ساماندهی سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان بافقی

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
چهارشنبه - 13 تیر 1397

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ صبح امروز جلسه کارگروه ماده ۱۸ در بحث ساماندهی سرویسهای حمل و نقل دانش آموزان ، با حضور اعضای این کارگروه در سالن کنفرانس مدیریت آموزش و پرورش تشکیل گردید .

در ابتدای این جلسه رنجبر مدیر آموزش و پرورش هدف از تشکیل این کارگروه را برطرف کردن مشکلات پیش رو در اجرای روند قانونی سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان با همکاری ارگان های مختلف و مدیران مدارس و اولیاء دانش آموزان بیان نمود .

سپس فتاحی مسئول سازمان حمل و نقل دانش آموزان بیان داشت : هرگونه خدمات دهی در باب ایاب و ذهاب دانش آموزان باید با اخذ مجوزهای مربوطه و بستن قراردادهای لازم صورت پذیرد تا در آینده مشکلی در این زمینه اتفاق نیافتد .

وی یادآور شد با توجه به اینکه بیشتر حجم کارها توسط مدیران مدارس انجام می پذیرد بر ازوم اجرای قانونمند سرویس حمل و نقل دانش آموزان تاکید کرد .

در ادامه سروان رحیمی رئیس پلیس راهور بافق گفت : سرویس هایی که به صورت گروهی اقدام به حمل و ن نقل دانش آموزان می نمایند باید دارای علائم و آرم های مشخصی باشند و ضرورت دارد در بعد نظارتی ، دستگاه ها و ارگان های مربوطه مساعدت لازم را داشته باشند .

در پایان تعدادی از مدیران مدارس و نمایندگان انجمن اولیاء و مربیان مدارس در این زمینه مسائلی را مطرح و پیشنهادهای خود را ارائه نمودند


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۹۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 13 تیر 1397 - 4:30 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اموزش و پرورش چکاره هست که بچه من با چه سرویسی میاد .به او چه ربطی داره بچه رو تحویل بگیره. وبعد تحویل بده ایا اگر اتفاقی بیفته مسولیت قبول میکنه.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 14 تیر 1397 - 9:41 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

یکبار دیگه هم اگر برا بچه من اتفاقی بیفته اموزش و پرورش مسولیت سرویس رو قبول میکنه .اگر نه که دخالت هم نکنه با کی میاد

You cannot copy content of this page