چند پیشنهاد برای رانندگان جاده بافق – یزد

دسته: مقالات
۶ دیدگاه
شنبه - 30 دی 1396
۱-از انجایی که ما به مرده ها بیشتر اهمیت میدهیم تا زنده ها، برای راحتی کفن و دفن  لازم است غسالخانه با سرویس شبانه روزی و قبرستان در جاده ایجاد شود تا زحمت کمتری به کشته های این در جاده داده شود!!

۲-برای سهولت در رفت و آمد در مراسم تشییع و ختم و ترحیم  چند سرویس عمومی با رانندگان مجرب و بطور رایگان در اختیار مردم قرار دهیم تا بیش از این باعث رنجش خاطر مرده ها نشویم!!

۳- برای بازدهی بیشتر و همکاری با ارابه های مرگ چند دست انداز و پیچهای خطرناک و گاردریلهایی با ستونهای محکمتر و بدون علائم هشدار دهنده!!! در جاده ایجاد شود تا همکاری بیشتری با جناب عزرائیل انجام داده باشیم.

۴-از انجایی که بیشترین خدمات را جناب عزرائیل در این جاده انجام می دهد و برای یاداوری به مسافران جهان اخرت چندین تابلوی ذکر شهادتین در ابعاد بزرگ در جاده و جاهای مختلف نصب شود.

۵- چون مسلمانیم و انسان مسلمان بهتر است لحظه مرگ از گناهان خود توبه کرده باشد یادآوری آیات و احادیث توبه در طول مسیر از کارهای پسندیده است.

۶- از آنجایی که هنگام تشییع جنازه ،اقوام دور و نزدیک! همه برای خاکسپاری از شهرهای دیگر تشریف می آورند و جاده ترافیک شدیدتری به خود می گیرد لازم است برادران راهنمائی و رانندگی با صدور قبضهای جریمه با مبالغ سنگین ،در عزای و گریاندن افرد موثرتر باشند.

محمود حاجی محمدی

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۲۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
جوان بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 30 دی 1396 - 12:15 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای حاجی محمدی داروهاتون رو خوردین که مطلب نوشیتین اینه چه برداشتی نوشتی فکر میکنی مردم بازیچه یه مشت اراجیف شما هستن>>>>>

    ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 1 بهمن 1396 - 7:39 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    اراجیف وعده و وعیدهای مسئولین جو گیری هست که وقتی جلوی چند تا خبرنگار پشت تریبون قرار می گیرند هی قول میدن آخر امسال کار جاده تموم هست.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 30 دی 1396 - 7:40 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام”به حالت طنز خواستید درد را بیان کنید اما ناخواسته مردم واموات را نشانه رفتید,میتوانستید رفتار, کم کاری وبی تفاوتی خیلی از مسولین که الاحق درحق این شهر کوتاهی نموده اند را به حالت طنز بیان کنید.هرچند که تا به الان بیثمر بوده.

سعید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 1 بهمن 1396 - 2:41 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام.
واقعا نمی دونم نویسنده با چه هدفی این مطالب را به هم بافته ولی بهر حال حداقل باید سر دبیر محترم سایت کمی با تامل مطلب را منتشر کند

تشکری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 1 بهمن 1396 - 6:30 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بدبختانه هرکه ازراه میرسه میشه نویسنده وبدتراینکه سایت اینگونه نوشته را بدون فیلترکارشناسی و درستون مقالات درج میکند . انجا که کارشناسان خوبی دارد یعنی این نوشته ی بی خردانه به نظرسابت جالبه…
طنزتلخ اگرچه اسمش تلخه اما از شهدشیرین تر است مانند نوشته های عزیز نسیم یا همان ملانصرالدین. خنده های گریه دار بدترین نوع نوشته هایست که به خورد مردم میدهند. این کارشوخی ندارد که ناگهان ماشینی با خانواده به گام مرگ میرود…

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 9 اسفند 1396 - 1:01 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اتفاقا جالب بود. اراجیف!!! آقای جوان بافقی تا حالا گریه بچه هایی که مادر از دست دادن دیدی! تا حالا گریه های یک مادر را که جوانش را از دست داده دیدی! گریه های یک پدر که شانه خالی کرده! پسر بزرگ کرده بود تا عصای دستش باشه اما حالا بالای سر قبرش وایساده، دختر بزرگ کرده که وقتی چشمش را به جمال زیبای او بندازه خستگی از تنش در بره اما حالا بالای سر قبرش وایساده. چراااااااا چون یه تریلی نمیتونه ترمز کنه! چرااااااا چون موارد ایمنی رعایت نشده!!!!! فکر نکنم با اموات شوخی کرده باشن بالعکس داغ بزرگی را یادآور شدن ….. به در زدن شاید دیوار بفهمه اما نمیدونه که مسئولین ما خیلی وقته تو خواب خرگوشی اند شاید هم نه خودشونو به خواب زدن وگرنه تا حالا غیر ممکن بود بیدار نشده باشن…. شما بیشتر فکر کن بجای اینکه سریع به کسی توهین کنی شاید طرف هنوز عزادار عزیزش هست که دیگه هرگز برنمی گرده. شاید داره هر روز چشم تو چشم صاحب عزاها میشه و دلش خواسته اینطور لااقل بی پروا از سوز دل حرفی زده باشه!!!!!

You cannot copy content of this page