راز به اتمام نرسیدن جاده دوبانده بافق

دسته: عمومی , مقالات
بدون دیدگاه
سه‌شنبه - 26 دی 1396

جاده مرگ به مدد برخی همچنان و کمافی السابق به فعالیت خود در جهت کنترل جمعیت!! ادامه می دهد و مسئولین بابت به اتمام رساندن آن که عمری ۱۱ ساله پیدا کرده است در حال تفکر هستند و هر روز با عبور کامیون کامیون سنگ معادن از این جاده تنگ و بعضا با بی احتیاطی رانندگان هوشیارش!! روبرو هستیم هر چند بعد از گذشت چندین سال هنوز چند کیلومتری از دوبانده کردن آن باقی مانده و همین مقدار باعث رنجش خاطر مسافران و مردم شده است و گویا تا سالها هم باید با این مشکل روبرو باشند چون شنیده شده است بودجه کافی نیست و تامین مالی کامل نشده اند !!!

این شهر پنجاه سال است که با قطار و کامیون ثروتهایش را به اصفهان و شهرهای دیگر می فرستد و در این راه خود و مردمش با مشکلات عدیده روبرو شده اند و هنوز برخی مشکلات پابرجاست هر چند تازگیها در آوردن متخصص و رونق شهر گامهایی برداشته شده است ولی هنوز بطور کامل انجام نشده است که مهمترین آن اتمام دوبانده کردن جاده است تا دیگر شاهد اتفاقات ناگوار نباشیم اما با این منوال گویا تا کشته ها افزون نگردد فکری برای آن اندیشیده نمی شود.

لابد باید اتوبوسی از دانش آموزان ممتاز شهرستان در حال برگشت از المپیاد کشوری !گروه دانشجویان نخبه در حال اعزام به مسابقات رباتیک ، یک گروه از خواهران در حال برگشت از مسابقات قرآنی ، کودکانی از مدارس ابتدایی در برگشت از اردوی استانی یا کشوری، یک گروه از کارمندان ادارات در حال اعزام به مراسم ارتحال امام  و … در این جاده قربانی شوند تا تصمیم به اتمام جاده بگیرند.

((راستی جاده چوپانان مهمتر است یا جاده بافق یزد که هر روز با تردد زیاد کامیونها و ماشینهای سواری روبروست که اکثر انها بیمارانی هستند که برای مداوا به مرکز استان باید بروند!!)

محمود حاجی محمدی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۳۲
برچسب ها:

You cannot copy content of this page