برگزاری یکدوره کارگاه آموزشی ویڙه معلمان ابتدایی آموزشگاه آوای علم

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
دوشنبه - 13 آذر 1396
برگزاری یکدوره کارگاه آموزشی ویڙه معلمان ابتدایی آموزشگاه آوای علم

یک دوره کارگاه آموزشی ویڙه معلمان ابتدایی آموزشگاه آوای علم برگزار شد.

یک دوره کارگاه آموزشی ویڙه معلمان ابتدایی آموزشگاه آوای علم برگزار شد.

مدیر آموزشگاه آوای علم با بیان اینکه در این کارگاه معلمان آموزشگاه با حضور” آسیه معمار” مدرس تربیت معلم و دانشگاه و مولف کتاب درسی ریاضی با مضامین درس ریاضی آشنا شدند گفت: دوره اول کارگاه آموزشی با هدف پایه اول و دوم و همچنین پیش دبستانی برگزار گردید.

بی بی منظر میرزا سلیمانی با اشاره به اینکه طراحی آموزشی و واحد فعالیت های عملکردی پیش دبستان تا پایه دوم در این کارگاه آموزش داده شده است اظهار داشت: همکاران آموزشگاه مشتاقانه برای یادگیری مفاهیم کتاب درسی ریاضی وقت خود را صرف کردند.

وی همراه بودن معلمان با دفتر تالیف و دنبال کردن اهداف مولف را بهترین راه در جهت برگزاری کلاس درس پویا عنوان و افزود: معلمان باید با شناسایی اهداف کتاب، دانش آموزان را در فعالیت هایی اعم از طراحی، تحلیل و…دخیل کنند.

مدیر آموزشگاه آوای علم ادامه داد: کلاس های درس می بایست دانش آموز محوری هدایت شود و دانش آموز از یادگیری و معلم از یاد دادن لذت کافی را ببرد.

سلیمانی با بیان اینکه اگر معلمان از اهداف مولف دور شوند سختی و مشکلات بیشتری را خواهند داشت تصریح کرد:سعی می شود این کارگاه آموزشی در چند مرحله دیگر ویڙه معلمان پایه های سوم،چهارم،پنجم و ششم نیز برگزار شود.

گفتنی است: دبستان غیرانتفاعی دخترانه آوای علم مجری طرح کیف در مدرسه می باشد‌


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۹۱
برچسب ها:

You cannot copy content of this page