یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۴:۰۶ قبل از ظهر

استاندار یزد به عنوان استاندار برتر حوزه کتاب و کتابخوانی کشور انتخاب شد

کد خبر: 5920
تعداد بازدیدکننده: 128
تاریخ: ۲۸ تیر ۱۳۹۱

در نخستین همایش چشمه حکمت
استاندار یزد به عنوان استاندار برتر حوزه کتاب و کتابخوانی کشور انتخاب شد

طی مراسمی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، امروز چهارشنبه (۲۸ تیرماه) از تلاشگران عرصه کتابخوانی و کتابخانه‌ها تجلیل شد. استاندار یزد نیز به عنوان استاندار برتر حوزه کتاب و کتابخوانی معرفی شد و مورد تقدیر قرار گرفت.


 نخستین همایش «چشمه حکمت» در سالگرد دیدار تاریخی کتابداران سراسر کشور با مقام معظم رهبری و به منظور تجلیل از حامیان عرصه کتاب و کتابخوانی در سالن غدیر تالار وزارت کشور برگزار شد.

در این مراسم که سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، غلامعلی حداد عادل مشاور فرهنگی رهبر معظم انقلاب و منصور واعظی دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور حضور داشتند، از استانداران، شهرداران، فرمانداران و خیّران برتر عرصه کتاب و کتابخوانی تقدیر شد.

محمدرضا فلاح‌زاده، استاندار یزد نیز در این همایش به دلیل اهتمام به امر توسعه زیرساخت‌های کتابخانه‌ای، ساخت و تجهیز کتابخانه‌ها و همچنین تلاش برای رشد فرهنگ کتابخوانی در استان، به عنوان استاندار برتر کشور انتخاب شد و با دریافت لوح سپاس از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مورد تجلیل قرار گرفت.

گفتنی است، کتابداران کتابخانه‌های عمومی و بزرگ کشور ۲۹ تیرماه سال گذشته با مقام معظم رهبری دیدار کردند که این نخستین حضور کتابداران و خادمان عرصه کتابخانه‌ها در محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی بود.