به مناسبت هفته دولت انجام شد:دیدار جمعی از مسئولان حوزه های بسیج بافق با فرماندار

دسته: عمومی
یک دیدگاه
پنج‌شنبه - 8 شهریور 1397
دیدار جمعی از مسئولان حوزه های بسیج بافق با فرماندار

جانشین، مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج بافق و جمعی از فرماندهان حوزه های بسیج با فرماندار بافق دیدار و هفته دولت را به زاده رحمانی تبریک گفتند.

جانشین، مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج بافق و جمعی از فرماندهان حوزه های بسیج با فرماندار بافق دیدار و هفته دولت را به زاده رحمانی تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ “جواد مسلمان” جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق و “حجت الاسلام دهستانی” مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در این ناحیه به همراه مسئول بازرسی ناحیه و فرماندهان حوزه های بسیج کارگری، اداری و اصناف به مناسبت هفته دولت با حضور در فرمانداری شهرستان، با فرماندار بافق دیدار و ضمن تبریک این هفته از خدمات و همراهی های زاده رحمانی تشکر و قدردانی نمودند.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج بافق در این دیدار ضمن قدردانی از حمایت های همه جانبه زاده رحمانی از برنامه های بسیج اظهار داشت: فرمانداربافق در طول مدت خدمت خود در بافق ثابت کرده است که اهل شعار نیست و بیشتر به دنبال انجام کار می باشد.

حجت الاسلام دهستانی افزود: زاده رحمانی جز فرماندارانی است که توانسته مباحث اقتصاد مقاومتی را سرلوحه کار خود قرار داده و در این زمینه موفق عمل کند.
در ادامه این دیدار سایر حاضرین به بیان برخی از مسائل و مشکلات موجود شهرستان از جمله مباحث فرهنگی و اجتماعی و.. پرداختند و آمادگی خود را جهت همکاری با نهاد های مرتبط جهت رفع این مشکلات عنوان نمودند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 9 شهریور 1397 - 3:18 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام وتبریک هفته دولت به دولتمردان عزیز بویژه فرماندارعزیزمان ودرود به حجت الاسلام حاج آقای دهستانی مسول نهاد نمایندگی ولی فقیه درناحیه مقاومت بسیج بافق ودستمریزاد به همراهان محترم که با این کار ارزنده وبسیارخوبتان هم باعث دلگرمی فرماندار دلسوزمان شده اید وهم باعث خوشحالی مردم فهیم وشریف بافق .که همین اتحاد ،انسجام ووحدت باعث پیروزی انقلاب بوده وهم اکنون هم باعث تقویت واقتدار کشوراسلامی ایران .بخاطر همین است که دشمنان این مرزوبوم هم آرزوی در دل خود را بگورخواهند برد .دشمن ازهمین وحدتها وانسجام ترس دارد ودرمقابل ما هیچ است وما چون کوه استوارومقاوم وبادل وجان ازکشور وانقلاب محافظت میکنیم

You cannot copy content of this page