اسلامی هستند. سرکشی ودیدار از خانواده شهدا جهت تزکیه نفس است.
در پایان خواهران بسیجی از این خانواده‌های معظم تجلیل و قدردانی و هدیه‌ای ناقابل را تقدیمشان نمودند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۱۸
برچسب ها: