سوال ملی نمایندگان از وزیر علوم درباره علل رواج فروش مقاله و پایان نامه اعلام وصول شد

دسته: نماینده مردم بافق در مجلس
بدون دیدگاه
پنج‌شنبه - 27 اردیبهشت 1397

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس از حضور وزیر علوم در روزهای آینده ،در بهارستان برای پاسخ به معضل پایان نامه فروشی دانشگاه ها خبر داد.

دستگاه‌های نظارتی با پایان‌نامه فروشی مقابله کنند
محمدرضا صباغیان عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در گفتگو باخبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز درباره سوال ملی نمایندگان از وزیر علوم در بحث پایان نامه فروشی گفت:سوال ملی نمایندگان از وزیر علوم درباره علل رواج فروش مقاله و پایان نامه امروز اعلام وصول شد.

صباغیان در ادامه خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه کیفیت مدارک تحصیلی پایین آمده و اکثر پایان نامه ها به نوعی کپی برداری می شوند و از یک طرف وضعیت رشته های تحصیلی و توسعه دانشگاه های متعدد بیانگرِ نبودِ برنامه منظم برای ساماندهی وضعیت پایان نامه در آموزش عالی است و نتایج خوب و خروجی مناسبی نداریم به این ترتیب ، اقدام به طرح پرسش از وزیر علوم کردیم که آقای وزیر باید جوابگو باشد و در زمان مناسب برای توضیحات در مجلس حاضر شود .

نماینده مردم شهرستانهای ابرکوه،بافق،بهاباد،خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی افزود:محمدعلی وکیلی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۲۶ اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی ، سوال ملی محمدرضا صباغیان و محمدجواد ابطحی نمایندگان بافق و خمینی شهر از وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص علل رواج فروش مقاله و پایان نامه و گسترش بی رویه دانشگاه هارا اعلام وصول کرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۲۶
برچسب ها:

You cannot copy content of this page