مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد گفت:جشنواره تابستانه فرصتی برای معرفی بافق به مردم ایران

دسته: اخبار ویژه
بدون دیدگاه
جمعه - 9 شهریور 1397
جشنواره تابستانه فرصتی برای معرفی بافق به مردم ایران

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد گفت : جشنواره تابستانه فرصتی فراهم کرد تا بافق به خوبی به مردم استان یزد و حتی ایران شناخته شود.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد گفت : جشنواره تابستانه فرصتی فراهم کرد تا بافق به خوبی به مردم استان یزد و حتی ایران شناخته شده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ؛ مصطفی فاطمی در حاشیه بازدید از سمپوزیوم ملی ساخت مجسمه های شنی گفت : بافق علی رغم پتانسیل خوبی که در حوزه گردشگری داشت به عنوان یک مقصد گردشگری به خوبی شناخته نشده بود اما از  ۲ سال پیش تا کنون،  روند بهتری داشته است و با وجود کمپ ها و برنامه هایی که در حوزه گردشگری برگزار میشد بافق برای مردم شناخته شد.

وی در خصوص سمپوزیوم ساخت مجسمه های شنی بیان داشت : ساخت مجسمه های شنی که بیشتر مخصوص ساحل است اکنون در کویر برگزار شده و اهتمامی که شهرداری بافق در برگزاری این جشنواره برای سه سال پیاپی دارد سبب شناخته شدن آن در بین جشنواره های کشوری شده است.

مدیر کل میراث فرهنگی -گردشگری- صنایع دستی استان یزد افزود :  جشنواره تابستانه فرصتی فراهم کرد تا بافق به خوبی به مردم استان یزد و حتی ایران شناخته شود و قطعا برگزاری چنین رویدادهایی سبب دیده شدن سایر پتانسیل های شهر و رشد گردشگری خواهد بود.

فاطمی ادامه داد : برگزاری این رویدادها در کنار سایر جاذبه های گردشگری سبب شده  بافق به محور گردشگری در استان تبدیل شود.

وی تصریح کرد : اولین محور گردشگری استان ، شهر یزد است و  بافق در کنار  محور چک چک -خرانق و میبد به عنوان دومین محور گردشگری استان قرار گرفته است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۹۷
برچسب ها:

You cannot copy content of this page