ترکیب حوزه انتخابیه مهریز باید بر محور عدالت و تحقق خواسته های بر حق مردم و مسوولان باشد

دسته: استان یزد , مهریز
یک دیدگاه
شنبه - 29 اردیبهشت 1397

امام جمعه مهریز گفت: تقسیم عادلانه حوزه انتخابیه مهریز شامل شهرستان های مهریز ، بافق ، بهاباد ، خاتم و ابرکوه از مهمترین مطالبات مردم و مسوولان است، از نماینده مجلس می خواهیم با درایت ، مصالح مردم و نظام و بر محور حق نسبت به پیگیری و انجام آن اقدام کند.
حجت الاسلام عبدالرضا محی الدینی روز شنبه در مراسم تجلیل از اعضای ستاد نماز جمعه شهرستان با اشاره به اینکه احتمالا ۲ نماینده به تعداد نمایندگان استان یزد در مجلس شورای اسلامی اضافه خواهد شد، افزود: ترکیب حوزه انتخابیه مهریز باید بر محور عدالت و تحقق خواسته های بر حق مردم و مسوولان باشد.
وی ادامه داد: در تقسیم حوزه انتخابیه باید عقل و مصالح مردم و کشور ملاک نمایندگان قرار گیرد و از ورود مسائل جناحی ، هوای نفس و منافع محلی بشدت پرهیز کرد.
زئیس شورای فرهنگ عمومی مهریز با بیان اینکه از بدو پیروزی انقلاب این شهرستان به خاطر موفقیت و نقش آفرینی در کشور مرکز حوزه انتخابیه بود تصریح کرد: کوچک سازی حوزه انتخابیه به مرکزیت این شهر جزو مطالبات مردم است.
محی الدینی ابراز امیدواری کرد که نماینده مردم این حوزه با همکاری اعضای مجمع نمایندگان استان بر محور حق ، عدالت ، مصالح استان و مردم نسبت به تقسیم منطقی آن اقدام تا حق مهریز تضییع نشود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۱۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
غنی زاده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 - 7:10 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مرکزیت حوزه را دیگه زیادی امدی

You cannot copy content of this page