رئیس پلیس راه استان یزد گفت:توقیف ۲ دستگاه کامیون با تخلفات حادثه ساز در جاده بافق

دسته: عمومی
یک دیدگاه
شنبه - 7 بهمن 1396

رئیس پلیس راه استان یزد گفت: ماموران پلیس راه "بافق -بهاباد" روز گذشته دو دستگاه کامیون حامل بار سنگ آهن را به علت تخلفات حادثه ساز و مخاطره آمیز توقیف و روانه پارکینگ کردند.

رئیس پلیس راه استان یزد گفت: ماموران پلیس راه “بافق -بهاباد” روز گذشته دو دستگاه کامیون حامل بار سنگ آهن را به علت تخلفات حادثه ساز و مخاطره آمیز توقیف و روانه پارکینگ کردند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “احمد مظفری” در باره این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس راه “بافق -بهاباد” روز گذشته در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی در جاده بافق، دو دستگاه کامیون حامل سنگ آهن را که در هوای بارانی و در جاده های لغزنده با حرکات مخاطره آمیز، حادثه ساز و سبقت غیرمجاز متوقف کردند.
سرهنگ مظفری افزود: ماموران پلیس راه “بافق- بهاباد” در این خصوص از رانندگان درخواست مدارک می کنند که هر دو دستگاه کامیون به علت نداشتن گواهینامه و مدارک رانندگی توسط رانندگان، توقیف و روانه پارکینگ شدند.
رئیس پلیس راه استان یزد به رانندگان هشدار داد که همیشه با احتیاط رانندگی کرده و از حرکات مخاطره آمیز در رانندگی خودداری کنند چه بسا که در هوای بارانی و یا جاده های لغزنده این موضوع باید بیشتر رعایت شود و خطرات بیشتری نیز به دنبال دارد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۴۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 7 بهمن 1396 - 10:59 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آفرین به آقای پلیس که کم کم دارین آفتابی میشن دم عیدی جناب سرهنگ مظفری خون همه کشته های جاده های بافق به گردن شماست که کوتاهی میکنید.ماموران شما به جای کنترل محورهای دو طرفه پرخطر در مسیر بزرگراه کنترل سرعت میکنند آیا هدف فقط جریمه وتنبیه یاتاثی حضور پلیس در مسیر ودر کنار مردم وتامین امنیت جانی مردم

You cannot copy content of this page