تقدیر فرمانده انتظامی بافق از فرماندار شهرستان

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
چهارشنبه - 7 شهریور 1397
تقدیر فرمانده انتظامی بافق از فرماندار شهرستان

به مناسبت هفته دولت، فرمانده انتظامی شهرستان بافق با حضور در فرمانداری شهرستان ضمن تبریک هفته دولت از حمایتهای همه جانبه فرماندار بافق با پلیس تقدیر و تشکر کرد.

به مناسبت هفته دولت، فرمانده انتظامی شهرستان بافق با حضور در فرمانداری شهرستان ضمن تبریک هفته دولت از حمایتهای همه جانبه فرماندار بافق با پلیس تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، به مناسبت هفته دولت، سرهنگ “محمد کمالی” فرمانده انتظامی شهرستان بافق به همراه جمعی از مسئولان انتظامی شهرستان با حضور در فرمانداری شهرستان از “محمد زاده رحمانی” فرماندار بافق تقدیر و تشکر کرد.

در این دیدار که به مناسبت هفته دولت انجام شد، سرهنگ کمالی ضمن تبربک هفته دولت و ارائه گزارشی از عملکرد پلیس شهرستان در سالجاری گفت: در سایه توجهات و همکاری همه دستگاه ها، ما در انجام ماموریت هایمان موفق می شویم.

سرهنگ کمالی در ادامه از زحمات فرماندار بافق در راستای تعامل، همکاری و همیاری و حمایت های همه جانبه وی با نیروی انتظامی در ماموریت هایش تقدیر و تشکر کرد.

حجت الاسلام “محمد حسنی” رییس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی شهرستان بافق نیز ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، گفت: امیدواریم بتوانیم در راستای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و اهداف بنیانگذار انقلاب و منویات مقام معظم رهبری گام برداریم.

وی افزود: زمانی که امام خمینی (ره) انقلاب را پایه ریزی کردند اهداف بلندی داشتند تا این اهداف زمینه ساز ظهور حضرت مهدی (عج) شود و الان که در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب هستیم، دشمنان توطئه کردند تا نگذارند چهلمین سالگرد رحلت امام (ره) برگزار کنیم در حالی که نمی دانند ریشه های انقلاب محکم شده و شاخه های آن بر فراز آسمانها است و روز به روز به اقتدار و عظمت آن افزوده می شود.

حجت الاسلام حسنی تصریح کرد: سال پر از مشقتی را پشت سر گذراندیم و دولتمردان تحت فشار بودند و دشمنان توطئه کردند و ما باید در این موقعیت با آحاد ملت با وحدت کلمه در کنار یکدیگر خواسته دشمنان را مایوس و آنها را ناامید کنیم و با مدیریت انقلابی و جهادی دل مسلمانان را شاد کنیم همانطور که شهیدان رجایی و باهنر با خنثی کردن توطئه های دشمنان دل مردم و انقلاب را شاد می کردند.

رئیس عقیدتی سیاسی در پایان با اشاره به اینکه، همه نیروها باید مکتبی باشیم و برای ملت بدون منت کار کنیم، از زحمات فرماندار بافق و حمایتهای همه جانبه وی با نیروی انتظامی شهرستان تقدیر کرد.

“محمد زاده رحمانی” فرماندار بافق نیز ضمن تقدیر از سرهنگ کمالی در انجام ماموریتهای پلیسی و برقراری نظم و امنیت و تبریک عید سعید غدیر خم، گفت: پلیس شهرستان علیرغم همه مشکلات، همیشه در انجام ماموریتها موفق و سربلند بوده است.

وی با اشاره به اینکه ۴۴ مورد امنیت در دنیا وجود دارد به امنیت روانی، امنیت رسانه ای، امنیت در حوزه سلامتی، امنیت بیولوژیکی و غیره اشاره کرد و افزود: اگر تداخلی پیش بیاید باید با هم افزایی، امنیت شهرستان را پایدار کنیم.

فرماندار بافق در ادامه با اشاره به نیازهای مازلو به عنوان روانشناس گفت: بعد از نیازهای اولیه مثل آب و غذا، به امنیت نیاز داریم که اگر امنیت وجود داشته باشد تعلق خاطر پیش می آید و بعد شکوفایی و توسعه ایجاد می شود ولی اگر امنیت نباشد نمی توانیم به هیچ کدام از مراحل بعدی دسترسی پیدا کنیم.

محمد زاده رحمانی در پایان با اشاره به اهمیت وجود امنیت، خاطرنشان کرد: هر مشکل اقتصادی قابل تحمل است ولی اگر امنیت خدشه دار شود قابل تحمل نیست و این در حالی است که کشور و شهر ما از امنیت خوبی برخوردار است.
در پایان مراسم با اهداء دسته گل از فرماندار بافق تقدیر شد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱۵
برچسب ها:

You cannot copy content of this page