رئیس هیئت تیراندازی با کمان شهرستان بافق :مربی باشگاه پردیس کارت مربیگری خود را ارائه دهد

دسته: ورزشی
۱۰ دیدگاه
جمعه - 11 آبان 1397
مربی باشگاه پردیس کارت مربیگری خود را ارائه دهد

پس از درج خبری مبنی بر "ورزشکاران شایسته تیراندازی با کمان از مسابقه بازماندند" رئیس هیئت تیراندازی با کمان شهرستان بافق در گفتگویی تلفنی با خبرنگار" بافق فردا" به منظور بیان جوابیه خود از درج خبر و گلایه مندی ورزشکاران و مربی باشگاه پردیس گفت:کارت مربی این باشگاه در حال حاضر از اعتبار ساقط شده است.

پس از درج خبری مبنی بر “ورزشکاران شایسته تیراندازی با کمان از مسابقه بازماندند” رئیس هیئت تیراندازی با کمان شهرستان بافق در گفتگویی تلفنی با خبرنگار” بافق فردا” به منظور بیان جوابیه خود از درج خبر و گلایه مندی ورزشکاران و مربی باشگاه پردیس گفت:کارت مربی این باشگاه در حال حاضر از اعتبار ساقط شده است.

صاحبی مقدم با بیان اینکه مربی باشگاه پردیس در بهمن ماه سال نود یک گواهی نامه مربیگری درجه ۳ اخذ نموده عنوان کرد:گواهینامه ۶ ماه اعتبار داشته که پس از دورهای کارورزی و تایید کمیته آموزش موفق به اخذ کارت مربیگری خواهد شد.
چندین مرتبه از طرف هیئت به مربی باشگاه پردیس که در ارتباط با هیئت بود درخواست مدارک باشگاه که کارت مربیگری هم جزء مدارک می باشد نموده تا هیئت بتواند به طور قانونی با وی همکاری نماید که از ارائه آنها امتناع ورزید.
وی افزود:برای ثبت نام مسابقات انتخابی استعدادهای برتر استان یزد روز آخر ساعت ۱۲ و نیم شماره ای توسط مربی باشگاه به اینجانب ارسال شد که شباهتی با شماره کارت شماره مربیگری نداشت و بیشتر به شماره نامه شباهت داشت.

رئیس هیئت تیراندازی با کمان شهرستان بافق با بیان اینکه پس از بررسی متوجه شدیم شماره ارسال شده از گواهینامه مربیگری( ۱۸۲۳۵۶۰ مورخ ۲۴/۱۱/۹۰) است عنوان کرد:که آن هم ۶ ماه اعتبار بیشتر نداشت.

صاحبی مقدم تصریح کرد:مجوز باشگاه توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق تایید گردید اما کارت مربیگری ارائه شده بدون اعتبار نه تنها در هییت بافق بلکه استان و هیچ جای دیگر قابل قبول نیست و تایید آن غیرقانونی می باشد.

وی با اشاره به اینکه روز قبل از ثبت نام از مربی باشگاه پردیس خواسته شد تا مدارک باشگاه و کارت مربیگری را ارسال کنند خاطر نشان کرد:پاسخ مبنی بر نداشتن مدارک بود.

وی افزود: ثبت نام مسابقات ۸ روز مهلت داشته و باشگاه پردیس اسامی بازیکنان را یک ساعت ونیم قبل از اتمام زمان ارسال نموده که قابل قبول نبوده و با توجه به اینکه وی اظهار کرده بازیکنان بدون مربیگری اینجانب حاضر به شرکت در مسابقات نیستند و با توجه به پیگیری مسوول اداری هیئت و تماس تلفنی برای تکمیل مدارک در ساعت ۱۳ و سی دقیقه تلفن همراه وی از دسترس خارج و ثبت نام به علت عدم تکمیل مدارک انجام نگردیده است.

رئیس هیئت تیراندازی با کمان شهرستان بافق بیان کرد: از ساعت دوازده و نیم به مدت یک ساعت سه پیامک در ساعات مختلف برای پیگیری مجوز کارت مربیگری ارسال شد اما تمامی آنها بی پاسخ ماند تا اینکه ساعت ۴ عصر تماس گرفتند.

وی با بیان اینکه حضور ورزشکاران با کارت بدون اعتبار مربی تبعات دارد عنوان کرد: چنانچه خدای ناکرده اتفاقی رخ دهد هیچ کسی جوابگو نیست و هییت زیر سوال می رود.

صاحبی مقدم با اشاره به اینکه ۶ ماه اول انتصابم به عنوان رییس هییت از وی حمایت کردم گفت: برخی حرکت ها دیگر قابل تحمل نیست و مستندات زیادی در رابطه با کارت مربیگری و مجوز باشگاه موجود است که در صورت نیاز قابل ارائه می باشد.

صاحبی مقدم در پایان خاطر نشان کرد : چنانچه کارت مربیگری معتبر از طرف وی ارائه گردد و به تاییدیه استان برسد خوشحالیم در این زمینه بدون حاشیه همکاری نمائیم تا تلاش و زحمات کمانداران که یک سال هزینه کرده اند به هدر نرود و مسوولیت آن به دوش دیگران گذاشته نشود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۳۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 11 آبان 1397 - 9:30 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعاجای تاسف داره تا انجایی که ماها خبرداریم مربی که ریس هیت تیراندازی برای ایشان دررابطه با ایشان صحبتدمیکنه بهترین شاگردان استان وکشوروقهرمان قهرمانات کشوررا تحویل این کشور داده بعد اشخاصی که حتی یک ثانیه سابقه مربیگری حتی تجربی را ندارند وحتی ورزشکار این رشته نیستند در عوض پشتیبانی بحق از مربیان زحمت کش بافقی درجهت تخریب انها گام برمیدارند البته دور از انتظار از این افراد که تصاحب این هیت را به نام پشتیبانی مالی قرق کرده اند نیست وتعصبات شهری نیز جایگاهی ندارد وبدبخت اون کمیته مربیانی که مربیان بدون کارت ومجوز شاگردان مربیان والا مقام را شکست میدهند ودر پایان باید به این مثال پسنده نمود که عاقلان دانند وبهترین قضاوت کنندگان مردم و جامعه ورزشی هستند وبس

    بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 15 آبان 1397 - 10:06 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    باسلام دوست عزیز قرار نیست هر کس کارت مربیگری دارد یاسابقه مربیگری دارد کار کند هرمربی باید بتواند درتمام زمینه ها الگو باشد شکایتی که از این مربی در مسابقات شده بسیار تاسف انگیز است بهتر است بجای تعصب بیجا بگذاریم قانون حاکم شود شاید مسائلی باشد که بهتر است من وشما ندانیم وبه اصطلاح خاک روش کنیم

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 12 آبان 1397 - 12:49 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا به خیر کنه این کاراتون رو . اگه مربیگری ایشون مشکل داشته چرا تو مسابقات کشوری و مسابقات تحت نظر فدراسیون که مسئولین فدراسیون هم هستند مشکلی پیش نیومده تا الان !!!؟؟ اقای xاز هیئت که دو روزه با این رشته اشنا شدن و هیچ مدرکی هم ندارن به عنوان مربی قبول دارید ولی ایشون رو نه ….

ورزشکار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 12 آبان 1397 - 12:50 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای صاحبی یا برو یا درست و حسابی وایسا کار کن!!این نشد طریقه کار کردن.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 12 آبان 1397 - 4:13 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام بسیار کار ریاست محترم هیات تیر و کمان عملکردشون قابل تحسین است و چنانچه با این مورد جدی برخورد نشود سایر رشته های ورزشی اسیب می بیند

ورزشکار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 16 آبان 1397 - 7:19 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای صاحبی شمامیشه بگیداین رشته تیروکمان چقدرآشنایی داریدوقانونش چیه شماکه همش داریدمیرید وول نکردیداین هیئت را.چندتامربی آوردیدوبدروغ اعلام کردیددرجه یک هستند ولی نبودند.الان که مربی دارید کارتش چیه ……….. بابابروکارت درست کن نخواه این ضعفت راتوجیح کنی شهامت داشته باشه وقبول کن

رها این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 19 آبان 1397 - 12:07 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ادم از شنیدن این خبرها دلش به حال جوانان این شهر محروم میسوزد بعد میگویند چرا اردکان پیشرفت کرده ؟وچرا شهر ما در محرومیت بسر میبرد ؟خوب اردکان حتی اگر اهرمی نداشته باشد باز با همت وهمدلی راهی را برای خود باز میکنند ودر اکثر مواقع موفق میباشند ولی این جوانان شهر ما انقدر بد اقبال میشوند وقتی ریس هیت شهرستان بافقی ؛ریس هیت استان که سکاندار اصلی این رشته در استان هست بافقی ؛ سکاندار ورزش استان بافقی باز جوانان این شهرستان با بهانه های واهی از حق خود محروم میشوند سوابق برهیچ کس پوشیده نیست که تیمهای ورزشی استانها در رشته های مختلف حتی رشته های پر خطروحساس در اعزام تیمهایشان مربیانی را اعزام میکنند که حتی در کلاس مربیگری هم شرکت نکرده اند حال به این بهانه عدم رویت کارت مربیگری مربی که طبق اطلاعات موجود وموثق رشته تیراندازی با اسلحه وتفنگ و همچنین رشته تیر اندازی وحتی هیت این رشته ها توسط مربی باشگاه پردیس برای اولین بار در این شهرستان وحتی بعد از استان یزد جز اولین شهرستانها ی استان یزد راه اندازی شده نمود از کم لطفی این مسولین میباشد حال اگر ریِس هیت شهرستان بافامیلیت نزدیک خود با مسئولان ورزش استان با جود عدم حضور پررنگ خود بر پست خود ابقا میماند قطعا هر هیت دیگری بود بارها جابجا شده بود حال باید دید این فامیلیت وابقا به چه بهای باید باشد ؟هرچند ان مسول هرگز راضی به حفظ این پست برای مردم بافق نیست واین از اختیارات ووظایف مسول ورزش شهرستان میباشد که به این حاشیه ها بقول ریس هیت با برگزاری جلسه وریشه یابی مشکلات پایان داده شود وانشا… قابل تحسینها واسیبها جای خودش دیده شود وگرنه تعریف خود نمودن به تمام معنا ساده است وبرون رفت از این دغدغه ها نیاز به مدیریت به تمام معنا دارد در غیر اینصورت منتظر اینده ای درخشان برای بافق نخواهیم بود

    بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 20 آبان 1397 - 11:14 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

    وقتی مربی بازیکنان راتحریک میکنه که درمسابقات شرکت نکنید وبا هیات اردکان هماهنگ میکند انها هم شرکت نمی کنند انتظار دارند در جایگاه قهرمانی قرار بگیرند تخمی که مربی بافق گذاشته هیچکس نمیتونه جمع کنه صدای اردکانیها هم دراومده که بافقیها ما را از مسابقات حذف کردند

ورزشکار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 26 آبان 1397 - 9:23 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای بافقی کاشکی خودتو معرفی میکردی اردکان کی گوش به حرف بافقی کرده که بار دومش باشه بعدم اگه این اتفاق افتاده باشه پس ببین این مربی چی هست که اینقدر محبوبه که حتی شهرستان های دیگه یاریش میکنن الا این مسیولین هیئت خراب شده بافق !!!!که فقط ادعا داره ما کمک میکنیم این هیئت عرضه نگه داشتن ۴ تا ورزشکار رو نداشت که همشون به یه بهونه ای از هیئت فرار کردن اونهایی هم که موندن به اجبار و ترس و رودر وایسی !۱ آقای صاحبی گندی که شما بالا آوردی بالا تر از اون نیست به بهوونه کمک به هیئت و ساخت زمین ورزشی ……. بقیه شو خودتون میدونید نیازی نیست من بگم . فقط بلدیدی بنر های دروغین سوتا سر شهر برای پول گرفتن از خانواده های بیچاره بگیرید مربی که حتی به زور درجه ۳ گرفته میارید و میگید بین المللی داره خنده داره بعدم میخواین پیشرفت کنید و بچه ها فرار نکنن از پیشتون . شهریه ماهیانه ۵۰ و ۶۰ هزار تومن به خاطر زمین دولتی از بچه ها میگرفتید نه مربی آوردید براشون نه تجهیزاتی اوردید فقط و فقط ادعا و تمام

مربی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 28 آبان 1397 - 2:59 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام متاسفم برای خودم وورزشکارم تااین نظرات وآدمهاباشندچجوری میشه پیشرفت کرد.آقای بافقی شماهم مثل رییس هیئت بافق ازتیراندازی سرت نمیشه وذی نفس هستی و…….. وقتی حق خوری باشه وشماییدکه سودش میبری جای ماکه خواستارحقیم نیست مامربی هستیم واومدیم دانش وهنرتیراندازی راارتقابدیم ووتخم راشمامیزارید وآدمایی هستندکه آدماهایی مثل سمااحساس خطرمیکنندازپیشرفت ما.چطورازمسابقات حذف شدندکه دارندمسابقه میدند .دلم برات میسوزه سرت هم نمیشه .انشا…. جوابیه اینجانب برای اقای صاحبی داده میشه

You cannot copy content of this page