فرماندار بافق:افزایش سود با افزایش میزان فروش کالا باشد نه با گرانفروشی/ انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان فعالتر ظاهر شود

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
جمعه - 25 اسفند 1396
افزایش سود با افزایش میزان فروش کالا باشد نه با گرانفروشی/ انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان فعالتر ظاهر شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ رییس و اعضای انجمن حمایت از حقوق مصرف کننده بافق به همراه رییس اداره صنعت، معدن و تجارت با فرماندار دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ رییس و اعضای انجمن حمایت از حقوق مصرف کننده بافق به همراه رییس اداره صنعت، معدن و تجارت با فرماندار دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدای این جلسه محمد حاجی حسنی به بیان گزارشی از عملکرد این انجمن پرداخت و خواستار حمایت فرماندار در تامین نیرو و امکانات مورد نیاز جهت انجام مسئولیت های این انجمن شد.

در ادامه ولی الله رنجبر رییس اداره صنعت، معدن و تجارت نیز به بیان وظایف این انجمن پرداخت و گفت: فرهنگ سازی رعایت حقوق مصرف کننده و استیفای حقوق مصرف کنندگان دو وظیفه اساسی این انجمن می باشد.

فرماندار بافق در ادامه این نشست با قدردانی از رییس و اعضای این انجمن و رییس اداره صنعت، معدن و تجارت در جهت استیفای حقوق مصرف کنندگان گفت: حمایت از حقوق مصرف کنندگان باید در سایه رونق بازار کسب و کار بازاریان شهرستان صورت پذیرد.

محمد زاده رحمانی ایجاد فروشگاه های بزرگ در شهرستان را در ایجاد رقابت، مهم و سازنده ارزیابی کرد و افزود: باید با اندیشیدن تدابیر لازم در جهت کنترل و ایجاد رونق در بازار خرید و فروش گام برداشت و فروشندگان نیز افزایش سود را با افزایش میزان فروش کالا بدست بیاورند نه با گرانفروشی تا شهروندان نیز مایجتاج خود را در داخل شهرستان تامین نمایند.

وی در پایان ضمن تاکید بر اینکه انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان باید فعالتر ظاهر شود پیرامون مساعدت به این انجمن قول مساعد داد و گفت: در اکثر کشورهای پیشرفته یکی از عوامل توسعه آن ها اهمیت دادن به سازمان های مردم نهاد و مردم پایه است و ما نیز در این زمینه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۲۰
برچسب ها:

You cannot copy content of this page