برگزاری یکصد و هشتاد و پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بافق

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
دوشنبه - 19 شهریور 1397
برگزاری یکصد و هشتاد و پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بافق

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ؛ یکصدو هشتادو پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بافق با دستور کار ( اجرای مفاد 13 و 16 قانون شوراهای آموزش و پرورش ، پروژه مهر سال تحصیلی 98-97 ، ساماندهی نیروی انسانی و استقرار پایه دوازدهم ، شورای پشتیبانی سوادآموزی ) در محل خانه معلم بافق برگزار گردید .

IMG_20180910_173237_104

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ؛ یکصدو هشتادو پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بافق با دستور کار ( اجرای مفاد ۱۳ و ۱۶ قانون شوراهای آموزش و پرورش ، پروژه مهر سال تحصیلی ۹۸-۹۷ ، ساماندهی نیروی انسانی و استقرار پایه دوازدهم ، شورای پشتیبانی سوادآموزی ) در محل خانه معلم بافق برگزار گردید .

IMG_20180910_173230_312

در ابتدای این جلسه قاسم زاده مدیر ضمن ارائه گزارش عملکرد یک ماهه آموزش و پرورش ، توضیحاتی در مورد پروژه مهر و نحوه اجرای آن در سال تحصیلی جدید بیان نمود .
یاوری معاون آموزشی با اشاره به استقرار پایه دوازدهم پیرامون نیازهای تجهیزاتی هنرستانها توضیحاتی ارائه نمود .
در ادامه نوروززاده شهردار ضمن مهم دانستن پروژه مهر در شروع سال تحصیلی ، آمادگی خود را برای همکاری و مساعدت با آموزش و پرورش در رفع مشکلات موجود را اعلام کرد و پیرامون اجرای مفاد ۱۳ و ۱۶ قانون شوراهای آموزش و پرورش توضیحاتی ارائه نمود .
سپس زاده رحمانی فرماندار ، از مجموعه آموزش و پرورش خواست تا با تعامل با ارگان ها و دستگاه هایی که می توانند در رفع مشکلات این حوزه کمک کنند از ظرفیت آنها به نحو شایسته بهره گیرند .
فتاحی کارشناس نهضت سوادآموزی بافق گزارش مختصری از عملکرد این حوزه در سال جاری بیان نمود .
در پایان حاضری رئیس اداره سنجش نهضت سوادآموزی استان گفت : آموزش و پرورش برای ایجاد انگیزش بین سوادآموزان طرح هایی را همچون ( آموزش کار با کامپیوتر ، آموزش قرآن و … ) در دستور کار قرارداده تا مسئله بیسوادی در کشور مرتفع و ریشه کن شود .


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۳۴
برچسب ها:

You cannot copy content of this page